Skocz do zawartości

Ustawienie walkow balansowych w KLR 650


Nitomen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a swistak siedzi i zawija ...

 

p.s znam budowe tego silnika , bo go rozbieralem w drobny mak

 

 

.. jestem naprawdę zaskoczony (po uprzednim posiadaniu DR) jaki ten motocykl jest przemyślany, prosty... a przede wszystkim TRWAŁY!!!

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rychu ja też go rozbierałem, może Twój motocykl miał stuknięte 200 tysia i się po prostu zaczął łamać, przecież jakbym nie robił tego trupa po 96 tys nawiniętych to bym sobie nie pozwolil gadać głupot. Ja nie jestem z SuzukiDR, że jak powiesz że motocykl jest bee to Ci dadzą banana... jakby sprzęt był d** to bym napisał, że d*** a w swoim życiu tego też sporo przerobiłem. Po tych 100tys sprzęt bardziej niż się trzyma kupy i dalej będzie jeździł... nie ma o co się kłócić, ty będziesz zawijał świstaka, a my będziemy jeździć i lać na taką gadkę. Jak zrobimy kolejne 50 tys to zgłosić się?

 

Łańcuch balansowy był wymieniany na razie na taki z allegro za 100 zł.. wiem że to szajs, ale po takiej naprawie jaką zorbiliśmy nie chcieliśmy ładować kasy w oryginała. Jak nam się skończy to jesteśmy gotowi zamówić oryginalny, oby nasze naprawy z zębatką wytrzymały próbny przebieg tego łańcucha z allegro...

Edytowane przez bc30se
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

mam pytanie w sprawie rozrządu a pisze tutaj bo nie chce zakładać nowego tematu.

z jakiego powodu mógł się przestawić rozrząd ? łańcuszek dobrze jest naciągnięty napinacz jest w połowie, klin na magnecie raczej bym wykluczył bo rozrząd był ustawiany 300 km temu a zaglądnąłem na rozrząd bo kawa nie wkręca się do końca tylko do 8500 tyś a podczas jazdy czasami ma dziurę w mocy.

przerwy są prawidłowe, a co do świecy ma kolor kawy z mlekiem ale trochę ciemniejszej. filtr czyszczony co jazdę

 

 

ustawiłem rozrząd i jest git ale nadal nie mam pojęcia jak jak się sam przestawił ?

Edytowane przez erykkyre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...