Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki żart!? Ja tam tego nie ukrywam-nie lubię Warszawiaków :notworthy:

Pierwsze słyszę, że jestem rybą-leszcz... Już wiesz co, wymyśliłbyś jakiś inny rodzaj, np. pstrąg czy karpik :notworthy:

Basenik już miałam zaplanowany kilka dni temu, a w dodatku nie pływałam tam sama :biggrin:

Teraz jest nowy prowokacyjny temat NIE LUBIMY WARSZAWIAKóW :buttrock:

 

 

Poznalam strasznych burakow (motocyklistow) z Wawy ,ale mimo wszystko znam tez bardzo fajnych i otwartych ludzi....wiec nie generalizujmy ,bo w takim razie o Poznaniu mozna powiedziec ,ze to penerskie miasto z banda bufoniastych i wulgarnych ludz.....a nie jest tak zawsze....wszedzie sie zdzrzaja wiesniaki!!! :notworthy:

 

No własnie upadł zupełnie temat zdjęć naszych kobitek, z basenu, prysznica czy z bazaru. Adu pływa z halibutem, Madzik opiekuje sie wrocławskim zoo, pozostałe stare panny sie nie odzywaja oj temat sie kończy :bigrazz:

 

 

Z przyczyn czysto technicznych nie moge sie opiekowac Zoo bo nie mieszkam we Wrocu....Wydedukuj cos na temat Poznania tego zreszta ktorego "rdzenni Warszawiacy" tak nie lubia.....!!! :notworthy: :biggrin:

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

proponuję jednak powrócić z wątkiem na temat kobiet...

 

 

Skoro tak, to pozwólcie że zaprezentuję wam mój nowy wynalazek: pilot do kobiety.

Oto prototyp:

http://img150.imageshack.us/img150/4804/wh...sforxmasih3.jpg

 

Nie omieszkam wypróbować go na naszych forumowiczkach przy najbliższej okazji. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to pozwólcie że zaprezentuję wam mój nowy wynalazek: pilot do kobiety.

Oto prototyp:

http://img150.imageshack.us/img150/4804/wh...sforxmasih3.jpg

 

Nie omieszkam wypróbować go na naszych forumowiczkach przy najbliższej okazji. :buttrock:

 

Rownie dobrze mozna zastosowac go na was.... :bigrazz:

 

a o to jacy sa faceci:

Facet jest jak kawa: Najlepszy jest silny, gorący, pełen subtelnego smaku i nie pozwala ci zasnąć przez cala noc.

Facet jest jak cement: po położeniu trzeba dużo czasu żeby stwardniał.

Facet jest jak batonik czekoladowy: Słodki i pierwsze co robi to dobiera ci się do bioder.

Facet jest jak śrubokręt: Potrzebujesz, ale właściwie nie wiesz do czego.

Facet jest jak torba turystyczna: zapakuj piwem i już możesz zabrać wszędzie.

Facet jest jak ksero: służy do powielania, i nic poza tym.

Facet jest jak lokówka: zawsze jak jest gorący to dobiera ci się do włosów.

Facet jest jak obligacje rządowe: tak długo zajmuje żeby odpowiednio dojrzał.

Facet jest jak horoskop: codziennie dyktuje ci co masz zrobić i zawsze się myli.

Facet jest jak kosiarka: jak go osobiście nie popchniesz, to nic z jego funkcji.

Facet jest jak strumyk: milo popatrzeć, ale trzeba pamiętać ze nie każdy jest odpowiednio bystry.

Facet jest jak Laxigen: zawsze irytuje cię od środka.

Facet jest jak Mascara: znika na widok pierwszej łzy.

Facet jest jak mini spódniczka: jak nie uważasz, zaraz odsłoni ci majtki.

Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni" lub najmniejsi.

Faceci to hydraulicy: albo w sklepie z narzędziami, albo godzinami w łazience.

Faceci są jak wino: satysfakcjonują cię, ale na krotko.

Faceci są jak koty: pokazują się tylko wtedy, gdy na stole postawisz jedzenie.

Faceci są jak burza śnieżna: nigdy nie wiesz kiedy przyjdą, ile będą mieli centymetrów i ile wytrzymają.

Faceci są jak używane samochody: tanio można kupić, ale nie możesz na nich polegać.

Faceci są jak wakacje: Zwykle nie takiej długości jak byś chciała.

Faceci są jak pogoda: trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić aby zmienić.

eci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownie dobrze mozna zastosowac go na was.... :biggrin:

 

a o to jacy sa faceci:

Facet jest jak kawa: Najlepszy jest silny, gorący, pełen subtelnego smaku i nie pozwala ci zasnąć przez cala noc.

Facet jest jak cement: po położeniu trzeba dużo czasu żeby stwardniał.

Facet jest jak batonik czekoladowy: Słodki i pierwsze co robi to dobiera ci się do bioder.

.......Facet jest jak mini spódniczka: jak nie uważasz, zaraz odsłoni ci majtki.

Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni" lub najmniejsi.

