Skocz do zawartości

Lampy przód!!


panas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Mam takie raczej dziwne pytanie... jak w Yamaha R6 włącza się lampe przednią tylko z jednej strony!! :D Nie wiem może to głupio brzmi ale często na jakichś fotkach czy plakatach z motocyklem tego typy widać jak koleś jadąc takim sprzętem np. w dzień ma zaświcone światła z tym że z przodu świeci mu prawe "oko"!!! Czy to zależy od rocznika R6-stki, czy to sie jakoś ustawia?! A może Ci z plakatów maja przepalone żarówki?!? :D Uświadomi mnie ktoś...

 

Pozdro All :D

Edytowane przez panas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcez ciezszy klimat u mnie w prawym oku podlaczone sa zarowki tylko mijania i dlugie a w lewym tylko postojuwka i dlugie podpiolem sobie na krotko ostatnio tez mijania w lewym zeby mi mocno swiecily oba swiatla podczas jazdy nie dla szpanu lecz dla lepszej widocznosci chociaz spotkalm sie z opinia ze tak nie wolno jezdzic i moga przyczepic sie do tego psy czy to prawka ze na polskich drogach przy dwoch soczewkach na mijania moze sie palic tylko jedno oko a po wlaczeni drogowych obydwa i jeszcze jedno pytanko czy to nie bedzie za duze obcoiazenie dla alternatora i lepiej zeby palila sie mocno prawa strona na mijania a lewa tylko postojowka czy moge zostawic tak podpiete jak teraz ze podcza jazdy swieca mi sie dwie mijania???? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...