Skocz do zawartości

Peugeot speedfight


pawela
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie na wstepie zaznaczam ze uzylem wyszukiwarki ale nie znalazlem odpowiedzi na moje pytania. zakupilem dzis speedfighta LC z 2000 za okazyjna cena ale wlasciciel mowil ze moto 2 lata nie bylo jezdzone. wszysktko jest w nim ok, pali na dotyk ale jest jakis problem ze sprzeglem. mianowicie skut rusza dopiero po odkreceniu jakis 4/5 manetki i robi to gwaltownym szarpnieciem a nie plynnie. potem podczas przyspieszania 0 10 do jakis 25 km/h czuc szapranie i slychac jakies ciche stuki spod tylka :icon_mrgreen: potem nie ma juz problemow z jazda. podejzewam ze sprzeglo jest juz podpalone wiec mam kilka pytan zanlazlem kilkanascie sprzegiel do tego modelu i rozbieznosc cenowa jest duza od 90 do nawet 350zl. czy ktos z waz moze mi ktores z nich polecic bo to za 90 zl ma byc podobno 'wysokiej jakosci'? a moze da sie jakos stare wyregulowac?

 

a i jeszcze jedno. skuter nie ma nalepek peugeot tylko SACHS. w briefie tez widnieje SACHS SPEEDFIGHT LC i gdzies tam nizej jest dopiska 'by peugeot'.. czy to jakas specjalna wersja czy moze sachs na licencji poeugota? z gory THX za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam sprzeglo fly kosztuje od 180 do 200 zl i jest to juz tuningowane sprzeglo ale najpierw sprawdz czy na sprzegle nie sa sportowe sprezynki albo czy nie sa pourywane i obejrzyj tez rolki w waritorze to moze byc przyczyna

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...