Skocz do zawartości

Honda Bali 50


kusztyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam honde Bali 50 97r. Ponoc ma blokade ale gdzie? Na wariatorze nie ma jej. Odciolem z wydechu zawirowywacz spalin ale to prawie nic nie dalo. Kupilem rolki 6.7g to jeszcze gorzej bylo orginalne mam 9g. Jak bym wiedzial gdzie blokada jest to by bylo dobrze. Powiem ze motorek mi wyciaga 50km\h max to juz jego ostatnie poty pod gore to 35 a w dwie osoby to juz calkiem slaby. W dwie osoby pod gorke to 30. Przebieg jest 4400km i to jest napewno orginalny. Poradzcie mi gdzie on ma blokade? Moze w tlumiku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bardzo cchesz miec mocniejszy motorek. Po wypowiedzi przedmówcy wnioskuje ze moze poprostu ams zodblokowaną bali. Więc został ci tuning albo zmiana sprzętu na lepszy.Polecam speeda.... Sam mam i nierzałuje .Brakuje mi tyl;ko sprzęgła i biegów....Ale to juz niedługo.......:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Predkosc mala byla powodem ciurawej opony z tylu miala 05 atmosfery jak napompowalem to schodzilo do 0,5 i dlatego wolno jezdzil. Dalem opone do wulkanizacji okazalo sie ze mialem gwozdzia w oponie:P 7zl zaplacilem i mi wszystko zrobili i juz skuter smigal 45-50.

 

Druga rzecz to tlumik poniewaz jak ja go kupilem tlumik mialem zapchany znaczy sie ktos na zlosc zrobil poprzedniumu wlascicielowi i do tlumika napsikal pianki montarzowej :banghead: Ja to przepachalem i skuter jezdzil ale nie mial kopa itp. myslem ze skutery tak maja, dzwonilem do hondy i sie pytalem o sciagniecie blokady i gosciu mowi ze na tlumiku sa blokady (bardzo mozliwe ze moja miala na tlumiku bo orginalne rolki mialy 9,5 a wszedzie pisze ze maja 8,5) a niedawno trafila mi sie okazja kupic tlumik leovinci taki zamiennik orginalnego turing chyba taki model aha wczesniej jeszcze zalozylem wariator malossi 2000 multivar z rolkami 8g i sprezyna ale to nic nie dalo. Zalozylem tlumik normalnie nie ten skuter takiego kopa dostal ze... i predkosc niekiedy nawet do 70 podchodzi i nawet pod gorke czy z gorki to caly czas 65-albo niecale 70. Czy to juz ostatnie poty? Czy dalo by sie cos jeszcze wycisnac nie zmieniajac cylindra i niewkladajac duzych kosztow.

 

Jeden gosciu mi mowil ze hondy maja blokady na przekladniach ale jak dzwonilem do hondy to powiedzieli ze na przekladniach zadnych blokad nie ma i nie bylo zakladanych. Modul mi zostal do sprawdzenia czytalem ze jak blokada na module jest to skuter szarpie przy maksymalnej predkosci ale u mnie takich objaw nie ma czy to znaczy ze blokady na module nie mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predkosc mala byla powodem ciurawej opony z tylu miala 05 atmosfery jak napompowalem to schodzilo do 0,5 i dlatego wolno jezdzil. Dalem opone do wulkanizacji okazalo sie ze mialem gwozdzia w oponie:P 7zl zaplacilem i mi wszystko zrobili i juz skuter smigal 45-50.

 

Druga rzecz to tlumik poniewaz jak ja go kupilem tlumik mialem zapchany znaczy sie ktos na zlosc zrobil poprzedniumu wlascicielowi i do tlumika napsikal pianki montarzowej :banghead: Ja to przepachalem i skuter jezdzil ale nie mial kopa itp. myslem ze skutery tak maja, dzwonilem do hondy i sie pytalem o sciagniecie blokady i gosciu mowi ze na tlumiku sa blokady (bardzo mozliwe ze moja miala na tlumiku bo orginalne rolki mialy 9,5 a wszedzie pisze ze maja 8,5) a niedawno trafila mi sie okazja kupic tlumik leovinci taki zamiennik orginalnego turing chyba taki model aha wczesniej jeszcze zalozylem wariator malossi 2000 multivar z rolkami 8g i sprezyna ale to nic nie dalo. Zalozylem tlumik normalnie nie ten skuter takiego kopa dostal ze... i predkosc niekiedy nawet do 70 podchodzi i nawet pod gorke czy z gorki to caly czas 65-albo niecale 70. Czy to juz ostatnie poty? Czy dalo by sie cos jeszcze wycisnac nie zmieniajac cylindra i niewkladajac duzych kosztow.

 

Jeden gosciu mi mowil ze hondy maja blokady na przekladniach ale jak dzwonilem do hondy to powiedzieli ze na przekladniach zadnych blokad nie ma i nie bylo zakladanych. Modul mi zostal do sprawdzenia czytalem ze jak blokada na module jest to skuter szarpie przy maksymalnej predkosci ale u mnie takich objaw nie ma czy to znaczy ze blokady na module nie mam?

 

Predkosc mala byla powodem ciurawej opony z tylu miala 05 atmosfery jak napompowalem to schodzilo do 0,5 i dlatego wolno jezdzil. Dalem opone do wulkanizacji okazalo sie ze mialem gwozdzia w oponie:P 7zl zaplacilem i mi wszystko zrobili i juz skuter smigal 45-50.

 

Druga rzecz to tlumik poniewaz jak ja go kupilem tlumik mialem zapchany znaczy sie ktos na zlosc zrobil poprzedniumu wlascicielowi i do tlumika napsikal pianki montarzowej :( Ja to przepachalem i skuter jezdzil ale nie mial kopa itp. myslem ze skutery tak maja, dzwonilem do hondy i sie pytalem o sciagniecie blokady i gosciu mowi ze na tlumiku sa blokady (bardzo mozliwe ze moja miala na tlumiku bo orginalne rolki mialy 9,5 a wszedzie pisze ze maja 8,5) a niedawno trafila mi sie okazja kupic tlumik leovinci taki zamiennik orginalnego turing chyba taki model aha wczesniej jeszcze zalozylem wariator malossi 2000 multivar z rolkami 8g i sprezyna ale to nic nie dalo. Zalozylem tlumik normalnie nie ten skuter takiego kopa dostal ze... i predkosc niekiedy nawet do 70 podchodzi i nawet pod gorke czy z gorki to caly czas 65-albo niecale 70. Czy to juz ostatnie poty? Czy dalo by sie cos jeszcze wycisnac nie zmieniajac cylindra i niewkladajac duzych kosztow.

 

Jeden gosciu mi mowil ze hondy maja blokady na przekladniach ale jak dzwonilem do hondy to powiedzieli ze na przekladniach zadnych blokad nie ma i nie bylo zakladanych. Modul mi zostal do sprawdzenia czytalem ze jak blokada na module jest to skuter szarpie przy maksymalnej predkosci ale u mnie takich objaw nie ma czy to znaczy ze blokady na module nie mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...