Skocz do zawartości

Powiedział pan ze znanej szkoły bezpiecznej jazdy


yoss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz podać nazwę tej szkółki (oraz personalia pana instruktora)? Będzie wiadomo, kogo omijać szerokim łukiem.

nazwa szkółki już tu padła, nazwiska gościa nie znam.

 

i to ma być osoba edukująca kierowców?? ... Skoro motocykle są dopuszczone do ruchu, powinien uczulić kierowców puszek na co zwracać uwagę mając w poblizu pojazd motocyklowy.

otóż to. bez własnych opinii. to tak samo mądre jakby powiedział, że nie lubi kierowców BMW bo to dresy.

 

bo jest sobie wlasnie taki burak co spedzil X lat na fotelu pasazera jadac 30km/h jako instruktor.

otóż nie byli to instruktorzy ze zwykłych szkółek, tylko ta lepsza klasa. pozostali byli OK, młodzi i chyba się ścigali na torze.

 

Chyba wyciągasz zbyt daleko idące wnioski. Potem w trakcie kursu ten Główny Instruktor coś jeszcze wspominał o motocyklistach?

nie wiem, bo potem nie jeździłem w aucie z nim tylko z innymi instruktorami, bardzo dobrymi zresztą. a przewidywanie możliwych skutków działań czy wypowiedzi nie jest wyciąganiem zbyt daleko idących wniosków. ale nie każdy dostrzega tą subtelną różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli myślisz o Macieju Wisławskim to na pewno nie. MW jest gościem z klasą chyba...

nie nie wiem Wiślak jest zawsze w tym programie, chodzi mi o tego kolesia blondynka w okularach co daje porady tym wszystkim którzy goszczą w szkole.Ten co jezdzi z nimi.

 

pzdr

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...