Skocz do zawartości

blokada 299km/h


Kris_big
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ks-rider

 

bój się boga jeździć 280km/h po drogach publicznych nie dość ze to nie legalne to i niebezpieczne

 

W Boga nie wierze, zdaje sobie sprawe, ze jest niebezpieczne ( bo mozna zostac zgarnietym przez slepa ci*e ) ale dlaczego nielegalne ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa,ja również jestem zdania że moto kupuje się po to by w pełni móc korzystać z jego możliwości (oczywiście nie znaczy to robić w każdych warunkach).Nie dziwię się autorowi że chce usunąć blokadę bo jest to moim zdaniem nie fer ze strony żółtków że takie coś robią.Ciekawe co wykombinowali w R1 i czy tu również jest blokada bo nie chce mi się wierzyć by tylko tyle jechała...

 

W Boga nie wierze, zdaje sobie sprawe, ze jest niebezpieczne ( bo mozna zostac zgarnietym przez slepa ci*e ) ale dlaczego nielegalne ?

 

:crossy:

 

ks-rider w Polsce obowiązują ograniczenia nawet na autostradach.Nie oznacza to że ktoś się tym przejmuje.Zdarza się latać ile fabryka dała (nawet często :icon_razz: )ale trzeba znać dobrze drogę i w odpowiedniej porze żeby nie zrobić sobie kuku (drogi nie te... :banghead: ).Niestety nie da rady pociągnąć z tą szybkością kilkadziesiąt km jak w niemcowie ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks-rider w Polsce obowiązują ograniczenia nawet na autostradach.Nie oznacza to że ktoś się tym przejmuje.Zdarza się latać ile fabryka dała (nawet często :icon_razz: )ale trzeba znać dobrze drogę i w odpowiedniej porze żeby nie zrobić sobie kuku (drogi nie te... :banghead: ).Niestety nie da rady pociągnąć z tą szybkością kilkadziesiąt km jak w niemcowie ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. :buttrock:

 

No mowisz mi jakbym nie wiedzial. Z tego co kumam, to aby rozwinac 300 czy wiecej wcale nie musze znac autostrady - autostrada to nei w tym kontekscie teren niezabudowany ktory nie posiadal lukow o promieniu wiekszym niz..... oraz spadkow czy podlezdow o %% x.....

 

Co do pory dnia, to napewno sie z tym zgodze. Pozatym, aby posmigac bez ograniczen w pelni na legalu to wiadomo gdzie.

 

Dwa to pisalem o sobie, i o odkrecaniu wiec napewno nie robie tego nielegalnie, ot co.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa to pisalem o sobie, i o odkrecaniu wiec napewno nie robie tego nielegalnie, ot co.

 

:crossy:

 

ks-rider podobno jesteś instruktorem więc gdzież bym Cię podejrzewał o takie nielegalne wyskoki :icon_mrgreen: Ale nie zaszkodzi przypomnieć że w ojczyźnie też da się polatać naprawdę szybko.A że nielegalnie-no cóż jak adrenalina to z każdej strony plus zasada ,,co mi zrobisz jak mnie złapiesz ?! '' :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...