Skocz do zawartości

Jaki program do nauki testow na kat A


ASh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim.

Niedlugo egzamin i czas sie wziac do roboty. Mam 3 programy do nauki testow ale wszystkie sa do du...

1. Prawo jazdy dla kazdego (Liwona) - ma tylko 60 pytan dla kat A i wydaje mi sie ze to za malo.

2. Prawo jazdy 2006 (Play-Aktywni) - ten program jest tylko dla kat B

3. AutoMoto Prawo Jazdy 2006 (Winfor) - w tym nie ma mozliwosci uczenia sie po kolei wszystkich pytan z testow na kat A (są tylko same testy w ktorych pytania sie powtarzaja)

 

Najbardziej chcialbym program w ktorym jest mozliwosc uczenia sie po kolei wszystkich pytan z testow na kat A oraz oczywiscie mozliwosc rozwiazywania testów

 

Polecicie coś?

 

ASh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy spokojnie wystarczy, wszystkich pytań jest 60.

 

Przy czym - zaznaczam - zdawałem teorię A+B, a więc miałem do rozwiązania 18 pytań z B i 6 'specjalizacyjnych' z A, czyli z tych 60.

 

Nie wiem, jak jest podczas osobnego zdawania A. Czy przypadkiem wtedy nie dostaje się także pytań z B?

 

Pozdrawiam, R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz się uczyć kolejno wszystkich pytań to ucz się też na kategorię B bo na egzaminie pierwsze 12 pytań jest z kategorii B a od 13 do 18 są z kategorii A (wydaje mi się że te z kategorii A są o wiele łatwiejsze). ja miałem płytę z liwony i uczyłem się tylko rozwiązując testy a gdy tych się już nauczyłem to kilka razy ćwiczyłem w ośrodku szkolenia na programie takim jak jest na egzaminie i to wystarczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim.

Niedlugo egzamin i czas sie wziac do roboty. Mam 3 programy do nauki testow ale wszystkie sa do du...

1. Prawo jazdy dla kazdego (Liwona) - ma tylko 60 pytan dla kat A i wydaje mi sie ze to za malo.

2. Prawo jazdy 2006 (Play-Aktywni) - ten program jest tylko dla kat B

3. AutoMoto Prawo Jazdy 2006 (Winfor) - w tym nie ma mozliwosci uczenia sie po kolei wszystkich pytan z testow na kat A (są tylko same testy w ktorych pytania sie powtarzaja)

 

Najbardziej chcialbym program w ktorym jest mozliwosc uczenia sie po kolei wszystkich pytan z testow na kat A oraz oczywiscie mozliwosc rozwiazywania testów

 

Polecicie coś?

 

ASh

 

ASh czy to musi byc program???

na stronie www.prawojazdy.com.pl masz pełny zestaw testów, takich jakie są na egzaminie państwowym.

Ja przygotowywałam sie własnie korzystając z tej strony. Jedyne utrudnienie jest takie , ze musisz sobie wykupic możliwość sprawdzania odpowiedzi, a robi sie to za pomocą smsa i kosztuje w zalezności od ilości dni ( to sobie doczytasz na tej stronie, bo juz nie pamiętam ale na jeden dzień koszt był chyba 1 zł + vat)

Musisz przygotować sie wprawdzie na 18 w sumie ale :

z 487 pytań obowiązujących na B i 60 obowiazujących na A

Te 18 egzaminacyjnych będzie miksem i trudno nauczyć sie na pamiec takiej masy.

Mnie w kazdym razie bardzo ta strona w nauce pomogła, testy są dokładnie takie same jak te, które wyświetlą Ci sie pewnego pięknego dnia o godzinie Zero na monitorze NIE Twojego komputera :buttrock:

Powodzenia

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisaliscie to wnioskuje ze powinienem sie przerobic 60 pytan na kat A i 487 pytan z kat B poniewaz te 18 pytan na egazaminie bedzie ich miksem. Czy dobrze rozumiem? Jesli tak to pojawia sie takie pytanie: Wsrod tych 487 sa pytania dotyczace wylacznie samochodu (np. jego budowy i obslugi i inne) czy one także bede an moim egzaminie, a jesli nie to jak z tych 487 je wydzielic by sie ich niepotrzebnie nie uczyc?

 

ASh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miks to jest. 12 pytań z zakresu ogólnego + 6 ze specjalności [tam A, B zależy co zdajesz].

 

No OK OK ale jaki program ma wyodrebniony zakres ogólny?

