Skocz do zawartości

Zlot ulubieńców tematu kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ps. chętnie zobaczę Adu z nogą, a piwkiem grzanym też nie pogardze.

He he, no tak, bo Adu do tej pory byla bez nogi :cool: A tak na powaznie..... to gipsowa noga jest i jest sie na czym podpisywac! Po calej dlugosci! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chwilka czy oni nam do szczęcia potrzebni będą?Wkońcu będą się lalki integrowały:)

W tym czasie kiedy my u was będziemy balowały już nasza część męska kombinuje jak by sie sfetorzyć:buttrock:

A czy można w etej wasze knajpie tłuc szkło?Albo wnosić swoje wino?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chwilka czy oni nam do szczęcia potrzebni będą?Wkońcu będą się lalki integrowały:)

W tym czasie kiedy my u was będziemy balowały już nasza część męska kombinuje jak by sie sfetorzyć:buttrock:

A czy można w etej wasze knajpie tłuc szkło?Albo wnosić swoje wino?

Giciu to pytanko nie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giciu to pytanko nie w tym temacie.

 

taaaak, tematy to nam sie troche "zatarly".... :cool:

 

tutaj umawiamy sie na narty w gory, spotkanie UNISEX... :buttrock: ,

 

ale cos cisza... panow nam wywialo, Fidel szumu narobil,a teraz skapitulowal...

halo, Fidel, podzegaczu...sen zimowy? energia Ci siadla, czy jak? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnei zauważyłam ale skoro temat naszje sobotniej imprezy wszedł tutaj to dlaczego by nie porobić szumu.

A z tymi nartami to co kiedy i jak? Nie jezdzilam 3 lata wiec chyba jak wsiade ponownie nie zaczne wrzucac biegów i odkręcać manetke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaak, tematy to nam sie troche "zatarly".... :D

 

tutaj umawiamy sie na narty w gory, spotkanie UNISEX... :D ,

 

ale cos cisza... panow nam wywialo, Fidel szumu narobil,a teraz skapitulowal...

halo, Fidel, podzegaczu...sen zimowy? energia Ci siadla, czy jak? :D

Alez skąd, tylko po 4umowym spotkanku w środę zamarły mi obowody a Adu nie dojechała z ta noga aby mnie rozgrzać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez skąd, tylko po 4umowym spotkanku w środę zamarły mi obowody a Adu nie dojechała z ta noga aby mnie rozgrzać :D

Jak sie nic nie pucowales, to mnie nie bylo. Zaraz bym tu wynajela swojego ,,osobistego" szofera i bym byla :D A tak to teraz zaluj :D

 

A co do rozgrzewania...... Jak bym Ci przylozyla kula, to bys w podskokach nawet lecial :D

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu!!!! Przeciez Ty tak slodko spalas w domku na Rybolu. A tu piszesz, ze o kuli chodzisz :D

 

Wracaj szybko do zdrowia:)

 

Narty :D :D Z tego to spasuje, jeszcze sie zabijue, nigdy w zyciu nie mialm nart na nogach, ale widze niezle pomysly zaczynaja byc na ponure, zimowe dni

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu!!!! Przeciez Ty tak slodko spalas w domku na Rybolu. A tu piszesz, ze o kuli chodzisz

 

Wracaj szybko do zdrowia:)

A widzisz, co sie moze przydarzyc jak sie spi niewinnie??? :D

Co oni mi zrobili! :D

 

 

 

Narty Z tego to spasuje, jeszcze sie zabijue, nigdy w zyciu nie mialm nart na nogach, ale widze niezle pomysly zaczynaja byc na ponure, zimowe dni

 

Pozdrawiam

Beti, nie pekaj! Ja juz mam patent na te narty!

Tak sobie dopasuje gips do wiazan, ze wsadze gipsiora zamiast buta narciarskiego :D :D :D I bede razem z Wami smigac! :D

 

P.S. Gorzej bedzie mial tylko ten, na ktorego wpadne :P Jak dostanie taka masywna noga w lepetyne, to nie recze za nastepstwa takiego wypadku! Wtedy poprostu poprzestawiaja mu sie klepki w glowinie i zostanie motocyklista! :D

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu!!!! Przeciez Ty tak slodko spalas w domku na Rybolu. A tu piszesz, ze o kuli chodzisz :D

 

Wracaj szybko do zdrowia:)

 

Narty :D :D Z tego to spasuje, jeszcze sie zabijue, nigdy w zyciu nie mialm nart na nogach, ale widze niezle pomysly zaczynaja byc na ponure, zimowe dni

 

Pozdrawiam

 

Beti, no przestan... laski na motorach maja ponoc jaja, a Ty sie nart boisz???? :D

Ja pierwszy raz jak zalozylam buty narciarskie to wywiezli mnie na osla laczke. Na drugi dzien zabrali w wysokie gory... :D dzisiaj technika zjazdu pozostawia wiele do zyczenia, ale zjezdzam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he przypomnialam sobie wlasnie moj pierwszy zjazd w zyciu na nartach..... :D

Dosyc spora gorka, no i jazda! Plug przeksztalcil sie ,,leciutko" w narty rownolegle.... ino jazda byla! :D Juz na samym dole nie wiedzialam za bardzo jak mam wyhamowac i efekt tego byl taki, ze przejechalam jakiemus psu po ogonie, o maly wlos bym wpadla w stolik z herbatka, no i na sam koniec wjechalam do strumyka :D

Kto mial lepsze przezycie swojego pierwszego zjazdu????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty :D :D Z tego to spasuje, jeszcze sie zabijue, nigdy w zyciu nie mialm nart na nogach, ale widze niezle pomysly zaczynaja byc na ponure, zimowe dni

Pozdrawiam

 

Beti, to jestesmy juz dwie, co pojedziemy na zimowy zlot bez nart, ja mam nogi pośrubowane i w żaden sposób nie da sie do nich nart przyczepic, dla mojego i innych bezpieczeństwa... Będziemy sie grzały pod stokiem herbatą z rumem i smiechem z ewolucji pozostałych motonitów na deskach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...