Skocz do zawartości

Czy jeździłaś/eś kiedyś po torze?


Emil2
 Udostępnij

  

145 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jeździłaś/eś kiedyś po torze?

    • tak, chyba zrezygnuję z jazdy po ulicy
      6
    • tak, chcę jeszcze
      31
    • tak, nic szczególnego
      1
    • nie, na pewno wkrótce/w przyszłym sezonie spróbuję
      45
    • nie
      31
    • nie i nie zamierzam
      2
    • szkoda, że mój motocykl się nie nadaje
      14
    • mój motocykl się nie nadaje
      3
    • nie mogę bo cośtaminnego
      11
    • za dużo literek (pusty głos)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Strada? Jaka strada? Na tor to tylko np. Diablo Corsa :icon_mrgreen:

chyba dragon supercorsa. chyba ze chcesz mocno spacerowo jezdzic. lepiej kupic se nowki torowe na tor dojechac je konkretnie na wyjezdzie niczym sie nie martwiac i pozniej wykonczyc je na ulicy(srodek bieznika) niz leciec na cywilnych sportowych gumach i sie zastanawiac caly wyjazd - wyda czy nie wyda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nijak sie to ma do tematu posta, ale latalem na supercorsach i seryjnych batalaxach - imho przesadzaja ludzie, na poczatku "kariery" opony typu diabo corsa beda super na tor

tym bardziej, ze nawet producent je poleca na okazjonalne "track days"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda nijak sie to ma do tematu posta, ale latalem na supercorsach i seryjnych batalaxach - imho przesadzaja ludzie, na poczatku "kariery" opony typu diabo corsa beda super na tor

tym bardziej, ze nawet producent je poleca na okazjonalne "track days"

w sumie tak. gorzej bedzie tylko jak ktos bedzie popierdalal tak jak Sligier na ostatnich grandysach :bigrazz:

jesli chodzi o torowe gumy to jak ktos planuje zakup nowych opon przed wyjazdem na tor to i tak oplaca sie kupic torowki bardziej bo na torze mozna je kupic w takiej samej cenie albo i taniej niz te cywilne sportowe - i po prostu zobaczyc co to je. jesli umiejetnosci nie pozwola ich zajechac tym lepiej - zostana zajebiste gume na ulice bez zjaranych bokow:)

Edytowane przez pozdro600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach ciekawostki - porownanie wynikow na 2ch forach:

 

2006-10-28				  4um		  BS
tak, chyba zrez..	   3,88%   5	0,00%   0 
tak, chcę jeszcze	  20,16%  26   21,00%   8 
tak, nic szczeg..	   0,78%   1	0,00%   0 
nie, ..wkrótce..	   31,78%  41   34,00%  13 
nie					20,93%  27   18,00%   7 
nie i nie zamierzam	 1,55%   2	2,00%   1 
szkoda, że mój moto..  10,85%  14   15,00%   6 
mój motocykl się..	  1,55%   2	5,00%   2 
nie mogę bo coś..	   7,75%  10	2,00%   1 
za dużo literek..	   0,78%   1	0,00%   0 

Suma głosów:				  129		   38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czasu gdy zacząłem jeździć po Torze Poznań zupełnie odeszła mi ochota na jazdę po ulicach miasta....

pzdr

odczuwam dokładnie to samo => maszyna na tor już jest (szkoda że do poznania tak daleko) , po przyszłym sezonie zastanowie się, czy pozostawic w garażu drogową...

 

w mieście jeżdżę wyłącznie z musu wyjazdu poza nie, wybieram najkrótszą trasę oraz drogi o oddzielnych jezdniach dla każdego pasa ruchu (zboczenie po zaliczonej czołówce).

 

Rozważa(łe)m taką opcję, ale odstrasza mnie nie tyle cena, co odległość. Owszem, zdarza mi się jeździć dalej niż do Poznania, ale TURYSTYCZNIE, a tu dochodzi intensywny trening na torze i powrót 300 km. :D Wiem, marudny jestem. :bigrazz:

Byłem na torze pięciokrotnie (dwa weekendy Grandysów+poniedziałki), każdorazowo dojazd na dwóch kołach :icon_razz:

 

Skoro moja "metalowa" noga i połamany w 3 miejscach kręgosłup dają radę (wypadek motocyklowy z grudnia 2005), to przeciętny motonita z odrobiną zamozaparcia także ;)

 

Zgoda Pozdro, chodziło mi o gumy cywilne, której najlepiej nadadzą się na tor. Wiadomo że najlepiej kupić komplet torówek :buttrock:

Nie latałem (jeszcze :P ) na typowych torówkach, ale zajeździłem na drogach i torze 3 kpl 'cywilnych' Pilotów Power :icon_razz: guma jak dla mnie rewelacyjna (w poznaniu 1:56 na kilofazera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polatalem sobie w tym sezonie po torze kartingowym w Bilgoraju i niestety zaliczylem glebe na szczescie lekka :icon_mrgreen: za wczesnie odzezwal sie we mnie duch rywalizacji i spanikowalem na zakrecie, ale mimo wszystko uwazam to za swietna zabawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...