Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale jeśli nie to strach jeździć do Konstancina, bo mi Adu wpi***li za warszawską rejestrację. :biggrin: :biggrin: a ja, że mam słabość do kobiet to nastawię drugi policzek :biggrin:

 

He he widzieliscie! Rzucic tylko temat i jak sie nam panowie rozpisali.... Brawo! :biggrin: Grunt to dobra prowokacja! :)

 

Dobra Yoss, zapraszam w takim razie do Konstancina! Co wolisz??? Jakis grillik z kielbaska i piwkiem czy kolacyjka przy kominku? :biggrin: :) :flesje:

 

 

No własnie upadł zupełnie temat zdjęć naszych kobitek, z basenu, prysznica czy z bazaru. Adu pływa z halibutem, Madzik opiekuje sie wrocławskim zoo, pozostałe stare panny sie nie odzywaja oj temat sie kończy :)

He he, bo pozostaja te najbardziej twarde :clap:

Ja tam zaproponowalam, ze zarzuce jakas fote pierwsza, ale nie widze zadnego odzewu..... Kurka wodna, chyba jestem paskudna, ze nikt mnie nie che ogladac....... :flesje: :(

 

 

o Poznaniu mozna powiedziec ,ze to penerskie miasto z banda bufoniastych i wulgarnych ludz.....a nie jest tak zawsze....wszedzie sie zdzrzaja wiesniaki!!! :biggrin:

Poznaniacy to pyraki! :biggrin: I do tego sknerzy! :biggrin:

 

 

 

 

Skoro tak, to pozwólcie że zaprezentuję wam mój nowy wynalazek: pilot do kobiety.

Oto prototyp:

http://img150.imageshack.us/img150/4804/wh...sforxmasih3.jpg

 

Nie omieszkam wypróbować go na naszych forumowiczkach przy najbliższej okazji. :icon_mrgreen:

 

 

Juz byl taki temat w zeszlym roku zapoczatkowany przez Dziada, ale i tak nadal na topie :lalag: :icon_razz:

 

 

Wypimpkowanie przez Adu będzie niczym w porównaniu z tym co czeka Cię z moich rączek !!!!!!!!

:D :P :P

Cebe a moze polaczymy sily? :flesje:

 

 

To może forma "stare single" będzie was jako motocyklistki mniej razić? :icon_mrgreen:

Uwazaj, bo singlem to ja moge Cie co najwyzej przejechac :icon_razz:

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest nowy prowokacyjny temat NIE LUBIMY WARSZAWIAKóW :D

 

ADU włąśnie poznałam kolege z Warszawy co ma taki motorek jak ja :flesje: :flesje: a Ty mi każesz.......

 

Poza tym panowie są takie panie, które same mają w portwelu :P wiedzą dokładnie czego chcą. Są konkretne i zdecydowane :flesje:

 

A Panowie jak sie dowiedzą :P , że kobieta jeżdzi na motocyklu :) to dają nogi za pas :) i po rozmowie :)

 

Dlaczego faceci boją sie kobiet takich jak my

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Dlaczego faceci boją sie kobiet takich jak my

To jest bardzo dobry temat :D

Boja sie, ze mozemy byc lepsze. Podswiadomie boja sie kompromitacji. A poza tym baba na motocyklu, to nie kobieta a chlop! :flesje:

Dobra, nie zabieram glosu-jestem ciekawa odpowiedzi naszych wspanialych kolegow-motocyklistow :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucic tylko temat i jak sie nam panowie rozpisali.... Brawo! :D Grunt to dobra prowokacja!

Fidel też Was kobietki zaktywizował perfekcyjnie dwoma tylko słowami: "stare panny". stary wyga, wie jak pobudzić kobietę :flesje: Dobra Yoss, zapraszam w takim razie do Konstancina! Co wolisz??? Jakis grillik z kielbaska i piwkiem czy kolacyjka przy kominku? najpierw nie lubisz, teraz kusisz - nie wiem w co wierzyć... Ja tam zaproponowalam, ze zarzuce jakas fote pierwsza, ale nie widze zadnego odzewu..... Kurka wodna, chyba jestem paskudna, ze nikt mnie nie che ogladac....... a jaki ma być odzew? dawaj te foty to będzie odzew!

A Panowie jak sie dowiedzą :flesje: , że kobieta jeżdzi na motocyklu :P to dają nogi za pas i po rozmowie :P

Dlaczego faceci boją sie kobiet takich jak my

to gdzie Wy facetów szukacie, że takich cieniasów spotykacie?? może boją się, że trudniej im będzie rządzić w domu? bo taka kobieta jest silniejsza i bardziej zdecydowana i nie kura domowa?

