Skocz do zawartości

Biopaliwo od pazdziernika - co z naszymi motorkami ?


cypherius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja myślę, że nie są szkodliwe dla naszych silniczków. powinni dać nam jednak wybór... niech na stacji postawić dwa dystrybutory, jeden z biopaliwem, drugi z normalną ,paszą". Będziemy mogli sobie wybrać, a nie robią nas tak w hu*a, że nie dają nam możliwości wyboru. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie przejmuje. Fakt ze leca w kulki ale i tak bedziesz musial jezdzic. I bedziesz lal ten bioshit i z czasem zapomnisz. No chyba ze zacznie cos sie sypac przez ten syf to wtedy nie zapomnisz (nie zycze nikomu). Ale ogolnie mysle ze moj mtx bedzie spalal i nie bedzie sie sypal. Ostatnio zalalem benzynke z domieszka napedowego oleju (jakis burak z niemiec zatankowal do pelna benzyna diesla no i 70 l stoi w garazu). Przemieszalem z czysta benzyna dla pewnosci, sprawdzalem najpierw na motorynce. Szla jak burza wiec zalalem. No i teraz oprocz lekko snujacych sie za rura niebieskich spalin wszystko jest ok. Nie wplynelo to na osiagi. Pali od kopa. Jest spoko. Narazie jestem szczesliwy bo mam wache za friko :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrowienia. malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) ja mysle, ze takie moto jak Jawka Mustang, Ogary Motoryny itp itd nie beda mialy zadnych problemow, na roznych cudach juz to jezdzilo po wsiach ( czasem sam bylem tego swiadkiem :(

Popieram Słabka - wybor powinien byc - zostawcie chociaz U95 ! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zalalem benzynke z domieszka napedowego oleju (jakis burak z niemiec zatankowal do pelna benzyna diesla no i 70 l stoi w garazu). Przemieszalem z czysta benzyna dla pewnosci' date=' sprawdzalem najpierw na motorynce. Szla jak burza wiec zalalem. No i teraz oprocz lekko snujacych sie za rura niebieskich spalin wszystko jest ok. Nie wplynelo to na osiagi. Pali od kopa. Jest spoko. Narazie jestem szczesliwy bo mam wache za friko :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrowienia. malina[/quote']

Hehe mojemu staremu też tak kiedyś się zdarzyło -> zatankował 76litrów benzyny do diesla :lol: - jak dostałem to paliwo w swoje ręce, to non-stop jeździłem :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w żadnym kraju nie dodaje się aż 4.5% bioetanolu, podobno przez aż tak dużą ilość

silniki mogą pogorszyć swoje osiągi i ulegać szybszemu zniszczeniu(nie mówie tu orometach motorynach itd. one na wszystkim będą jeździć :lol: )Ja sądze że powinni

nam dać wybór albo najpierw dodawać mniej tego dodatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...