Skocz do zawartości

POMOC W KUPNIE GSXR 750


Rekomendowane odpowiedzi

witam ... pare dni temu sprzedalem moja aprilie rs 125 ... nadzszedl czas na cos wiekszego .. wybor padl na suzuki gsxr 600 lub 750 .... poki co zwracam sie z prosba do doswiadczonych motocyklistow o porade ... jestem z Gdyni i znalazlem w gdansku wspaniala oferte ( przyjmniej narazie tak ja widze) oto link

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M251555 ... motocykl jest w idealnym stanie wizualnym i ponoc technicznym rowniez ... jest to rok 97 a ponoc ma wtrysk i pierwsze pytanie czy to mozliwe? a druga rzecz ktora mnie zastanawia to malowanie ... wyglada na na malowanie z 99 hmmm ... maly przebieg ma ale ponoc sprowadzony 2 altaq temu i ksiazka jest i wogole ... prosze o rady dziekuje :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz z tego co mi wiadomo to wtrysk byl od `98 - sam mialem taka, lecz kolor jest zastanawiajacy...

ale pelen podziwu jestem jezeli chodzi o przebieg... (ksiazka mowi a rozsadek zaprzecza...) to nie realne... ktos musialby jezdzic 2-3km dziennie by to nakrecic... a moto skad jest sprowadzone? podaj wiecej szczegolow... i jeszcze jedno: rama jest polerowana??? czy to zmylka?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym przebiegiem to roznie jest ... polerki nie ma .... wiesz nieraz tak robia ze np w 97 powiedzmy we wrzesniu albo pazdzierniku szly juz na wtrysku ... np cbr f1 koniec produkcji miala silnik od f2 wiec to jeszcze przejdzie ... przebieg hmmm niektorzy maja moto i robia 3tys km przez dwa sezony .... roznie .... moto nie wiem skad jest zapomnialem sie spytac ... ale nawet felgi sa jak oryginal (malowanie) i jesli ktos mialby go to takiego wygladu doprowadzac to naprawde mega robota bo porownujac ze zdjeciami powiedzmy z reklamy jak to malowanie bylo to jest idealnie ... moze jest z 3miasta kto zna ten motor albo by pomogl w ogledzinach ? prosze o pomoc bo ja troche zielony jestem w te klocki ( no niezpulenie :buttrock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...