Skocz do zawartości

Napiszcie mi, ze dobrze robie


koobra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stalo sie. Odebralem sprzeta dzis rano i przyprowadzilem go do domu. Pelnia szczescia. Maszynka buja sie jak marzenie, brzmi jeszcze lepiej. Jako bonus dostalem oryginalne rury, podatek zaplacony na rok do przodu, przeglad z wymiana plynow, ksiazke serwisowa i owner's manual oraz pelny bak benzyny.

 

Mam teraz tydzien, zeby na co dzien poprzyzwyczajac sie do niego i w przyszla sobote turlam sie na calodzienna wyprawe na angielska wies :icon_question:

 

 

Jednak uległeś marketingowi HD i dałes sobie wcisnąc brzydki, niewygidny i przestarzały "motocykl" :icon_question: Teraz pojeździj trochę, dojdź do wniosku że trzeba to i owo zmienić i wpadnij w spiralę wydatków związanych z posiadaniem HD :notworthy:

 

Jak już opadną pierwsze emocje to napisz jak się śmiga Sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już opadną pierwsze emocje to napisz jak się śmiga Sportem.

 

Pierwsze emocje opadly. Smiga sie ciagle super. Mam wrazenie ze lece odpychajac sie dzwiekiem, a przelozenie napedu na tylkie kolo to tylko ozdoba. Zbiera sie elegancko i ma konkretne przyspieszenie na pierwszym drugim i trzecim biegu (dalej nie mialem gdzie sie rozpedzic, konczyla mi sie przelotowka przy Wimbledon Park). Jest bardzo zwrotny i ladnie sie sklada w zakret. Hamulce w ruchu miejskim dzialaja nienagannie. Za to klamki sa prawdziwym wyzwaniem. Za miesiac bede mial przedramiona jak Popeye conajmniej. No i przekonalem sie organoleptycznie o tym, co podswiadomie wiedzialem od dawna: nie jestem wielkim fanem jazdy w pozycji sportowej. Nie jest niewygodna, po prostu mi nie podchodzi. Do wiosny wysune podnozki do przodu i zmienie kierownice tak, zeby jezdzic jak czlowiek :flesje: Mysle tez o zmianie baku na wiekszy, ale to pewnie dopiero przed wakacjami.

O tym, jak sie smiga w pieknych okolicznosciach przyrody, juz za tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...