Skocz do zawartości

POTRZEBNA KREW DLA ZIUTA (POZNAŃ) !!!


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy jesteśmy myślami i sercem z Ziutem !!!

 

Jesteśmy pewni, że niedługo bedzie z nami znow w ekipie, trzymamy za to kciuki !!!

 

Podjedzmy pod szpital i dajmy mu siłe, żeby chcial wyzdrowieć dla nas !!!

 

Być może nas nie zobaczy, ale ważne ze nas usłyszy !!!

 

Umówmy sie na jakiś dzień, któras godzine i dajmy Mu znać, że jesteśmy z Nim i czekamy na Niego !!!

 

 

No good idea. Może w czwartek około 17 czy 18, jak wszyscy będą po pracy. Co wy na to??

 

P.S. Info z ostatniej chwili. Rozmawiałem z Madrianna z Halo Szczecin. Dzisiaj oni idą ekipą do stacji krwiodastwa oddać krew dla Małego.

Edytowane przez kris02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM DOBRE WIESCI!

 

Dzwonił ojciec Ziuta, sytuacja jest stabilna, obudził sie wczoraj, tak jak juz bylo wczoraj wiadomo, przywrócono krążenie w organiźmie włącznie z nogą. Postarali się jak widać, walczyli i na chwilę obecnę wszystko wskazuje, że oddaliła się konieczność amputacji na bezpieczną odległość. Niestety krew jest dalej potrzebna, ponieważ jeszcze gdzieś mu uchodzi i cały czas szukają miejsca upływu.

 

Jest jeszcze jedna ważna informacja, którą prosił przekazać:

 

Jutro, tj środa 4.10.2006 jest zorganizowana msza w intencji Ziuta. Kościół w Poznaniu, na Smochowicach o godz. 18. Wszyscy, którzy chcieli by się spotkać i wspólnie oddac modlitwie w tej intencji, mogą przyjechać i będą mile widziani.

 

 

Jest jeszcze jedna rzecz, którą chciał bym poruszyć, ale to temat do nieco innej dyskusji i podjęcia działań. Chodzi o bank krwi. Wymyśliliśmy z chłopakami w Poznaniu, że uderzamy do stacji z rozmowami w tej kwestii, aby stworzyc nasz bank. Cyklicznie oddajemy krew, generalnie ot tak, a jak trzeba w takiej jak ta sytuacji, to się okazuje, że musimy sie spinać i organizować, a to co już kiedyś oddane nie jest nigdzie skumulowane jako nasze. Trzeba podjać działania i stworzyć takie coś, oddawana krew będzie jakby na naszej karcie, można wówczas z niej skorzystać, jeśli jest taka potrzeba, oczywiście nie umniejsza to akcji jaką się i tak zawsze organizuje na cito, ale bank to bank i w nagłej potrzebie zawsze jest tzw żelazna rezerwa. To tylko tak na marginesie, powstala innicjatywa i będziemy próbowac ją pociągnąć.

 

A tak na marginesie, byłem od rana w stacji na Marcelińskiej, te kobity tam są już tak zakręcone, że szok (pozytywnie oczywiście).

Ogólnie jest już tak głośno o motocyklistach w poznaniu, że mało słów, wywarliśmy ogromnie dobre wrażenie na ludzich powiązanych z tym ośrodkiem, a to się roznosi już ogólnie w całym społeczeństwie. Może choć jakaś część ludzi zacznie nas postrzegać trochę lepiej?

Ja wiem, że przyczyna nie jest miła, ale stało się i się nie odstanie, a pokazaliśmy wielką klasę :icon_mrgreen:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest NIESAMOWITE!!!! na pytanie pielegniarki "honorowo czy dla kogoś?", 90% odpowiada "dla Łukasza" już nawet nie trzeba podawać nazwiska :icon_mrgreen: :buttrock: Ziutek wyłaź szybko i robimy wymiane: my daliśmy 0,5 l Ty stawiasz 0,5 l. Ale bedzie impra :biggrin:

 

Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kurcze świetnie słyszeć takie nowiny :biggrin:

 

Jutro dostarczę nową krew, bo zwerbowałem nowe osoby :icon_mrgreen: :buttrock:

 

A z tym bankiem...JA JESTEM ZA, I ZAWSZE CHĘTNY DO ODDANIA !!

Edytowane przez -=Mefisto=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norbi wydaje mi się że o takiej akcji powinni usłyszeć wszyscy

uruchom znajomości może zrobią jakiś materiał w radiu

i może zgłoszą się koljni chętni i niech ludzi zobaczą że motocykliści to jedna wielka rodzina

 

tak jak pisałe lisek kto może to jutro jedziemy pomodlić się za łukasza na mszy

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super nowina że z ziutkiem jest coraz lepiej :biggrin:

CZY wiadomo kiedy bedzie mozna odwiedzic ziuta :icon_mrgreen: :buttrock:

A z tym bankiem krwi dla cyklistow to swietny pomysl :biggrin: :(

J zostalem teraz odrzucony po selekcji ale pigula powiedziala ze mam przyjsc za miesiac

to napewno jak teraz przejde badania to oddaje 0.5l do banku dla cyklistw :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też właśnie wróciłem z marcelińskiej. niestety nie mogłem sobie upuścić te pół litra krwi bo w zeszłym tyg. byłem chory i muszą minąć przynajmniej 2 tyg.

 

miło przeczytać dobre wieści o Małym. Na mszy na pewno się zjawię.

Jak ktoś będzie mógł to niech pozdrowi od nas i jego samego i jego rodzinę. Oni wiedzą że nie są sami.

 

a bank krwi dla motocyklistów to świetny pomysł. krew byłaby od razu wtedy, kiedy jest potrzebna.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacja dotycząca mszy za zdrowie Łukasza

jutro o godzinie 18 w kościele na Smochowicach (pierwszy zjazd z A2 i w prawo i odrazu widać kościół)

proponuje spotkanie na bułgarskiej koło 17 -17.30 i wspólny przejazd do kościoła

chyba nie muszę mówić że pod kościołem oboziązuje pełna powaga

żadnych gum, palenia czy strzelania z tłumików itp

poprostu pełna kultura

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Szkoda że w takiej sytuacji piszę pierwszy raz na tym forum.

W imieniu użytkowników forum Africa Twin, chciałbym przekazać, iż krew od naszych chłopaków juz poszła dla Ziuta, mam nadzieję że inni też spełnią swój "obowiązek" i spuszczą kilka kropel płynu życia.

Niech wraca do zdrowia jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...