Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:lalag: Mam pomysł!!! :wink:

 

A możeby tak pobić rekord w ilości Zjebów i kobiet na trampku Draco! Ja się piszę do próby :wink:

 

Tak poważnie, musicie określić godzinę wizyty bo u mnie może byc problem!!!

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jakieś kończyny będą wystawały, to obetniemy.

 

Proszę zostawcie chociaż jedną ręke co bym mógl piwo jakie pić :lapad: bo z kroplówki nie smakuje ...

 

Godzina 18 pasuje ?? Np na placu wolności coby Violet miała blisko :wink: :lalag: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Mam pomysł!!! :biggrin:

 

A możeby tak pobić rekord w ilości Zjebów i kobiet na trampku Draco! Ja się piszę do próby :buttrock:

Zgadzam się :buttrock: Kto zadba o oprawę medialną :buttrock: Dam wywiad do prasy :wink: Może jakaś telewizja nakręci o mnie reportaż :buttrock: Jakoś muszę nazbierać na nowego sprzęta :crossy:

 

 

No to jak ?? pasuje Ludziska ??

 

Czwartek 24.05.2007 godz.18 na placu wolności ??????

Będziemy około 18.10.

Kto kupuje kwiaty, a kto "soczek" :biggrin: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

 

Myślę, że na godzinę 18 (+/- studencki kwadrans) się wyrobię, ale ja poczekam na bp obok mc, będę zaraz po pracy, co do kwiatów to jaki duży bukiecik byśmy zamawiali?? Będę autem więc najwygodniej mi je wziąć!

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ynciol Kup jakie zielsko + jaki sok + owoce ... zrobimy zrzute na miejscu :icon_biggrin: :crossy: :)

 

No dokładnie! Bukiet może być za jakieś 20-30 zeta.

 

Dzola, super że i Ty będziesz. No to Mance zrobimy nalot :icon_arrow:

 

Do zobaczenia jutro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... wielkie dziekuje w wasza strone chlopaki i dziewczyny :banghead:

zrobiliscie mi taka niespodzienke ze hoho.. poprostu bomba :wink: az zapomnialam na chwilke o tym ze dzis do poudnia plakalam po tym co uslyszalam :) ehh..

troszka ozartowane bylo...zdjecie manona uwidzialam... szacun :) dzieki raz jeszcze oszolomki wy moje :P

i thx za owocki :):) mniam :buttrock:

dozobaczenia............ tu albo na zlocie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio to po odwiedzinach!!!

 

Było wesolutko, naśmialiśmy się sporo i to najważniejsze bo śmiech to zdrowie :lalag:, cieszę się że sprawiliśmy Ci trochu radości :crossy: mam nadzieje, że jeszcze Cię nawiedzimy :icon_rolleyes: Trzymaj się !!!

 

Szacun dla ekipki :P tylko ten Zbyhu...tfu Andrzej coś zadurzo się chciał całować i cośtam z tym psem hihihi PZDR Zbyhu :biggrin:

 

P.S. Parking potaniał - 2 zł i każda next 1 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no nawiedzimy na bank ... :biggrin: :biggrin: :biggrin: Manka trzym sie ! DO ZAŚ!!!

 

Parking przy szpitalu ciągle za darmo ... nie wiem co ten Ynciol za głupoty pisze ... wystarczy wjechać i wyjechać tą samą bramką i problem z glowy ... hehhehe

 

.//. Zbyhu się wachał ale Basik szybko rozwiał jego wątpliwości zdaniem przeczytanym z bilecika "za zgubienie biletu 50 zł kary" hehehe

 

DO zobaczyska wszyscy !! :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No, Manka, szacun!! :icon_mrgreen:

Tak twardej kobitki jak Ty to jeszcze swiat nie widzial :biggrin:. Zeby kolanem resor w Lublinie urwac... :biggrin:

Jak mi sie kiedy laga wygnie w moto, to wyprostujesz mi? :icon_mrgreen:

 

Bylo milo, trzeba bedzie to powtorzyc :icon_mrgreen:.

 

Pozdro

 

PS

O, jak to milo bylo posciskac sie znowu z Basia... Juz tesknie! :biggrin: ;) ;) ;)

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O, jak to milo bylo posciskac sie znowu z Basia... Juz tesknie! ;) ;) ;) ;)

 

 

Skomentuje w imieniu Ynciola powyższe: " BO W RYJ DAĆ MOGĘ DAĆ " :biggrin:

 

Co mu zrobimy Ynciol ?? .. bo Zbyhu jeszcze nie wie że nie można czerpać przyjemności z przytulania Mojej i Twojej Dziewczyny . :icon_evil: ... hmmm proponuje jako karę wziąć Zbyha do Manki i za pomocą jego glowy nabić jej z 120 godzin na telewizje :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...