Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Madzik, trzeba zalozyc temat o spotkaniu integracyjnym kobiet wielkopolskich (jak narazie),moze potem zaprosimy facetow :) do wiosny zdazymy sie poznac jak lyse konie :smile: :cool: :biggrin:

 

 

Visuz... masz moja fotke w profilu :smile: poza tym, ja - podobnie jak Fidel - nie wiem jak sie wrzuca foty do netu :bigrazz:

 

 

Fidel, przepraszam , jesli Cie urazilam swoja niewiedza... :icon_mrgreen:

wiem, ze to film kultowy, ale chyba nigdy nie widzialam go w calosci, albo - nie ogladalam uwaznie... :smile: ... wybacz.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik, trzeba zalozyc temat o spotkaniu integracyjnym kobiet wielkopolskich (jak narazie),moze potem zaprosimy facetow :) do wiosny zdazymy sie poznac jak lyse konie :smile: :cool: :biggrin:

Visuz... masz moja fotke w profilu :smile: poza tym, ja - podobnie jak Fidel - nie wiem jak sie wrzuca foty do netu :bigrazz:

Fidel, przepraszam , jesli Cie urazilam swoja niewiedza... :icon_mrgreen:

wiem, ze to film kultowy, ale chyba nigdy nie widzialam go w calosci, albo - nie ogladalam uwaznie... :smile: ... wybacz.... :smile:

 

no to dalej,mam zalozyc ja ,czy Ty zalozysz ,by sie nie powtorzyl????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel, przepraszam , jesli Cie urazilam swoja niewiedza... :smile:

wiem, ze to film kultowy, ale chyba nigdy nie widzialam go w calosci, albo - nie ogladalam uwaznie... :smile: ... wybacz.... :smile:

Na nauke nigdy nie jest zapóżno, przeciez taka młoda jesteś :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo nie Yoss.....teraz za to co napisales musisz koniecznie wyslac swoje zdjecie......

Monis!Yoss juz od jakis 20 stron sie reklamuje.....takze nie licz na to zdjecie bo to tylko podpucha....wiesz pisze ,ze bedzie nas wozil na Cejbrze,ze wypije ze mna piwko (ktore mi oczywiscie jest dluzny),ze swietnie tanczy,jest pobozny itp,do tego jeszcze to podwozie..... :banghead: .....ale jak przychodzi co do czego,czyli"Yoss pokaz zdjecie"...to chlop mieknie...... :P

nie wiem jak się tu zapodaje foty. jak się nauczę to zapodam

reklamuje?? Jedyne co obiecałem to piwka dla Ciebie no i niech będzie, że wożenie na cebrze, choć w tym akurat przypadku mowa była przejechaniu się na sprzęcie :flesje: :cool: . cała reszta to Madzika nadinterpretacja. o tym tańcu i pobożności...

Edytowane przez yoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak się tu zapodaje foty. jak się nauczę to zapodam

reklamuje?? Jedyne co obiecałem to piwka dla Ciebie no i niech będzie, że wożenie na cebrze, choć w tym akurat przypadku mowa była przejechaniu się na sprzęcie :banghead: :flesje: . cała reszta to Madzika nadinterpretacja. o tym tańcu i pobożności...

 

nie przesadzaj nie przesadzaj :cool: chyba ze mna zatanczysz Yoss????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj nie przesadzaj :banghead: chyba ze mna zatanczysz Yoss????

jeśli nie boisz się wykręcenia rączek... :flesje: bo ja tylko takie te weselne przytupajki próbuję

 

Madzik, ale Ty mam nadzieje kumasz o jakim sprzecie CIAGLE mowi Yoss? :cool:

brawo Monia :biggrin: co znaczy doświadczenie życiowe... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj nie przesadzaj :flesje: chyba ze mna zatanczysz Yoss????

 

 

ten usmiech Yossa mowi za wszystko,wiec w ogole nie nawiazywalam juz do tego tylko do tanca,bo ja go tylko moge przebadac geriatrycznie.... :cool:

 

Madzik chętnych do przewieziena Cię na "sprzęcie " znajdzie sie napewno dużo więcej :banghead:

 

Taaaak????no i co teraz mam sie usmiechnac ,byc dzwieczna czy co????Zbym to ja nie musiala ich przewozic na SPRZECIE :P prawdziwym nie jakims tam juz podupalym,zewzgledu na wiek...... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...