Skocz do zawartości

Diverse NIGHT of the JUMPs Katowice "SPODEK"


Koki_90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bilety moja ekipa tez juz ma okolo 10 typa , sektor najlepszy tyle ze tylko na sobote , wiec moje pytanie !!

 

GDZIE SA FAJNE KLUBY , IMPREZKI W KATOWICACH .itp

 

pzdr.

 

 

Ekipa z forum scigacz.pl też się wybiera

http://forum.scigacz.pl/about2507.html

 

co do lokali w Katowicach, zależy co kto lubi, ja byłam:

-dyskoteka, całkiem przyjemnie: http://spiz.pl/kat/index.php

-bardzo dobre jedzonko dają: www.hipnoza.jazzclub.pl

- typowy pub, ale też z deską do potańczenia, kiedyś Amsterdam, teraz chyba drewniany konik się nazywa, na ulicy Słowackiego.

 

miłego pobytu w Katowicach

i może do zobaczenia w tym samym terminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety moja ekipa tez juz ma okolo 10 typa , sektor najlepszy tyle ze tylko na sobote , wiec moje pytanie !!

 

GDZIE SA FAJNE KLUBY , IMPREZKI W KATOWICACH .itp

 

pzdr.

no to szykuje sie ladna impreza bo mu tez miejsca v*i*p

moze bedziemy kolo siebie takze sobota , my bedziemy vw transporeterem pomaranczowm

do zobaczenia w spodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie jakby ktoś nie miał gdzie kimać moge przenocowac okolo 15 motocyklistwów bo mam dosyc duzy dom pozatym rodziców nie ma tylko z bratem siedze. Ewentualnie tak jak kolega pisał opcja PUB :). Jakbyc co to walcie na PW . Co do mojej osoby Przyjade z dwoma kolegami i bratem BUSEM pomalowanym w barwach KTM z logiem KTM . Mnie najłatwiej bedzie rozpoznac gdyz bede miec bluze z napisem z tyłu KOKI i numerem 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie jakby ktoś nie miał gdzie kimać moge przenocowac okolo 15 motocyklistwów bo mam dosyc duzy dom pozatym rodziców nie ma tylko z bratem siedze. Ewentualnie tak jak kolega pisał opcja PUB :D. Jakbyc co to walcie na PW . Co do mojej osoby Przyjade z dwoma kolegami i bratem BUSEM pomalowanym w barwach KTM z logiem KTM . Mnie najłatwiej bedzie rozpoznac gdyz bede miec bluze z napisem z tyłu KOKI i numerem 90

to ja mam pomysl na twoja wolna chate zapraszaj wszystkie kolezanki i robimy balecik ;) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sporo ludzi wybiera się w sobote. Ja z ekipą tez wale w sobote do Katowic .A co do nocnego imprezowania w Katowicach to nie powiem przeszło mi to przez myśl hehe. Jak juz będziemy w sobote wieczorem...czemu nie :icon_biggrin: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...