Skocz do zawartości

Dookoła Polski 2007


mistrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie że temat ożył,

w tym roku skonczyło sie na planach, z braku czasu musiałem z wojazy po naszym pieknym kraju zrezygnowac,

mam nadzieje ze w nowym sezonie sie juz uda :)

Mam akurat wolne i mnie naszło na planowanie :biggrin:

 

Wyjazd planuje na początku lipca... :wink:

 

aftys też myślisz, żeby objechać Polskę wzdłóż granicy?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat wolne i mnie naszło na planowanie :biggrin:

 

Wyjazd planuje na początku lipca... :wink:

 

aftys też myślisz, żeby objechać Polskę wzdłóż granicy?? :wink:

juz 2 lata planuje,

w tym roku objechałem na raty cała wschodnia strone, podlasie roztocze itd i powiem ze naprawde warto.

Na mazurach mnie jeszcze nie bylo wiec tym bardziej chce to zrobic:)

Wiec pora zaczynac odkladac fundusze, a czas sie zawsze jakos znajdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam temat... Ktoś może planuje taki wyjazd jak w temacie?? :biggrin:

 

Mam jeszcze 2 inne pomysły na przyszły sezon:

1. Nordkapp

2. południe Europy :wink:

Na południe Europy to i ja bym się pisał... Tylko trzeba trochę kasy nazbierać bo teraz to pusto :/

Edytowane przez Hajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowi, w ubiegłym roku kalkulowałem sobie koszty i wcale nie sa wysokie, gorzej może byc z czasem, bo co by nie bylo na mniej jak 2 tyg nie ma sie co wybierac.

a co do ksoztów to ok 1200 zl ( max) biorąc pod uwage spanie an dziko, pod namiotem, na brzegu lasum na laze itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie przeczytałam ten post od poczatku do końca :clap: :icon_biggrin:

Gratulacje dla uczestników wyprawy :crossy:

coś niesamowitego!!!!

 

chęci sa, moto również.... tylko egz jeszcze do zaliczenia z wiosny, ale mysle ze z tym problemu raczej nie bedzie

 

z przyjemnoscia sie doczepie

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie przeczytałam ten post od poczatku do końca :clap: :icon_biggrin:

Gratulacje dla uczestników wyprawy :crossy:

coś niesamowitego!!!!

 

chęci sa, moto również.... tylko egz jeszcze do zaliczenia z wiosny, ale mysle ze z tym problemu raczej nie bedzie

 

z przyjemnoscia sie doczepie

 

pzdr

prawie koło siebie mieszkamy, no jakies 100km to mozna w tym samym miejscy zacząc :P

co do terminu to pewnie przelom czerwca i lipca,

żeby dupa pod chmurka nie marzła :P

 

A i o jedzenie łatwo, jagódki, malinki, młoda zwierzyna w lesie :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowi, w ubiegłym roku kalkulowałem sobie koszty i wcale nie sa wysokie, gorzej może byc z czasem, bo co by nie bylo na mniej jak 2 tyg nie ma sie co wybierac.

Dwa tygodnie było by idealnie ale z barku czasu będzie mi musiał wystarczyć tydzień. W tym roku nie udało się i mam cichą nadzieje, że w 2009 będę miał ten tydzień wolnego.

Będzie raczej ciężko w tak krótkim czasie, zwłaszcza, że chcę objechać Polskę dookoła chińskim motocyklem o pojemności 250, drogami możliwie najbliżej granicy.

Zwiedzanie raczej z siodełka motocykla bo na szwędanie nie będzie czasu. Spanie raczej pod namiotem i jedzenie raczej pod sklepem spożywczym bo czekanie w knajpie czy w restauracji zanim coś przygotują może być marnotrastwem czasu.

Terminu wyjazdu też nie jestem w stanie przewidzieć, po prostu bedzie tydzień wolnego to osiodłam rumaka i pojadę.

Miło będzie spotkać na trasie jakąś ekipę jadącą dookoła :icon_mrgreen: :flesje: bo na kompaniję w trasie raczej nie mam co liczyć przy takich ramach czasowych i niewiadomej co do terminu wyjazdu. :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie było by idealnie ale z barku czasu będzie mi musiał wystarczyć tydzień. W tym roku nie udało się i mam cichą nadzieje, że w 2009 będę miał ten tydzień wolnego.

Będzie raczej ciężko w tak krótkim czasie, zwłaszcza, że chcę objechać Polskę dookoła chińskim motocyklem o pojemności 250, drogami możliwie najbliżej granicy.

Zwiedzanie raczej z siodełka motocykla bo na szwędanie nie będzie czasu. Spanie raczej pod namiotem i jedzenie raczej pod sklepem spożywczym bo czekanie w knajpie czy w restauracji zanim coś przygotują może być marnotrastwem czasu.

Terminu wyjazdu też nie jestem w stanie przewidzieć, po prostu bedzie tydzień wolnego to osiodłam rumaka i pojadę.

Miło będzie spotkać na trasie jakąś ekipę jadącą dookoła :icon_mrgreen: :flesje: bo na kompaniję w trasie raczej nie mam co liczyć przy takich ramach czasowych i niewiadomej co do terminu wyjazdu. :crossy:

to odparzone dupsko gwarantowane:p

podliczalem trase i wyszlo mi ok 2,5 tys km jadac w tydzien musisz robic min 350 km na dzien, wiec troche czasu na zwiedzanie starczy, bo uwierz mi ze jak sie znajdziesz nad Bugiem to sie zatrzymasz zeby widoczki popodziwiac :)

 

Najlepiej chyba jakby zainteresowane osoby się spotkały na jakimś zlocie - np. w Częstochowie :wink:

Ewentualnie na skype i zrobić konferencje, omówić wszystko...

 

Co do czestochowy to niestety nie będe,

wybieram rozpoczecie w Małej, tydzien po czestochowie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli podejdziemy do tego poważnie i nie skończy się jak zwykle tylko na napisaniu "jadę" to powinien to być fajny wyjazd :biggrin:

350km to jest nic... jest wtedy czas na zwiedzanie/odpoczynek/jedzenie itp. :wink:

 

Trzeba znaleźć ciekawe miejsca przy granicy, wytyczyć trasę, wybrać termin i będzie dobrze :bigrazz:

 

Wyjazd 1,5-2 tygodniowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...