Albo jaki program ma zakres ogólny pomiesznany z pytaniami na kat A

Zaden z tych 3 co mam nie ma ani takiej ani takiej opcji.

Ilwona ma wyodrębnione 60 pytan z zakresu na kat A ale ma ogólnego, a zakres ogólny pomieszany jest z pytaniami na kat B

 

ASh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisaliscie to wnioskuje ze powinienem sie przerobic 60 pytan na kat A i 487 pytan z kat B poniewaz te 18 pytan na egazaminie bedzie ich miksem. Czy dobrze rozumiem? Jesli tak to pojawia sie takie pytanie: Wsrod tych 487 sa pytania dotyczace wylacznie samochodu (np. jego budowy i obslugi i inne) czy one także bede an moim egzaminie, a jesli nie to jak z tych 487 je wydzielic by sie ich niepotrzebnie nie uczyc?

 

ASh

 

 

Dobrze rozumiesz. To będzie mix z całej tej liczby, wszystkie te pytania występują w zestawach testowych i nie da sie niczego opuścić, bo nie jesteś w stanie przewidzieć na jaki zestaw trafisz. Nic nie wydzielisz. Musisz przerobić wszystkie niestety. Jeszcze raz proponuję Ci tą stronę , zobaczysz sobie jak będzie wyglądał taki test , a jest on identyczny z egzaminem państwowym. 487 pytań na B zawierają przepisy ruchu drogowego , pierwsza pomoc i obsługę samochodu.

I radzę uważać . Z pewnych źródeł wiem , że jeśli popełnisz rażacą ilość błędów w częsci testowej zawierającej pytania na B , to mają prawo zabrać Ci juz posiadane prawo jazdy. Więc raczej sobie nie wydzielaj :P

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza ze zdajac egzamin na kat A w moim tescie moga sie pojawic dowolne pytania z kat B? np. takie dotyczące obsługi samochodu.

 

Nie chce sie na poczatku uczyc z testów na kat A bo testy sie powtarzają i pytania w testach sie powtarzają i obawiam sie ze moge niektorych pytan nie zobaczyc. Chce program ktory bedzie miał bazę pytań ogólnych plus specjalizowanych na kat A. Nie chce sie uczyc pytan specjalizowanych na kat B no chyba ze tak jak napisalem wyzej zdajac A musze znac tez specjalizowane na B.

 

ASh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza ze zdajac egzamin na kat A w moim tescie moga sie pojawic dowolne pytania z kat B? np. takie dotyczące obsługi samochodu.

 

Nie chce sie na poczatku uczyc z testów na kat A bo testy sie powtarzają i pytania w testach sie powtarzają i obawiam sie ze moge niektorych pytan nie zobaczyc. Chce program ktory bedzie miał bazę pytań ogólnych plus specjalizowanych na kat A. Nie chce sie uczyc pytan specjalizowanych na kat B no chyba ze tak jak napisalem wyzej zdajac A musze znac tez specjalizowane na B.

 

ASh

 

ASh

Zdając egzamin państwowy na kat. A musisz napisać test w którym jest 10 pytań z kategorii B , 2 pytania z pierwszej pomocy i 6 pytan z kategorii A. Tak wygląda test.

Pytania testowe się powtarzają zarówno w A jak i B , ale czasem tylko pozornie, bo np, zamiast słowa " i " jest uzyte "lub " co całkowicie zmienia sens pytania. Przerobienie wszystkich pytań pozwoli Ci zauważyc tą róznicę i nie popełnic później błedu.

Ale ucz sie jak Ci jest wygodniej. Ja powiedziałam juz wszystko na ten temat co wiem.

Egzamin pisałam 8 czerwca czyli stosunkowo niedawno.

Powodzenia

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdając egzamin państwowy na kat. A musisz napisać test w którym jest 10 pytań z kategorii B , 2 pytania z pierwszej pomocy i 6 pytan z kategorii A. Tak wygląda test.

Pytania testowe się powtarzają zarówno w A jak i B , ale czasem tylko pozornie, bo np, zamiast słowa " i " jest uzyte "lub " co całkowicie zmienia sens pytania. Przerobienie wszystkich pytań pozwoli Ci zauważyc tą róznicę i nie popełnic później błedu.

 

Nie zgodziłbym się. Z pierwszej pomocy masz 1 pytanie numer 12 i tyle. Tam nie jest 10 pytań z kat B, tylko 10 pytań z ogólnej wiedzy o ruchu drogowym. Te 12 poza 6 specjalistycznymi są takie same dla wszystkich kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...