Skocz do zawartości

Zakończeniowa imprezka udana w Poznaniu


Rekomendowane odpowiedzi

No i Tomaj wyjasnił sprawe gdzie idziemy - do fortu zawsze mozna podjechac na zwiady na sprzetach - zreszta pod kolokwium tez mozna by podjechac wieksza ekipa sie zaoprezentowac i rozejzec wsród "lachunów" bo zapewne wiekszosc jest tym zainteresowana :icon_mrgreen: a dopiero potem do domu na zmiane ubioru i powrót do lokalu - bo jak ja ju zprzyjade do poznania to bede caly dzien jezdzil az do wieczora

 

Marco - ja mysle ze spotkanie z kumplami a wyrywanie dup sie nie gryzie ze soba akurat ja i ty moze nie jestesmy zabardzo zainteresowani lachunami ale reszta pewnie tak i nie usmiecha im sie siedzenie tylko w meskim gronie jak banda geyków - wiec skoro Tomaj mowi ze sa to 2 puby połaczone piwnicami z roznorodna muzyka i dobrymi lachunami to ja jaestem za jak do tego bedzie tam sporo chetnych lachunów to reszcie tez sie spodoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem, wiedziałem, że się coś spierdoli - mówiłem, zeby nie wyskakiwać z cornerem !!! byłem tam 2 razy - muza - różna od radia rmffm do manieczek... :wink: laski - przez cały wieczór może 2 były wymiarowe i ładne zarazem ! :eek: wiara jaka tam siedzi (bez urazy Tomaj) większość wiocha ! :cool: to już alibi bym wolał !

 

wiem, ze pewnie mnie postrzegacie jako "królewicza" co nic mu nie pasi ! więc ch*j wam w dupe :icon_mrgreen: już się nie odzywam ! pójde tam gdzie zaplanujecie !

 

Pablo ja też latam cały dzień ! przebieram się w zwyklusy i lece na dżampe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna wiedziałem że tak będzie

wiadomo że każdy ma swoje ulubione miejsca gdzie chodzi i dlatego mamy wybrać cos pośredniego z wszystkich propozycji

ja myślałem o jakimś pubie z muzą ale żeby było gdzie usiąść i jednocześnie się zabawić ale widze że i tak wszystko zmierza ku jednemu "lachonom" :icon_mrgreen:

w cornerze byłem tylko przelotem bo już w wejściu zobaczyłem 13 latki więc sobie odpuściłem słyszałem też podobne opinie jak luzer1

póki co czekamy na dalsze propozycje

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadac to mozemy sobie na bulgarskiej niz w pabie jakims :cool:

mysle ze wiekszosc bedzie chciala dac dobrze w szyje (napic sie ) fajnie sie zabawic

przy piwku,vodce i fajnych dupach :icon_mrgreen: :wink: niz gdzies uskuteczniac GEJ party :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem o jakimś pubie z muzą ale żeby było gdzie usiąść i jednocześnie się zabawić ale widze że i tak wszystko zmierza ku jednemu "lachonom" :biggrin:

 

 

Marco czyzbys mial co sprzeciwko lachunom :icon_mrgreen: oj bo zaczne sie bac odwracac do ciebie tyłem :wink:

 

Generalnie przychylam sie do zdania Tomaja - trzeba dac ostro w palnik i sie zabawic - a gadac to mozna na Blugarskiej :eek: - ciezko mi sie wypowiadac co do Cornera bo nie bylem - wiec zdaje sie na was - ewentualnie jak bedzie h*jowo to sie ewakuujemy i zmienimy lokal :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego myślisz że ja nie mam coś przeciwko lachonom

wobec tego jak tak stawiacie sprawę to najlepiej TUBA lub Pulsar tam napewno lachonów nie zabraknie

 

niech wypowie się reszta gdzie chce iść czekamy na opinie

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie moge powiedziec ze zawsze załatwie rabat na picie i miejsca w LONGU kolo okrąglaka...moze i pub słynie z małolat ale w sobote to nie zawsze tak jest...Waldek zrobi nam promocje i rezerwacje...miejsca w cholere, blisko wszedzie jakbysmy chcieli zmienic... i lachony tez sie znajda jesli ktos bedzie chciał...jak chcecie! kultura tez zachowana, bilard i lotki sa...(chocaz stół jest mały-ale zawsze) Ci co byli ze mna tam czasami na moto wiedza ze Waldek nas zawsze ugości dobrze...

 

aha i sorry ale tuba czy pulsar to zrob sie masówka a nie nasza impra!! ja sie nie pisze na takie duze balety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i sorry ale tuba czy pulsar to zrob sie masówka a nie nasza impra!! ja sie nie pisze na takie duze balety...

właśnie też się tego obawaim ale to najlepsze miejsce na lachony

 

skoro Norbi poleca Longa i ma tam jakieś plecy to ja jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzy KORNEREM a COLOQWIUM sa wygodne duze sofy lotki tez sa asz 2 sztuki bilarda nie ma ale sa za to pilkazyki browar jest tam najtanszy w poznaniu :wink:

zaczol sie rok akademicki a z tym sie wiaze niesamowite niewyzyte studentki pierwsza klasa :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skor klimat oki i do tego sa plecy to moze byc bo warto miec poparcie wlasciciela zeby nas ochrona nie wywalila , a ze sa małoalty to chyba zalet aa nie wada :icon_mrgreen:

 

Generalnie uwazam ze powinnismy sie sd\kłonic w kierunku jakiegos fajnego klubu z klimatem a nie masówy typu pulsar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że Tomaj ma w tym Coloqwium jakis interes :eek: że aż tak bardzo go tam ciągnie :wink:

dajmy jeszcze okazje się innym wypowiedziec i zdecydujemy

zróbmy moze poprostu zwykłą demokrację

naraziem mamy 4 propozycje:

Niagara -

Coloqwium/corner -2 chetnych (pablo tomaj)

Long -

Svejk -

 

ja sie jeszcze zastanawaiam generalnie się dostosuje :icon_mrgreen: każdy z lokali mi odpowiada

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...