Skocz do zawartości

ochrona kregosłupa


Rekomendowane odpowiedzi

Przegladam na ebayu.de ochraniacze tzn pas nerkowy+ochraniach na kregosłup ae który wybrać tyle tego jest? Ten dłuzszy? czy ten krótszy?

 

http://cgi.ebay.de/Motorrad-Rueckenprotekt...1QQcmdZViewItem

a ten?

 

http://cgi.ebay.de/Rueckenprotektor-Alpine...1QQcmdZViewItem

 

bo nie wiem sam......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak,

 

alpinestar dobra i znana firma :biggrin:

hebo bardziej mi sie z cylindrami sportowymi kojarzy :clap:

 

kwestia tego w którym będzie ci wygodniej,

w alpinestar masz ten plus że łopatki i większą część pleców jeżeli kurtka się zetrze...

 

najlepiej pojedz do jakiegos sklepu i przymierz oba i bierz ten który będzie wygodniejszy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność przymierzyć i przejechać sie w żółwiu Alpiny. Wrażenia super, jak najbardziej pozytywne, brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Bardzo dobrze dopasowywuje się do ciała, wygodny, ogólnie nie czuje się, że ma się "coś" na plecach.

 

Co do porównania to jeździłem jeszcze w Utice. Jest to jednak zupełnie inna pólka cenowa (160zł), a co za tym idzie gorsze wykonanie komfort itd. Ogólnie zupełnie inna bajka jednak patrząc na cenę Utiki to jest to i tak ciekawa propozycja. Jeżeli masz jednak więcej gotówki to bierze Alpinestars bez zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim NIE KUPUJ BEZ PRZYMIERZANIA!!! Ja kupiłem ostatnio takiego A-Starsa jak z podanego przez ciebie linka i jestem mocno niezadowolony. Żółw jest wypasiony, wykonanie ekstra, system mocowania i dopasowania przemyślany, tyle że pod moim kombi jest mi za ciasno i odczułem to dopiero w czasie jazdy. Przemyśl temat zanim kupisz coś bez doookładnego przymierzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim NIE KUPUJ BEZ PRZYMIERZANIA!!! Ja kupiłem ostatnio takiego A-Starsa jak z podanego przez ciebie linka i jestem mocno niezadowolony. Żółw jest wypasiony, wykonanie ekstra, system mocowania i dopasowania przemyślany, tyle że pod moim kombi jest mi za ciasno i odczułem to dopiero w czasie jazdy. Przemyśl temat zanim kupisz coś bez doookładnego przymierzenia.

 

U mnie było dobrze, możliwe dlatego, że jechałem w kurtce. Jeżeli pod kombi jest niezbyt wygodny to faktycznie najlepiej będzie jeżeli przed zakupem przymierzysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !

 

Osobiscie mam dwa Zolwie Jeden Alpine Star a drugi BMW ktory dostalem kupujac BMW oba sa za...ste. W zaleznosci czy pod skore czy pod textylia Alpine jest lepszy pod skore BMW pod textylia. W zeszlym roku w niemieckim Motorrad ukazalm sie test Zolwi od razu podaje wyniki testu, moze komus sie przydadza

Alp Star Tec protection - dobry

AXO Back protector - dobry

BMW Rückenprotector - bardzo dobry

Dainese Wave - dobry- bardzo dobry

IXS pro back V - dobry

Jofama track - dobry- bardzo dobry

Erbo p5, P8 ( rozmiary od 5-8 )bardzo dobry pod skore

Polo Pro Life dobry (pod textilia)

Rukka air power - dostateczny - dobry

SPIDI dostateczny - dobry

Stadler knox stoway - dobry

Dodatkowe info pod [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...