Skocz do zawartości

Zakończeniowa imprezka udana w Poznaniu


Rekomendowane odpowiedzi

ja do fortu na bank nie ide bo to ma być nasza impreza

co do svejka to ja się nie upieram załatwione zostało to na szybko potemy jak Rapptort sie usrał

jak ktos załatwi coś innego to nie ma problemu ze zmianą miejsca byle by było tak że wszyscy usiądą i będzie możena zespokojem wypic piwko i pogadać

a co do klimatu to chyba włąśnie mamy go sami sobie stworzyć a nie dostosowywać się gdzieś do innego

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosowywać ? przeto tam będzie pozytywny klimat do tego stopnia, że już na weściu przywita nas woń benzyny i spalonego kapcia :crossy:

a w sveju jaki klimat stworzysz :wink: ? jak wiara ci w rękawiczkach lata przy "mańcach" (tak było ostatnio jak się do was dobiłem) :crossy: Wy jesteście z Poznania, i wy powinniście znać jakąś knajpę gdzie można szybko jutro rezerwację zrobić :cool: i gdzie będzie muza fajna ! Ja nie znam poznania a tym bardziej nie mam możliwośći załatwienia czegoś :biggrin: więc niech się ktosik zadeklaruje i cosik skombinuje :) Z braku laku pójdę do sveja, ale niechętnie... :icon_mrgreen:

 

ZIUT a co ty kąbinujesz że cię nie będzie ? Lisek - teście zrozumieją ! masz być i ch*j ! (albo cosik pokręciłem z wypowiedziami :eek: )

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa na maksa to człowiek tu sie męczy i zamienia zeby sobie iść na dobre balety a nie do roboty, a tu dupa ja za svejem tez nie jestem, najwyzej piwko lub dwa i na podboje dalsze wyruszam :icon_mrgreen:

 

mysle ze w Forcie moze być dobrze jutro sie dowiem wszystkiego na ten temat co i jak tam ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poraz kolejny powtarzam że ja się przy svejku nie upieram jak ktoś załatwi coś innego to nie ma problemu

tyle że trzeba ustalic co chcemy robić bo widze że Laskę to interesują najbardziej inne laski :icon_mrgreen: a nie spotkanie z kumplami

co chcie robić usiąść w pubie wypić piwko i pogadać (nawalić się ) czy też iść na balety jeśli tak to jaka muza lub inne propozycje jak to ustalimy to będzie wiadomo jakiego miejsca szukamy

 

w ostateczności możemy odpalić grila pod monster garaż

 

co do fortu to tam jest klimat raczej do czoperowców

 

czekam na opinie na temat Niagary

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie dostosuje - chociaz najbardziej pasowal bym mi fort - klimat motocyklowy wiec powinno byc oki i kazdy znajdzie cos dla siebie kto bedzie chcial to wypije piwko i posiedzi a i pewnie laski dla Laski sie znajda bo wiadomo ze taka impreza przyciaga małolaty w wieku tartacznym :icon_mrgreen: - w svejku bylem ostatni raz jakies 7-8 lat temu :wink: wiec nie wiem jak tam teraz jest i czy to wogole mowa o tym samym svejku .

 

Tomaj - jak jest taka mozliwosc to chetnie skorzystam z noclegu podaj jakies namiary na prv numer telef. to zadzwonie i sie dogadamy co i jak :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niagarze to jeszcze nie bylem ale skoro tomaj tam chodzi to chyba nie ma gnoju byle by fajna auta byla a zreszta jak sie naloje to wali mnie to gdzie pujde dlatego znieczule sie juz przed wyjsciem :icon_mrgreen: wiec kombinujcie cos bo svejk odpada niech ktos sie dowie co w tym forcie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może nawalimy się na bułgarskiej na parkingu

prznajmniej dużo miejsca i nikomu nie będziemy wadzić

mozna chaftować gdzie się chce na stacje po browar też blisko

:icon_mrgreen: :wink: :eek: :cool: :biggrin: :crossy: :crossy: :) ;)

a poważnie mówiąc

byłem chyba 3 lata temu we forcie i była dolina

grały jakieś szarpidruty

sami faceci pojedyńcze kobiety towarzyszki nic na czym można było by oko zawiesić

ogólna dolina wypiłem 1 piwko i się ewakułowałem

być może teraz coś się poprawiło

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem - z tą bułgarską daje do myślenia ! :cool: ale ciekawee ile sprzętów by poszło na paciaki, bonie wierze, że nikt by nie wsiadł na "rumaka" :icon_mrgreen:

 

oki - wiadomo już, że svejk na samym końcu - w ostateczności !

- Fort... to chyba marco ma rację ! aczkolwiek zawsze można wysłać kogoś na zwiady :wink:

- "postdali" - co kto na to ? muza by mi pasowała... (mi)

- niagara... nie znam nie wiem - czekam na info

tylko niech ktoś z tubą, cornerem itp nie wyskoczy :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niagara... nie znam nie wiem - czekam na info

byłem tam raz i było nie najgorzej jestem chętny zobaczymy co tomek załawi

 

postdali" - co kto na to ? muza by mi pasowała... (mi)

mi też się tam podoba ale moim zdaniem jest to typowa dyskoteka

 

tylko niech ktoś z tubą, cornerem itp nie wyskoczy

jak ktos chce iść na dupy a nie spotkanie z kumplami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niagarze to jeszcze nie bylem ale skoro tomaj tam chodzi to chyba nie ma gnoju byle by fajna auta byla a zreszta jak sie naloje to wali mnie to gdzie pujde dlatego znieczule sie juz przed wyjsciem :wink: wiec kombinujcie cos bo svejk odpada niech ktos sie dowie co w tym forcie bedzie

 

niestety w niagarze jeszcze nie bylem i slyszalem ze tam jest nie cikawie :icon_mrgreen:

ja chodze do CORNERA I KOLOQWIUM to dwa paby polaczone piwnicami :crossy: :)

muza dla mlodych i dla starych tetrykow tani browar i vodka :eek: :cool:

pozatym tam sa konkretne lachy co nie powiem co robia ....... :biggrin:

i po prostu klimatycznie spedza sie tam wolne chwile ;) :P

bardzopolecam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...