Skocz do zawartości

cel to okrążyć morze czarne


PM2Z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rzecz jest jeszcze do rozważenia, ale waham się co do planów wakacyjnych. obecnie rozważam dwie opcje - dookoła morza czarnego lub koleją transsyberyjską jak najdalej :-)

sam jeszcze nie wiem na co się zdecyduję. za to w maju ruszam na bałkany zachodnie i to już jest raczej pewne.

Osobiscie to rowniez mam w planach daleką Rosje, Mongolie i dalej ( w tym kolej transyberyjska) ale to w dalszej przyszlosci, narazie planuje nauczyć sie rosyjskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikacje. (uczę sie dopiero od kilku miesiecy wiec jeszcze daleka droga przedemna).

A tak z ciekawosci, bo ciagle piszesz w pierwszej osobie. Transsyberyską chcesz jechać z Zona czy z inna ekipa??? :icon_mrgreen:

 

pozdrawiam

 

W maju jest Zlot Jawy w Kazimierzu na ktorym sie pojawie i kto wie jak daleko mnie za ten Kazimierz wyniesie.....;P

 

ps. A sobie wlasnie przypomnialem historie z dziecinstwa. Teraz juz sie tak nie porywam. Pamiętam jak w wieku 14 lat jechalem na simsonie ponad 800 km non stop (ponad 16 godzin) na Motoriade na drugim koncu polski, impreza, krotki sen i kolejne ... no wlasnie 650 km, az mi sie oko przymknelo w najmniej odpowiednim momencie ---> simson do kasacji.. ale puchar przywiozlem ;) a pamietam jak mi organizator zlotu mowil zebym sie wiecej przespal....;P ...madry Polak po szkodzie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pffff przeczytałem sobie opis z jednej wyprawy dookoła morza czarnego i już wiem, że tam nie pojade... wszędzie tylko chcą w łape... dziady... a wrócić bez moto też nie jest za przyjemnie...

pozdrawiam

z takim podejsciem to prawie nigdzie nie pojedziesz.. trzeba bylo wiecej relacji poczytac. z roku na rok jest coraz lepiej. ludzie bardzo mili. lapowek tez coraz mniej. zreszta czesto mozna sie bez lapowki obejsc jak jestes mocno uparty. a z motocyklem to juz przesadziles.. jak sie nie bedziesz zapuszczal gdzie nie trzeba to nic sie nie stanie. jak w duzych europejskich miastach znajdziesz sie w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie to tez wrocisz bez moto, albo nie wrocisz :icon_mrgreen:

 

Tak samo z Iranem. Piekny kraj i w miare bezpieczny...tylko placi sie sporo za ogladanie zabytkow ;P a ze ktos sie pcha w rejony konfliktow, czy inne niepolecane, nawet w Iranie i pozniej z samochodu zostaje mu sito to niech to nie rzutuje na obraz calego kraju i jego mieszkancow.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...