Skocz do zawartości

Kingway Challenger 200cc


moto69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, :buttrock: właśnie szukam dodatków do motocykla na własną ręke, w firmie nic, mam zamiar dopasować jakieś light-bary tylko mam problem z ustaleniem mocy prądnicy :banghead: nawet serwis tego nie wie, może ktoś się orientuje, bo nie chcę jej przeciążyć :banghead: i jeszcze jedno gdzie jest w tych motorkach przerywacz kierunkowskazów :)

Przerywacze i przekaźniki najczęściej są pod siedzeniem blisko akumulatora. Jutro podeślę Ci schemat podłączenia lightbarów przez przekaźnik i bezpiecznik. Nie jest to wielka komplikacja i dasz radę.

 

Z odpowiednim przekaźnikiem nie musisz matrwić się prądnicą, napewno pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerywacze i przekaźniki najczęściej są pod siedzeniem blisko akumulatora. Jutro podeślę Ci schemat podłączenia lightbarów przez przekaźnik i bezpiecznik. Nie jest to wielka komplikacja i dasz radę.

 

Z odpowiednim przekaźnikiem nie musisz matrwić się prądnicą, napewno pociągnie.

 

Witam :cool: i dzięki przerywacz zlokalizowałem, teraz czekam na schemacik, bo szkoda by było przeciążyć prądniczkę gdy zamontuję light-bary :D . Teraz znowu zima czekam na wiosnę..3..2..1.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_rolleyes: i dzięki przerywacz zlokalizowałem, teraz czekam na schemacik, bo szkoda by było przeciążyć prądniczkę gdy zamontuję light-bary :) . Teraz znowu zima czekam na wiosnę..3..2..1.. ;)

Jak to czekasz? W niedzielę wysłałem na Twoją pocztę opis sposobu podłączenia lightbarów przez przekaźnik. Powinno być. Jeśli z jakiegoś powodu nie doszło, napisz to powtórzę.

 

Żeby otworzyć plik, musisz mieć zainstalowany Acrobat Reader. Znajdziesz tam schemat podłączenia z opisem oraz wzorem, jak obliczyć obciążenia, żeby dobrać odpowiedni przekaźnik i bezpiecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :biggrin: , schemacik nie doszedł, poczekam. Możę przesadzam ale stwierdziłem mały luz na wahaczu tylnym w miejscu mocowania do ramy z prawej strony :icon_razz: . Co tam jest; z serwisówki wynika że śruba i jakieś tulejki?? nie ma łożysk? Chyba podjadę do serwisu :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...