Skocz do zawartości

Jaka bielizna pod kombi?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mysle, ze najlepsza bedzie termoaktywna. Jakie masz kombi? Jesli masz cos z membrana co wtedy zakladasz komplet takiej bielizny i nie musisz sie ubierac w wiele warstw. Jesli skore bez membrany to pewnie bedzie trzeba przyodziac jeszcze jakis polarek, bluze :flesje:

Reasumujac wszystkie te "termoaktywne" ubrania najlepiej dzialaja jesli kolejna warstwe na nich ma sie tez z membrana :banghead:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle, ze najlepsza bedzie termoaktywna. Jakie masz kombi? Jesli masz cos z membrana co wtedy zakladasz komplet takiej bielizny i nie musisz sie ubierac w wiele warstw. Jesli skore bez membrany to pewnie bedzie trzeba przyodziac jeszcze jakis polarek, bluze :cool:

Reasumujac wszystkie te "termoaktywne" ubrania najlepiej dzialaja jesli kolejna warstwe na nich ma sie tez z membrana :flesje:

Mam kombi Dainese z membraną :banghead: Dziękuje wam koledzy.

Edytowane przez mareksit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomina mi to piosenkę, pytałem sie matki, pytałem żony a one na to - noś kalesony

Wszystko zależy dla kogo? bo jak dla siebie to ocieplajaca a gdy nie musi bo ma kto ogrzewać to już bez znaczenia jaka. Może być bez :flesje:

A uważać i tak trzeba, na nisko latających kalesoniarzy.

Pozdrowienia dla ... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...