Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zbyhu a tak swoją drogą - to ile litów oleju bierzesz na plecy :( ja proponuje beczke 20 L do pelcaka ... i rureczka z kranikiem .. i stale skraplanie do silnika ... ;)

 

Zbigniewie - życzem Ci udanej Rajzy do JuKej :P ja będe Ynciola szkolil w paŁowaniu ,,, i mam nadzieje że Cie nie zawiode .. bo jak przyjedziesz to go przetestujesz :icon_mrgreen:

Mam tylko cichą nadzieje ze Ynciol będzie chętny do wspólnych jazd ... ale jak go znam to pewnie już jest :P

 

A BASIK I TAK NAJBARDZIEJ MNIE LUBI !! ha !!! :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ynciol-fajnie się z Tobą robi interesy :P Książkę wartą 50 zeta opyliłem Ci za kwotę xx razy większą :buttrock: :biggrin:

Więc mam nadzieje, że mi chociaz V3 dorzucisz w tej cenie!!! :biggrin:

Zbigniewie - życzem Ci udanej Rajzy do JuKej :flesje: ja będe Ynciola szkolil w paŁowaniu ,,, i mam nadzieje że Cie nie zawiode .. bo jak przyjedziesz to go przetestujesz ;)

Mam tylko cichą nadzieje ze Ynciol będzie chętny do wspólnych jazd ... ale jak go znam to pewnie już jest :icon_biggrin:

 

Ynciol w sobote zakłada klocki od Rossiego po 3 okrążeniach, kierownice ze star trecka wkrótce gumy z mieszaniną teflonu, ciasta na kluski i karbonu i jak wypi......li na miasto to z 5 ne będzie schodził, Browar nie martw się będę na Ciebie czekał he he , chce również zeskoczyc ze schodów z teatru na plac wolności ( w torque się udawło :P) ale z tym poczekam na powrót Zbyha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wypi......li na miasto to z 5 ne będzie schodził, Browar nie martw się będę na Ciebie czekał he he

 

Myśle że CeBe na piątce przy 30-40 km/h będzie strasznie szarpać buahauhauhhauhahahahha :flesje: :biggrin: :) :wink: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dżola, Browar z Gosią, Ynciol z Basią - jak macie ochotę to wpadnijcie w sobotę do Jastrzębia do pubu Lider (ul. Wielkopolska, Jar południowy). Po 17-tej będę tam na pewno.

Pozdrawiam,

Vi

 

 

Mówie za wszystkich w/w oprócz Dżoli --> Nie będzie nas napewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny żeby dziś pośmigać w godzinach 18 - 20 ?

 

 

Siwy chyba Cię widzialem wczoraj cos przed 18 w Suminie ... ja Wyjeżdżalem od Siebie .. ale niestety slużbowo :icon_evil: i w przeciwną strone :evil: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy zauważyłem pewną nie prawidłowość :lapad:

 

Jesteś z rocznika 90 i masz fazera ? :cool: :)

 

Nie rozumiem ? I co z tego ? :) Moja sprawa... ;p

 

PS. Browarku, chyba Ci się pomyliło nie jechałem przez suminę :) Jechałem tylko Sumińską, ale do Suminy nie dojechałem...

 

PS2. W ten dzień i tak się znalazło dwóch chętnych na posmiganie i byliśmy w kobyłce na jedzonku :D

Edytowane przez siwyex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Odnośnie rybnickiej integracji...widzimy się na Magii Rocka w krainie bezdeszczu 31.08.2007 http://www.magiarocka.pl/ :) , miłoby było zobaczyć wasze gębusie i może obgadać 007 i przy okazji co poćwiczyć :icon_mrgreen:

 

Pzdr

 

 

Ja w Piątek będe po dwudniowym weselu ... więc pewnie nie pójdzie się zapić ... no ale nic ... do zoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...