Skocz do zawartości

Pilnie poszukuje osoby regulujacej rzedowki (wakuometry)


Immortal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jeszcze jedna sprawa. kawa gpz 600r rocznik 1986 i potrzebuje informacji o osobach ktore reguluja takie sprzety i nie chodzi mi jedynie o zabawe z wakuometrami, a rowniez regulacje lub samo sprawdzenie skladu mieszanki. wiadomo, wiekowa maszyna potrzebuje troskliwej opieki i fachowca ktory nie robi tego od wczoraj. wiem ze w Tarnogrodzie i Biłgoraju ktos taki jest, ale potrzebuje szczegolnie od motocyklistow z tamtych rejonow informacji o tych osobach. jakis kontakt, nr telefonu, a moze znacie takie osoby i mi pomozecie. dzieki z gory za pomoc. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Biłgoraja jak widać. Mam swoje wakuometry i sam sobie synhronizuję gażniki. Jeżeli chcesz mogę ci gratis ustawić jak ci się zechce marznąć. Musiałbyś tylko zczaić jak u ciebie z podłączeniem, ew jakieś foto, bo nie wiem czy mam odpowiednie końcówki.

tel 600246395

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czyli jest dobrze, z ?Lubaczowa do Biłgoraja jest chwila moment, i tylko jedna rzecz mi narazie przeszkadza, to ze zaliczyłem dzwona na oleju napedowym na zakrecie i narazie reke mam zadrutowana wiec nie dam rady teraz, no chyba ze moto przywioze na przyczepie. jezeli bylbys chetny np po nowym roku to git, a propos, dzieki za numer i pomoc napewno sie odezwe. moj nr 668 329 174. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: Kurde nie doczytałem wczoraj dobrze twojego posta, zasugerowałem się tematem :biggrin:

Zsynchronizować gażniki mogę bez problemu, tylko nie podejmę się regulacji składu mieszanki U mnie też przydałoby się sprawdzić i zrobić to dokładnie, a to już chyba tylko w serwisie.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...