Edytowane przez yoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dobry temat :flesje:

Boja sie, ze mozemy byc lepsze. Podswiadomie boja sie kompromitacji. A poza tym baba na motocyklu, to nie kobieta a chlop! :P

Dobra, nie zabieram glosu-jestem ciekawa odpowiedzi naszych wspanialych kolegow-motocyklistow :flesje:

Jak ty to robisz że znowu nasz rację, oj chyba nie mamy szansz w tym słownym pojedynku, dlatego zarzucaj fotke i po sprawie :flesje:

Yoss kolacja przy kominku brzmi ciekawie ale musisz sie spytac czy przy kominku lezy skóra z niedzwiedzia :P

 

a nasz stare single, ani fotek ani gadki, coś chyba znowu na rehabilitacji w Spa, zanim odpowiedzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty to robisz że znowu nasz rację, oj chyba nie mamy szansz w tym słownym pojedynku, dlatego zarzucaj fotke i po sprawie :flesje:

Yoss kolacja przy kominku brzmi ciekawie ale musisz sie spytac czy przy kominku lezy skóra z niedzwiedzia :P

 

a nasz stare single, ani fotek ani gadki, coś chyba znowu na rehabilitacji w Spa, zanim odpowiedzą :flesje:

 

Odezwal sie nastolatek..... :D wydaje mi sie Fidel ,ze musisz sie zapisac do krupy E.K.G,lapiesz sie juz od jakiegos czasu :P :flesje: ,aaa i pamietaj ,ze kobieta zawsze ma racje!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwal sie nastolatek..... :flesje: wydaje mi sie Fidel ,ze musisz sie zapisac do krupy E.K.G,lapiesz sie juz od jakiegos czasu :D :P ,aaa i pamietaj ,ze kobieta zawsze ma racje!!! :)

Słyszałas Yossa ten wiek dla faceta to najlepszy okres w jego zyciu a z autorytetami sie nie dyskutuje :flesje: :P

EKG to najwyzej regularnie moge zacząć sobie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałas Yossa ten wiek dla faceta to najlepszy okres w jego zyciu a z autorytetami sie nie dyskutuje :P :flesje:

EKG to najwyzej regularnie moge zacząć sobie :flesje:

Fidel: :P

Madzik musimy kiedyś koniecznie z Tobą pogadać, o autorytetach i w ogóle

 

a w EKG ponoć trzeba mieć mocną wątrobę... :D ja z moimi mozliwościami w kwestii % to mógłbym u nich za kierowcę robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adu pływa z halibutem

A! I jeszcze jedno! Jak by to przeczytał Mariusz, to nie wiem, czy chciałby dalej ze mną pływać :D He he Mariusz halibutem :P

 

 

Jak ty to robisz że znowu nasz rację, oj chyba nie mamy szansz w tym słownym pojedynku, dlatego zarzucaj fotke i po sprawie :flesje:

Yoss kolacja przy kominku brzmi ciekawie ale musisz sie spytac czy przy kominku lezy skóra z niedzwiedzia :flesje:

Czy mam rację, to nie wiem. Ale moje spostrzeżenia uwarunkowane są genetycznie :P A tak na serio to przez jakiś czas studiowałam psychologię i filozofię.

Zaraz poszukam jakiejś dobrej foty :flesje:

 

 

,aaa i pamietaj ,ze kobieta zawsze ma racje!!! :)

Nie zawsze, nie zawsze-temu zdaniu akurat zaprzeczę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzik... Ty jeszcze jesteś ns docieraniu. :flesje:

he he he

pojechałeś kobietce

niezły tekst :flesje:

 

 

pierwszy raz zajrzałem do tego tematu. To taka ukryta wersja "Zrobie sobie trzecią mordkę"?

Edytowane przez Guzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

 

Cebe a moze polaczymy sily? :flesje:

 

 

Myślę Adu ,ze omówimy temat dokładniej na Rybolu :P

Fidel z Yossem juz powinni sie zacząc bać :flesje: :) :)

 

Madzik, ty starego singla nie bierz do siebie. Ty jeszcze jesteś na docieraniu. :flesje:

 

 

Tak sie składa , że Nevre mężata , a Adu i Vizka dziewczęcia młodziusie .

Czemu ja qrdęęę mam wrażenie , ze ktoś mnie tu ciągle próbuje z nerw wyprowadzić????????

PYTAM JA WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

sprawne rece u kobiety to podstawa :D

 

a ja sie juz bałam ze podstawa to wielkie cycki no !! :)

Całe zycie się człowiek uczy .......

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he he

pojechałeś kobietce

niezły tekst :flesje:

pierwszy raz zajrzałem do tego tematu. To taka ukryta wersja "Zrobie sobie trzecią mordkę"?

 

 

Wcale mi nie pojechal....taka jest prawda,a ja sie z tego ciesze :P wole miec 22 lata niz 30 i byc 1 noga w E.K.G.... :D

 

Fidel: :)

Madzik musimy kiedyś koniecznie z Tobą pogadać, o autorytetach i w ogóle

 

a w EKG ponoć trzeba mieć mocną wątrobę... :P ja z moimi mozliwościami w kwestii % to mógłbym u nich za kierowcę robić

 

 

wic o jakich autorytetach chcialbys pogadac...??? :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel z Yossem juz powinni sie zacząc bać

a czemu ja?? to Fidel mówił o starych pannach.

 

Wcale mi nie pojechal....taka jest prawda,a ja sie z tego ciesze :flesje: wole miec 22 lata niz 30 i byc 1 noga w E.K.G.... :flesje:

i to się nazywa celna riposta, którą młoda dziewczyna załatwi każdego starego faceta. mądrze gada ten Madzik... tylko uważaj, bo po takim tekście staruchy mogą powpadać w depresję i będziesz mieć kogos na sumieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...