Skocz do zawartości

CO MA MZROBIC TATA PRZYWLEKŁ MOTOR Z ANGLLII....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bo ma mproblem mianowicie tata pracuej w angli i znalałz tam HONDE rebel CMX 250 bo pracuje uy jakiegos goscia i tam w szopie lezała od 2 lat i zapytałsie czy moze ja zabrac na co Gosc powiedziął ze nie ma problemu i spisał z nim umowe ze sprzedaje mu motor jak ouszkodzony bez papierów??

 

I jak ja mam zarejestrowac motorek czy potzrebne mi sa jeszcze jakeis domumenty ?? Bo chce zarejestrowac a motor na 100 % nie jets kradziony tylko znaleziony ale bez papierów i co mam zrobic >?>? czy ta umowa sprzedazy wystarczy ?>>

 

prosze o pomoc bo ja sie nei znam na tym, a jak cos to tata załatwi jakeis jeszcze domumenty tam, bo motorek juz jest w polsce :biggrin: a tata w angli i czy sa sie cos zrobic >?>

 

Prosze o pomoc

 

Pozdrawiam Leszek :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po primo najpierw naucz sie pisac bo sie zle robi jak sie tego posta czyta

A po drugie nie zarejestrujesz motocykla bez kompletnej dokumentacji z taka umowa to mozesz isc na upojna randke do WC.

Wytykając komuś błędy, wypadało by samemu stosować znaki interpunkcyjne. Przecinki naprzykład........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bo ma mproblem mianowicie tata pracuej w angli i znalałz tam HONDE rebel CMX 250 bo pracuje uy jakiegos goscia i tam w szopie lezała od 2 lat i zapytałsie czy moze ja zabrac na co Gosc powiedziął ze nie ma problemu i spisał z nim umowe ze sprzedaje mu motor jak ouszkodzony bez papierów??

 

I jak ja mam zarejestrowac motorek czy potzrebne mi sa jeszcze jakeis domumenty ?? Bo chce zarejestrowac a motor na 100 % nie jets kradziony tylko znaleziony ale bez papierów i co mam zrobic >?>? czy ta umowa sprzedazy wystarczy ?>>

 

prosze o pomoc bo ja sie nei znam na tym, a jak cos to tata załatwi jakeis jeszcze domumenty tam, bo motorek juz jest w polsce :icon_biggrin: a tata w angli i czy sa sie cos zrobic >?>

 

Prosze o pomoc

 

Pozdrawiam Leszek :rolleyes:

 

Witam

poniewaz bez dowodu rejestracyjnego z GB nie zalatwisz nic proponuje napisac maila do DVLA (jak polski wydzial komunikacji)

http://www.dvla.gov.uk/

 

Moge ci tylko podpowiedziec, ze normalnie kiedy w Wielkij Brytanii ktos sprzedaje ci pojazd to jego obowiazkiem jest wydac ci dowod rejestracyjny i to on musi przeslac do DVLA zawiadomienie, ze pojazd ci sprzedal i podac im dane nowego wlasciciela. Potem DVLA przesyla tobie dokumenty, w ktorych ty jestes wlascicielem. Mysle, ze powinienes wyjasniec cala sytuacje w mailu do DVLA i zapytac co dalej. Moze oni mga ci jakas kopie dokumentow przeslac?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...