Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sa nie sa obce,ale szczerze mowiac nie chcialaym by mnie musialo to spodkac,wole wizyte na samolocie....ehh tak najprosciej sprawdzic co tam slychac u waszej prostaty... :flesje: Gastroskopji nie polecam ...bardzo nieprzyjemne badanie,to juz per-rectum jest lepsze :D

mówisz masz, podaj miejce i preferowane badanie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany... Już mi sie zdawało, że na jakieś medyczne forum zawędrowałam, ale uff... nie, to te same buźki, co wcześniej :flesje:

Ulżyło mi... bo bym za wami tęskniła, taka dawka mądrości zyciowych, za każdym razem jak wracam z pracy... nic by mi tego nie zastąpiło :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak kazdy zbok tak mówi

 

wypraszam sobie... :flesje: mialo byc normalnie ,ale jezeli tak chcesz to bedzie niemilo...zdenerwowalam sie mocno,a to teraz bedzie bolalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypraszam sobie... :flesje: mialo byc normalnie ,ale jezeli tak chcesz to bedzie niemilo...zdenerwowalam sie mocno,a to teraz bedzie bolalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A może o to własnie Fidelowi chodziło?????????????

:flesje: :D :P :P

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilę mnie nie ma i od razu dyskusja schodzi na perwersyjne tematy badania facetów per-dupsko itp. ohyda!

 

wierze ,ze Ty sie niezdolowales :smile: jestes przeciez silnym mezczyzna prawda???!! :smile:

skąd, mnie nie tak łatwo zdołować

 

nie bedz taki cwany bo po 30 niby ten najlepszy wiek dla mezczyzny,ale zaczynaja sie tez rozne problemiki dotyczace prawdziwej meskosci....trzeba zaczac chodzic do roznych lekarzy,a jak wiadomo badania u takowych nie naleza do przyjemnych :icon_mrgreen: :smile:

liczę, że na to mam jeszcze z 15 lat. w końcu dbam o podwozie bardzo :smile:

 

Gastroskopji nie polecam ...bardzo nieprzyjemne badanie,to juz per-rectum jest lepsze :cool:

gastro spróbowałem, na własne życzenie i powiem, że nic strasznego, przeżyłem i nie boję się

Edytowane przez yoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty to robisz że znowu nasz rację, oj chyba nie mamy szansz w tym słownym pojedynku, dlatego zarzucaj fotke i po sprawie :icon_mrgreen:

Yoss kolacja przy kominku brzmi ciekawie ale musisz sie spytac czy przy kominku lezy skóra z niedzwiedzia :smile:

 

a nasz stare single, ani fotek ani gadki, coś chyba znowu na rehabilitacji w Spa, zanim odpowiedzą :smile:

 

"stare single" czyli... ? hmm, a jesli ktos jest singlem od niedawna to tez jest starym singlem?? ...bzdury...:)

 

 

:cool:

 

Tak sie składa , że Nevre mężata , a Adu i Vizka dziewczęcia młodziusie .

Czemu ja qrdęęę mam wrażenie , ze ktoś mnie tu ciągle próbuje z nerw wyprowadzić????????

PYTAM JA WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

nie martw sie Cebe450, to prowokacja... :bigrazz:

 

lata treningu

ale fotek opócz adu jak nie ma tak nie ma

 

...Fidel, gdzie jest Twoja fota, bo nie widze... :smile:

 

liczę, że na to mam jeszcze z 15 lat. w końcu dbam o podwozie bardzo :biggrin:

 

...hmmm, zabrzmialo jak reklama, Yoss, zapodaj fote :smile:

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilę mnie nie ma i od razu dyskusja schodzi na perwersyjne tematy badania facetów per-dupsko itp. ohyda!

skąd, mnie nie tak łatwo zdołować

liczę, że na to mam jeszcze z 15 lat. w końcu dbam o podwozie bardzo :smile:

gastro spróbowałem, na własne życzenie i powiem, że nic strasznego, przeżyłem i nie boję się

 

oooo nie Yoss.....teraz za to co napisales musisz koniecznie wyslac swoje zdjecie...... :smile: :smile:

 

"stare single" czyli... ? hmm, a jesli ktos jest singlem od niedawna to tez jest starym singlem?? ...bzdury...:)

nie martw sie Cebe450, to prowokacja... :biggrin:

...Fidel, gdzie jest Twoja fota, bo nie widze... :icon_mrgreen:

...hmmm, zabrzmialo jak reklama, Yoss, zapodaj fote :smile:

 

Monis!Yoss juz od jakis 20 stron sie reklamuje.....takze nie licz na to zdjecie bo to tylko podpucha....wiesz pisze ,ze bedzie nas wozil na Cejbrze,ze wypije ze mna piwko (ktore mi oczywiscie jest dluzny),ze swietnie tanczy,jest pobozny itp,do tego jeszcze to podwozie..... :cool: .....ale jak przychodzi co do czego,czyli"Yoss pokaz zdjecie"...to chlop mieknie...... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany... Już mi sie zdawało, że na jakieś medyczne forum zawędrowałam, ale uff... nie, to te same buźki, co wcześniej :smile:

Ulżyło mi... bo bym za wami tęskniła, taka dawka mądrości zyciowych, za każdym razem jak wracam z pracy... nic by mi tego nie zastąpiło :smile:

Ja też!!!! Vizka tak pomyślałam

 

Madzik coś Ty tak sie uparła z tym wiekiem :icon_mrgreen:

Czy Ty myślisz, że 30 lat to konieć życia??. Ja mam tylko 36 lat i powiem Ci, że jak patrze na te młode grube dziewczyny bez odrobiny sportu, ikry i sprężystości to w życiu bym sie z nimi nie zamieniła na lata - choć mają tylko lat 20.

 

Ide pojeżdić na Fazerku :smile: POZDRO :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...