Skocz do zawartości

szukam wszystkiego na temat yamahy szr660


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was bardzo. Poszukuje informacji na temat yamahy szr660. Zauwazylem jedno po moich poszukiwaniach, ze jest to dosc rzadki motocykl u nas. Bardzo mi sie spodobal, ma moze ktos to cacko ?mozecie mi cos wiecej o nim powiedziec . To bylby moj pierwszy motorek. Zastanawialem sie jeszcze nad honda cb500 suzuki gs500 suzuki gsx600 ale yamaszka najbardziej mi wpadla w oko:) dzieki za kazde info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

ostatnio przeglądałęm jakiś świat motocykli i był tam opis tego sprzętu. Niby spoko maszyna tylko jest tego kurwesko mało na naszym rynku więc problem z częściami no i z późniejszą sprzedażą, bo ludzie uciekają od takich wynalazków i bardzo ciężko sprzedać takie nietuzinkowe moto. Na pierwsze moto poleciłbym CB 500 albo coś w tym klimacie bo jest tego dużo więc można wybrać jakiś ładny egzemplarz , poza tym części też trochę jest no i później jak już nadejdzie czas na coś większego to nie będzie problemu ze sprzedażą.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja mam MZ 660 Skorpion jest tam taki sam silnik jak w SZR 660. Powiem Ci, że nie ma z nim problemów, części silnikowe dostępne. W przypadku SZR możesz mieć problemy z innymi częściami jak plastiki

i inne niesilnikowe. Ja do swojego też nic nie mogłem kupic w Polsce i musze zamawiać wszystko z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Po polsku nic nie znajdziesz poza : http://motocykle.vbs.pl/motocykle/yamaha/szr660.htm

Z anglojęzycznych stron polecam : http://www.szr660.co.uk/

Poszperaj tam, jest trochę ciekawych rzeczy.

Sam mam ten sprzęt i polecam go szczerze. Jest lekki zwinny, praktycznie bezawaryjny (silnik od enduro) spalanie 4l/100km. Tylko do turystyki się nie nadaje. Z częściami do silnika nie ma problemu i są w miarę tanie, ale oryginalnych kierunkowskazów szukam już od pół roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...