Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PS

O, jak to milo bylo posciskac sie znowu z Basia... Juz tesknie! :) ;) ;) ;)

 

Mam nadzieję, że nie mówisz o MOJEJ Basi!!! :flesje: Bo jeżeli tak to znowu ci będe musiał opone przeciąć heheh :flesje:

Browar pomysł z TV byłby cool ale Zbigniew ma dużo włosów i będziemy nabijać po minucie hehe, jednak myślę że mój przyjaciel Zbysiu mówił o innej Basi, którą spotkał gdzieś przed swoim blokiem ...prawda Zbyhu??

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeee...... kajwyscie stali ze za parking placiliscie??.. no auta ja ale motory to pod drzwiami zawsze stawiac a auto kajs na boku :flesje::)

dzis samodzielna manka umysla se sama wlosy po 6 tygodniach proszenia o to siostrzyczki:)(ktore i tak to robily po lebkach)

eh teraz nauka zdejmowania sobie nogi z lozka i korzystania z wc

moze se poradze yhhh...... no i jazda z tad :flesje:

Dzieki raz jeszcze :) oszolomy wy moje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeee...... kajwyscie stali ze za parking placiliscie??.. no auta ja ale motory to pod drzwiami zawsze stawiac a auto kajs na boku :buttrock::)

dzis samodzielna manka umysla se sama wlosy po 6 tygodniach proszenia o to siostrzyczki:)(ktore i tak to robily po lebkach)

eh teraz nauka zdejmowania sobie nogi z lozka i korzystania z wc

moze se poradze yhhh...... no i jazda z tad :banghead:

Dzieki raz jeszcze :flesje: oszolomy wy moje :flesje:

 

 

Helo!! :)

 

Za parking nie placilismy .. wjechalismy na platny mijając bramkę ... i wyjechalismy tą samą drogą :)

 

Ćwicz, Ćwicz .. bo jak znowu przyjedziemy to bierzemy Cię na dworek :icon_evil: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się dorwałem do wynalazku, jakim jest Internet :banghead:

 

Manka – szacunek ;) Jestem pełen podziwu :lalag: Nie sądziłem, że kobieta może być taka twarda :biggrin: Zobaczysz, wyzdrowiejesz szybciej, niż Ci się zdaje i ku zaskoczeniu innych, znów zaczniesz znów śmigać na 2oo :)

 

.... wtedy nabijemy dodatkowe 4 godziny na TV w szpitalu :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Oczywiście w każdym z pokoi na piętrze 3-cim :)

 

 

Mam propozycję na jutrzejszy wieczór.

W kampusie będzie jakaś impreza i koncerty, zagrają i zaśpiewają min. rybnicki Underground i Ewelina Flinta. My będziemy tak koło godz. 18-tej.

Więcej szczegółów TUTAJ

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję na jutrzejszy wieczór.

W kampusie będzie jakaś impreza i koncerty, zagrają i zaśpiewają min. rybnicki Underground i Ewelina Flinta. My będziemy tak koło godz. 18-tej.

Więcej szczegółów TUTAJ

 

Podobnie jak Browar...jutro mama postawi cosik więc jej zdrówko!!! :icon_mrgreen:

 

Manka coś mi się wydaje, że dziś myjesz włosy, jutro ściągasz nogę a do tygodnia będziesz po piwo do Tesco wyskakiwać! A jak przyjedziemy oprowadzisz nas po parkingu:P

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ino zaś nie jeździj wózkiem 150 na przednich gumach ... ehh DIOBOŁ Z CIEBIE :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

 

A co do jutra .. to w sumie tak teraz myśle sobie .. u Mamy w domku na imprezce to będzie dobry podklad i rozgrzewka przed czymś więcej :flesje: :flesje: :flesje: może kamikaze w Żelaznej :icon_eek:

Szybki Szpil // wpadamy 2 kolejki kamikaze + 1 murphy's i do domciu :icon_eek: :icon_twisted: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hell...o! Vi :icon_mrgreen:

 

Nio wstępnie już z Browarem ustaliliśmy...impreza ma być na klatce schodowej u mnie w bloku...do jedzenia trutka na szczury bądź jakiś bezdomny kundel...picie na własny koszt prezenty min wartości 100 zł od osoby! Co ty na to??

 

A tak poważnie to kiedy to dkładnie macie urodziny (wybacz skleroza) ja mam 5 Browar 6 Manon nie pamiętam...wybacz Twoich też nie :icon_mrgreen:... dogadamy termin i będzie mała bibka :crossy:

 

PZDR

 

P.S. O piwo w knajpię modlę się każdego wieczoru....jeszcze 2 egzaminy i koniec :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...