Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Thunderace stoi juz w komisie,

 

nigdy bym do komisu nie wstawił ! prowizje nie prowizje - a i nie wiadomo, co się z tym sprzętem dzieje (no i jakie prawdopodobieństwo, że pójdzie ? ile osób go kiknie ?) dla mnie jedyna opcja - allegro, gratka itp. ! gsxf z 92 po 3 miechach od kupna trzymałem na allegro 7 dni (i zarobiłem na nim prawie 2 tysiaki !) zx6r z 97 po roku czasu poszedł przez allegro w 4 dni - wyszedłem z nim na czysto !

 

Może powinienem się zająć wciskaniem sprzętów ? :)

 

p.s. wystaw od 1 zł z minimalną jaką chcesz za niego na 14 dni ! napisz, że cena okazja, jesteś skłonna do negocjacji, wszelkie pytania na tel. ! przy okazji duuuży rzetelny opis - zawsze zaznacz, że cosik trza wymienić (nigdy, że wszystko jest igiełka !) oraz dużo jak największych zdjęć (no max 8 :biggrin: ) moto wypucuj jak tylko się da - po czym spryskaj plakiem - ma się świecić jak psu... nosek :) trza podejść klienta :banghead:

 

Za każdym razem tak robiłem i nie mogłem się odpędzić od tel. ! Nie mówię, że to jest złoty środek, ale u mnie się sprawdza !

 

Tez o tym myslalam bo mi sie podoba i jest ponoc zwinna,ale z tego co sie wiem,to ciezko z czesciami do niej.....

 

też tak słyszałem ! no i ciężko sprzedać to później ! trzeba naprawdę trafić na klienta (przy tej cenie...) wiara kupić 600-te ! ja swoją puściłem za 10500 w maju - była w dobrym stanie (po małym szlifie, ale jak na fotach widać nie było tragedii - wręcz przeciwnie ! tylko gdzie nie gdzie było widać !)

http://www.bikepics.com/members/luzipower/97zx6r/

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ciężko sprzedać to później ! trzeba naprawdę trafić na klienta (przy tej cenie...) wiara kupić 600-te !

 

skoro udalo mi sie sprzedac mala cebre, to wszystko sprzedam :) poza tym ZXR 400 jest malo i juz ich nie robia... a malych dziewczyn, ktore lubia plastiki jest sporo :banghead: sprzedaza pozniejsza sie nie martwie... musze sie do takiej przymierzyc... nie zna ktos z Was kogos kto taka ma w okolicach Poznania? Fajnie by bylo.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro udalo mi sie sprzedac mala cebre, to wszystko sprzedam :) poza tym ZXR 400 jest malo i juz ich nie robia... a malych dziewczyn, ktore lubia plastiki jest sporo :) sprzedaza pozniejsza sie nie martwie... musze sie do takiej przymierzyc... nie zna ktos z Was kogos kto taka ma w okolicach Poznania? Fajnie by bylo.... :)

 

W Szczecinie jest Ewa,ale w tym sezonie raczej juz się nie uda z nia spotkać. Moze na wiosne jak masz czas czekac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wiele przemawia za ZXR 400. Bardziej podobaja mi sie nakedy, ale... ZXR jest i lekkie i niewysokie... no i pomimo rocznika trzyma cene. Poza tym nadal sie ucze...:flesje: na tor idealna:)

Moze ktos z Was zna tę ZXR-kę?:smile:

http://www.motoallegro.pl/item138178660_ka...ki_zxr_400.html

Stare to to!I malowanie do du*y!Chociaż z drugiej mańki-nie będzie szkoda wcale tym na tor wyjechac :flesje: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystaw od 1 zł z minimalną jaką chcesz za niego na 14 dni ! napisz, że cena okazja, jesteś skłonna do negocjacji, wszelkie pytania na tel. ! przy okazji duuuży rzetelny opis - zawsze zaznacz, że cosik trza wymienić (nigdy, że wszystko jest igiełka !) oraz dużo jak największych zdjęć (no max 8 ;) ) moto wypucuj jak tylko się da - po czym spryskaj plakiem - ma się świecić jak psu... nosek :wink: trza podejść klienta :wink:

Luzi dzięki za instrukcję, zrobię jak mówisz a może to przyniesie jakąś korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare to to!I malowanie do du*y!Chociaż z drugiej mańki-nie będzie szkoda wcale tym na tor wyjechac :cool: ;)

 

ja uważam wręcz przeciwnie ! ładne, prezentacujne, kolorowe, dobrze zgrane malowanie, a "stare" ? bez przesady ! zależy kto ilo może posmarować, ale dla mnie te roczniki nie są wcale stare !

 

Luzi dzięki za instrukcję, zrobię jak mówisz a może to przyniesie jakąś korzyść.

