Skocz do zawartości

21 X 2006 jak pogoda to Bydzi


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proponuję spotkanie dla braci motocyklowej w przypadku utrzymania sie przyjaznej pogody w przyszły wekend. Ramówka jest taka: przyjazd do miejsca zakwaterowania w piątek ew w sobotę rano ale to ostateczność. Domki 4 osobowe 60 zł a 6 osobowe 90 zł. Wieczorny wieczorek zapoznawczy przy ognisku i pod jabłonką. W sobotę trasa Lubostroń, Wenecja, Biskupin, Gniezno, coś na ząb i powrót na kwatery. Wieczorne rozmowy a w niedzielę spokojny powrót do domków. Gum do palenia nie zabierać. Do środy przyjmuje zgłoszenia, oczywista jak będzie lało to przekładamy. Pozdrawiam RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chetnie sie pisze ale na spotkanie i wspolna wycieczke. Na imprezie lepiej sie nie bede pokazywal aby nie zrobic takiego spustoszenia jak w Ciechocinku.

Wspaniale ze cos sie dzieje na naszym terenie. Moze uda mi sie namowic jeszcze kogos z naszych okolic.

Napisz dokladnie gdzie jest ta baza noclegowa.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanko w Borównie, trasa Gdańsk-Bydgoszcz w Ośrodku BOROWIANKA od borów a nie od wiertła czy innego niebieskiego napoju :buttrock: Dla "OBCYCH" podaje szczegóły dojazdu: krzyżówka 15 km przed bydgoszczą od strony Gdańska E 261 ze światłami w ciągu alei dębowej. W samym Borównie przywiesze strzałki :biggrin: Są sklepy spożywcze ale nie wiem do której otwarte, ale w razie draki to Bydgoszcz niedaleko, a tam no problem. Tylko w środę do 18 00 ew do 19 00 musiałbym mieć wstępną liczbę ludności i jakie zestawy domków mam zamówić. W ośrodku jest swietlica, zabiorę sprzęt i można jak ogniska dogaśnie blask trochę połomotać, potańczyć jak kto tam chce. Jak kto ma zacięcie to może zabrać płyty bym was nie zakatował Abbą czy Modern tłokami. Może być wideoprojektor, więc jak ktoś ma jakieś prezentacje obyczajne ze zlotów czy inne ciekawe rzeczy to zabierać. Jedzenie we własnym zakresie, w okolicy jezioro i las. Jak komuś będzie mało to może któryś z kolegów z Koronowa zaprowadzi nas na pas startowy, czekam na zgłoszenie przewodnika albo ew. godzinę rozpoczęcia jazd ew. czy coś tam sie jeszcze dzieje. Jak zgłoszenia i jakies pytania to dzwonić 601 641 568 Roman

Ps. W sobotę wyjazd na Pałuki o 11 00 z Borówna do Bydgoszczy na Brzozę. Jak komuś pasi to może czekać na nas na stacji za krzyzówką z obwodnicą (Zółta po lewej stronie za tym tymczasowym rondem. Tam też ew. będzie można zatankować).

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nikt nie zgłosi w srode , to startujemy o 11 00 ze stacji wymienionej powyżej, wstepnie wyraził chęć na lans Robert na Drag Starze. W czwartek dam sygnała co robimy czy Borówno, czy tylko sobota...

 

Podsumowując temat wyprawy, by uniknąć niedomówień proszę o SMS y 601 641 568 z informacją czy są chętni na noclegi w Borównie czy tylko na wycieczkę w sobotę. Na informacje czekam do czwartku 12 00, potem zostawiam informację na forum jaka decyzja koleżeństwa. SMS y pozwolą na szybką komunikację i bezpośredni kontakt. Ubrać ciepłe majtki bo p...i jak za cara mikołaja. :D

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę odwołać moją propozycję przyłączenia się do imprezki :P ale moje słoneczko zabiera mnie na imprezę w drugi koniec Polski, mam nadzieję, że nie przymarznę do siedzenia :D

Może następnym razem, na wiosnę

Miłej zabawy przy Modern tłokach i tym podobnych ;) i udanego śmiganka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amilka podziękowania za serduszko, czasu do pierwszych śniegów sporo więc pewnie sie jeszcze zderzymy na asfalciku, pozdro dla drugiej połowy...

 

Monia ty gamoniu, jak byłem w 3miescie goscie wyginali ETZ250 i Jawą 350, a Ty tym swoim sprzętem nie nadążysz? Pokaż mi faceta który nie poczeka za Tobą...

 

Wyruszamy w sobotę, 11 00 stacja przed Brzozą od strony Bydgoszczy po lewej stronie, kierunek Lubostroń a potem zobaczymy...

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognoza pogody na sobote jest dosc dobra.

Nad ranem ma padac ale pozniej przejasnienia.

RomanS - jesli odwolacie wyjazd to daj mi nzac na tel. 504 345 509 a jesli wszystko zgodnie z planem to spotkamy sie o 11 na stacji w Stryszku.

Do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...