Skocz do zawartości

21 X 2006 jak pogoda to Bydzi


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiganko fajne, pogoda fantastyczna, dobrze że wpadliśmy na tamę do Włocławka, toż to była rocznica tragicznej śmierci ks. Popiełuszki. Potem też OK, ale Andrzej tak prowadził swoim potworem 1100, że myślałem, że mi małżonkę zdmuchnie. :) Pozdrawiam i do zobaczenia na następnym śmiganiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: No tak Romek . Ładnie to skarżyć na kolegę ? Trzeba było powiedzieć wczesniej ,że jedziesz z małżonką . - Kupiłbym dla niej puszorek . :icon_twisted: Ja jeżdze sam i jestem przyzwyczajony do jazd siglowych . :) Cóz - podziwiem Twoją niefrasobliwość . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Andrzej !!

Tempo bylo w sam raz, ale jesli jest za szybko to lepiej nie pedzic za reszta - to inni niech poczekaja.

Poniewaz zawiazuje sie fajna grupa motocyklistow bydgoskich proponuje zorganizowac kulig w Cielu z ogniskiem aby sie zintegrowac zanim kolejny sezon motocyklowy sie zacznie ?

Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ide dzisiaj jeszcze gdzies posmigac po okolicy, grubo sie ubrac, kalesony na D i nie szalec :buttrock: a dla odwaznych jak spadnie snieg, kupic sobie jakies enduro, zalozyc ladne kostki i smigac po lasach :crossy: nad tym sie wczoraj zastanawialem... :flesje:

 

A moze sie zrobi jakas impreze polaczona z paintballem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: Cześc Wszystkim !

 

Równiez ciesze się , że Was poznałem ! Mam nadzieję , że bedziemy się spotykać i jeżdzić razem . Na razie szykuje się zima , ale to nie znaczy,że nie bedziemy silniejsi od niej . Propozycja kuligu jest ciekawa . ja jestem za !!! Piszę się na każdy termin ze śniegiem . :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupic sobie jakies enduro, zalozyc ladne kostki

 

od kiedy Bartek jestes taki bogaty ? badzmy realistami - po lesie mozna sobie pojezdzic rowerem, nawet zima

 

A moze sie zrobi jakas impreze polaczona z paintballem?

 

/quote]

 

raz bralem udzial w paintballu, mialem ok 30 siniakow i postanowilem - nigdy wiecej takich glupot !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote name='Bartas' date='02 Listopad 2006 - 10:23' post='772628']

kupic sobie jakies enduro, zalozyc ladne kostki

 

od kiedy Bartek jestes taki bogaty ? badzmy realistami - po lesie mozna sobie pojezdzic rowerem, nawet zima

 

A moze sie zrobi jakas impreze polaczona z paintballem?

 

/quote]

 

 

 

Jeszcze jeste, studentem, wiec za bogaty to nie jestem, ale...

 

http://moto.allegro.pl/item137913140_suzuk..._5_nie_gpz.html

 

Suza idzie pod mlotek, nie wiem za ile ja sprzedam, ale nastepne moto bedzie czyms w stylu Transalpa, Super Tenere, lub tez jakas typowa crossowka do szalenstw.

 

 

raz bralem udzial w paintballu, mialem ok 30 siniakow i postanowilem - nigdy wiecej takich glupot !!!!

 

E tam, marudzisz :D trza byc twardym, a nie " mietkim" :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle Bartek ,że jako kolega powinnem Ci powiedzieć ,że jeśli myslisz o typowej crossówce . To powinneś się liczyć z kosztami utrzymania . Tam remonty typu ''wymiana tłoka '' ,- trzeba wykonywać po parunastu najdalej godzinach jazdy . Nie to ,żebym Cie straszył , ale znam Ciebie i powinnienem to napisac . Oczywiście wszystko zależy od Ciebie . :icon_razz:

 

Natomiast w sprawie kuligu , to nawet bez sniegu możemy się kiedyś , gdzieś umówić na kawę , bira lub coś w tym stylu . Jestem otwarty na wszelkie propozycje . :biggrin: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja, koszty utrzymania skocza niesamowicie w gore... ale z srugiej strony dobrze miec moto, ktore nadaje sie do polatania i na szosie i w jakims terenie- zawsze ciekawiej.

 

A na piwko mozna sie ugadac, tu akurat pole jest dosc duze do popisu :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wieczór z 18 na 19 listopada . ( z soboty na niedzielę ) . godzina najlepiej jalaś 19 . Miejsce - centrum Bydgoszczy . W jakim lokalu , to zalezy od Was .- Tutaj czekam na Masze propozycje . :buttrock:

 

pozdrawiam - Andrzej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...