Skocz do zawartości

kiawasaki gtr 1000


adi-049
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuję serwisówki do Kawasaki GTR 1000 88' Jestem mechanikiem samochodowym od wielu lat i pracuję w servisie pewnej marki od tygodnia mam to cacko i chciałbym się z nim zapoznać od "środka'' jakiś schemat silnika i w ogóle jakieś dane techniczne ( najlepiej szczegółowe) Bardzo proszę o pomoc. Mam w nim jakieś wycieki i chciałbym zajrzeć do gażników itp. z góry dziękuje

P S jakiekolwiek linki na temat motocykla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nic ściągnąć , Jest jakiś błąd w programie i nie mogę tego zapisać . Może ktoś z Forum Moto coś wie na temat danych technicznych szczegółowych i nie tylko np.(ciśnienie w oponach) itp.

:icon_mrgreen: :buttrock: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nic ściągnąć , Jest jakiś błąd w programie i nie mogę tego zapisać . Może ktoś z Forum Moto coś wie na temat danych technicznych szczegółowych i nie tylko np.(ciśnienie w oponach) itp.

:icon_mrgreen: :buttrock: :clap:

 

 

 

Jaki błąd w jakim programie...??

U mnie idzie jak złoto-powoli-ale idzie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , nie mogę nic ściągnąć. pokazuje mi błąd w programie ,który jest ściągany i że jest niekompletny.i nie da się go zapisać na kompie. Prosiłbym jeśli jest to możliwe przesłać mi na emejla ściągniętą servisówkę na adres [email protected].

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na skrzynkę nie da rady-bo można jednorazowo jeno 20 mega-a serwisówka ma prawie 30

Ściągnij to....a jak nie dasz rady-to musisz wymienić kompa-albo zrobić FORMACIK-i spróbowac jeszcze raz..

http://rapidshare.de/files/36737654/Kawasa..._Mosue.pdf.html

SPECJALNIE DLA CIEBIE>>>>> :icon_mrgreen: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuję w pracy tam jest największy możliwy przsył no i kompy jedne z naj. dzięki za poradę. Tak propo to już trochę znalazłem min. przeczyściłem gażniki i zrobiłem regulację na podciśnienie (skład ), ustawienie zaworów i chodzi idealnie.( wolne ok.przyspiesza miarowo i cały zakres. Tylko nie wiem jaki olej do kardana może ktoś wie? I jaki płyn do chłodnicy najlepszy?

Adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...