Skocz do zawartości

...:::RYBNIK I OKOLICE:::...


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Browar - szacun za śmiganie :clap:

Twój poczciwy FZX nieźle się trzyma :) Momentami miełem problemy by za Toba nadążyć a licznik pokazywał mi 150 km/h :flesje:

 

Ynciol - fajnie znów było się spotkać :crossy: Mam nadzieję, że nowy nabytek Basi sprawdzi sie w 100% :smile:

 

Yamaha GTS1000 - pierwszy raz na oczy widziałem i musze stwierdzić, że to całkiem niezły sprzęt do turystyki , ale do pełni szcześcia brakuje jej kardana.

 

Pozdro 4all i do zaś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

A ja nauka i ciagle rozwalona opona w moto... :(

Ale moze jutro lub we wtorek dam rade ja wymienic, to wreszcie wroce na siodlo :D.

 

Ekipa, moze wpadniemy kiedy grupowo do Motomanki do szpitala?

 

Tu macie (na dole strony z linka) jej fotke - juz troche chodzi :).

 

http://www.yamahaxj.pl/forum/viewtopic.php?t=1144&start=135

 

No i sa tam tez zdjecia jej skasowanej XJty...

 

Pozdro

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Twój poczciwy FZX nieźle się trzyma :icon_mrgreen: Momentami miełem problemy by za Toba nadążyć a licznik pokazywał mi 150 km/h :bigrazz:

 

 

 

heheh tylko ze draco ja nawet czwórki nie wrzucalem, żeby Cie nie zgubić :clap: :clap: :lalag: :clap: ....

 

PS. Fajnie sie z Tobą śmiga :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELL...O :P

 

Co do odwiedzin, Manki to o jakim dniu i godzinie myślicie?

 

P.S.

BArdzo chciałbym wkońcu przeczytać tę popularną i wychwalaną książkę "Motocyklista doskonały" wiem że to o którymś z Was :buttrock: , ale nie doczytałem o którym bo w recenzjach nie podają rysopisu tytułowej postaci. Moja prośba czy ma ktoś pożyczyć to bym ją sobie przekartkował jak sie mi sesyja skończy lub wcześniej?? Będę wdzięczny pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja autobiografia Ynciol ... mam tego cale mnóstwo w domu ... moge Ci nawet autograf na klacie walnąć...

 

hahahbuahahha hehhe nbuaba :biggrin: :biggrin: :biggrin: przypomnialo mi sie ... hahahha dziś manona widzialem ... zielona bluza, niebieskie spodnie i kask ... ten kask ./. :icon_eek:

Manon Szacun za poprawe mojego humoru ... ja pierdziele .... :eek: :icon_razz:

 

 

Ps. Do Manki może w Czwartek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy planujecie do Manki pojechać :icon_eek:

 

Ynciol, ksiażkę dołącze Ci ją jako bonus, gdy będziesz kupował odemie te rękawice :biggrin: :icon_razz:

 

A tak poważnie, to przy najbliższej okazji pożyczę Ci ją :biggrin:

 

 

Browar - a fote Manonowi może cyknąłeś? Też bym się pośmiał :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja autobiografia Ynciol ... mam tego cale mnóstwo w domu ... moge Ci nawet autograf na klacie walnąć...

 

Wiedziałem, żę któregoś z Was ale nie byłem pewien, ale Browar są wątpliwości bo na privie odezwało mi się 24 osoby że to ich historia hehehe

 

Ynciol, ksiażkę dołącze Ci ją jako bonus, gdy będziesz kupował odemie te rękawice :D :D

 

A tak poważnie, to przy najbliższej okazji pożyczę Ci ją :flesje:

Draco jestem Ci już wdzięczny, jak narazie to znalazłem V3 za 180 :( szukam dalej!

 

Skoro Wam pasowalo we wtorek, to moze jutro 18-19 do Manki?

Hmm jak mi się uda po pracy wstrzelić t napewno autkirm bo moto mam niezupełnie kompletne, coś kombinuje z tym błotnikiem :P

Dajcie znać czy jedzieciem czy nie

 

PZDR :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko że dzisiaj ma padać popoludniu ... a ja autka nie mam :flesje: a na moto z wiadomych względów raczej nie pojade :flesje: :icon_twisted: :flesje: więc Moja propozycja taka :

 

Jezeli dzis będzie padać to pojedźmy w Czwartek :icon_twisted: !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no to ustalone ... CZWARTEK jedziemy do Manki :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Teraz zostala do obgadania godzina :flesje: :crossy:

 

PS. jak będzie padać to jade z Draco na plecaka :wink: :lapad: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no to ustalone ... CZWARTEK jedziemy do Manki ...

PS. jak będzie padać to jade z Draco na plecaka :crossy: :clap: :biggrin:

Wsiądziesz mi na barana? :P ...

 

Upchniemy jakoś Browara w centralnym kufrze :notworthy: Małe to takie i niepozorne, to się powinien zmieścić. :biggrin: :wink: A jak jakieś kończyny będą wystawały, to obetniemy. Jedziemy przecież do szpitala, to na miejscy z powrotem mu je przyszyją :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...