 

mam nadzieje ! wiadomo, że pewniak nie jest ! ale ja 2 swoje sprzęty w ten sposób puściłem szybciej niż kupiłem ;) a i kumplowi też to pomogło... trzymam kciuki :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare to to!I malowanie do du*y!Chociaż z drugiej mańki-nie będzie szkoda wcale tym na tor wyjechac :icon_razz: ;)

 

Nie wszystkich moze stac na roczniki 2000 i w gore.....,a po 2 po co kupowac nowy motocykl skoro ona chce sie uczyc????????????Ja bym sie chyba zaplakala jakbym rozwalila np. nowa CBR-e,zreszta sama planuje kupic motocykl do 99 roku bo Monika Jaworska to ja nie jestem.....a po 3 malowanie tej zxr-y jest ok,to juz kewstja gustu kupujacego......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare to to!I malowanie do du*y!Chociaż z drugiej mańki-nie będzie szkoda wcale tym na tor wyjechac :cool: ;)

 

Po pierwsze, nie chodzi o to czy stac mnie czy mnie nie stac... byloby mnie stac... na motor 2004-2005

ale nie o to chodzi :icon_mrgreen:

 

Chodzi o to, zeby sie sprawdzic i nie ryczec jak mi sie oslonka podrapie... chodzi mi o sprzet sprawny i w miare niebrzydki... poza tym akurat to malowanie duzo bardziej mi pasuje niz czerwony czy zielony... i nie chodzi o to, ze lubie rozowy... bo nie lubie :evil:

 

Jesli wsiade i stwierdze, ze mi "lezy" to go kupie... a za rok, czy dwa, gdy juz sie wjezdze zmienie na jakies cacuszko. Poza tym nie wiem jakiej Ty jestes postury, ale jesli jestes duza, to Ci w tym temacie akurat zazdroszcze... Ja ze sprzetem bede musiala sie "zmagac".

 

 

 

ja uważam wręcz przeciwnie ! ładne, prezentacujne, kolorowe, dobrze zgrane malowanie, a "stare" ? bez przesady ! zależy kto ilo może posmarować, ale dla mnie te roczniki nie są wcale stare !

 

kurde Luzi, no masz racje... :evil:

 

Dokładnie!Kwestia gustu... Każdy lubi to co ma.

 

Twiggy, to bylo inaczej...

 

Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciotka Monia zazdraszczam ci, że pogoniłaś swoje moto. Mój Thunderace stoi juz w komisie, zawiozłam go w poniedziałek. Mam nadzieję, że szybko ,tak jak u Ciebie znajdzie się klient - w końcu to po lafiryndzie .....

A ja zacznę mysleć w co zainwestować?

 

 

 

Siemka!!! Co ty Carioka-moto puszczasz do zyda??? Ja tez swoje zmienilam,tylko vulkana jeszcze nie sprzedalam!!! Rusty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciotka Monia zazdraszczam ci, że pogoniłaś swoje moto. Mój Thunderace stoi juz w komisie, zawiozłam go w poniedziałek. Mam nadzieję, że szybko ,tak jak u Ciebie znajdzie się klient - w końcu to po lafiryndzie .....

A ja zacznę mysleć w co zainwestować?

 

Carioka wystaw swoje moto na allegro i nie przejmuj sie jak na początku nie będzie odzewu. Jeśli nie sprzedaż go od razu to wystaw go ponownie i zobaczysz ze ludzie zaczną dzwonić.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie chodzi o to czy stac mnie czy mnie nie stac... byloby mnie stac... na motor 2004-2005

ale nie o to chodzi :D

 

Chodzi o to, zeby sie sprawdzic i nie ryczec jak mi sie oslonka podrapie... chodzi mi o sprzet sprawny i w miare niebrzydki... poza tym akurat to malowanie duzo bardziej mi pasuje niz czerwony czy zielony... i nie chodzi o to, ze lubie rozowy... bo nie lubie :D

 

Jesli wsiade i stwierdze, ze mi "lezy" to go kupie... a za rok, czy dwa, gdy juz sie wjezdze zmienie na jakies cacuszko. Poza tym nie wiem jakiej Ty jestes postury, ale jesli jestes duza, to Ci w tym temacie akurat zazdroszcze... Ja ze sprzetem bede musiala sie "zmagac".

kurde Luzi, no masz racje... ;)

Twiggy, to bylo inaczej...

 

Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma...

 

Dokladnie jestem tego samego zdania,a szczegolnie zgadzam sie z ta ostatnia czescia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!! Co ty Carioka-moto puszczasz do zyda??? Ja tez swoje zmienilam,tylko vulkana jeszcze nie sprzedalam!!! Rusty

Tak dokładnie, staram się sprzedać, zeby na wiosnę nowego sprzęta mieć.

A o Twojim cacku to juz sie nasłuchałam. Gratulacje.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...