Faceci to hydraulicy: albo w sklepie z narzędziami, albo godzinami w łazience.

Faceci są jak wino: satysfakcjonują cię, ale na krotko.

Faceci są jak koty: pokazują się tylko wtedy, gdy na stole postawisz jedzenie.

Faceci są jak burza śnieżna: nigdy nie wiesz kiedy przyjdą, ile będą mieli centymetrów i ile wytrzymają.

Faceci są jak używane samochody: tanio można kupić, ale nie możesz na nich polegać.

Faceci są jak wakacje: Zwykle nie takiej długości jak byś chciała.

Faceci są jak pogoda: trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić aby zmienić.

eci:

kompleksiki z niedanych zwiazków :buttrock:

Poznań a juz prosze szneke z glancem ach wy centusie :biggrin:

 

Skoro tak, to pozwólcie że zaprezentuję wam mój nowy wynalazek: pilot do kobiety.

Oto prototyp:

http://img150.imageshack.us/img150/4804/wh...sforxmasih3.jpg

 

Nie omieszkam wypróbować go na naszych forumowiczkach przy najbliższej okazji. :bigrazz:

Cholera nie zawsze działa nie ma uniwersalnych pilotów, a czasami baterie kosztuja majatek

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jednak jak fajna kobitka na sprzecie :-)

Tu gdzie ja mieszkam, jezdzi sporo dziewczyn na motorach a i widok jest fajny jak widzisz przed soba zgrabna pupke i powiewajace wlosy z pod kasku. Sam mniud :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jednak jak fajna kobitka na sprzecie :-)

Tu gdzie ja mieszkam, jezdzi sporo dziewczyn na motorach a i widok jest fajny jak widzisz przed soba zgrabna pupke i powiewajace wlosy z pod kasku. Sam mniud :bigrazz:

 

W przypadku Angielek to akurat dobrze że kaski im twarze zasłaniają. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie upadł zupełnie temat zdjęć naszych kobitek, z basenu, prysznica czy z bazaru. Adu pływa z halibutem, Madzik opiekuje sie wrocławskim zoo, pozostałe stare panny sie nie odzywaja oj temat sie kończy :biggrin:

 

 

Ja Cię Fidel jeszcze spotkam któregoś dnia, zobaczysz!!!!!! Wtedy odpowiesz mi za te stare panny!!!!!!

Wypimpkowanie przez Adu będzie niczym w porównaniu z tym co czeka Cię z moich rączek !!!!!!!!

:buttrock: :bigrazz: :biggrin:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Angielek to akurat dobrze że kaski im twarze zasłaniają. :buttrock:

 

A tu sie, Panie Kolego, niestety musze zgodzic :biggrin:

Zaluje troszke ze czlowiek wyjechal z Polski, ale .......

Poczekam na turystki z kraju nad Wisla :bigrazz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompleksiki z niedanych zwiazków :buttrock:

Poznań a juz prosze szneke z glancem ach wy centusie :bigrazz:

Cholera nie zawsze działa nie ma uniwersalnych pilotów, a czasami baterie kosztuja majatek

 

Centusie to chyba Ci sie pomylily z Krakowem,aczkolwiek Poznaniacy sa tez mega oszczedni......tej zaraz dostane z gorem jak bedziesz pisal takie bzdury ,zadnych kompleksow nie posiadam odnosnie bylych zwiazkow..... :biggrin: Sznyki z glancem nie jadam,czasem tylko pyry z gzikiem...... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centusie to chyba Ci sie pomylily z Krakowem,aczkolwiek Poznaniacy sa tez mega oszczedni......tej zaraz dostane z gorem jak bedziesz pisal takie bzdury ,zadnych kompleksow nie posiadam odnosnie bylych zwiazkow..... :buttrock: Sznyki z glancem nie jadam,czasem tylko pyry z gzikiem...... :biggrin:

nic nie pomyliło, przecież Poznaniacy to Szkoci wypędzeni ze Szkocji za skąpstwo :bigrazz:

a drut powstał jak Poznaniak z Krakusem ciągnęli złotówkę. :biggrin:

ale przecież każdemu potrzebne bejmy, albo na wachę, albo na sprzęt

Edytowane przez yoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie pomyliło, przecież Poznaniacy to Szkoci wypędzeni ze Szkocji za skąpstwo :buttrock:

a drut powstał jak Poznaniak z Krakusem ciągnęli złotówkę. :bigrazz:

ale przecież każdemu potrzebne bejmy, albo na wachę, albo na sprzęt

 

 

jezeli chodzi o scislosc to owszem Poznaniacy sa skapi ,ale forma centus dotyczy odkad pamietam Krakusa!!!!pieniadze to po Poznansku SIANKO!

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ tu się porobiło!!! Jakieś regionalne rozgrywki.. Ja wam tylko powiem, że ja, rodowita Szczecinianka, nie mam nic ni do Warszawiaków, ni do Poznaniaków, póki są spoko ludźmi. Bo co to za różnica, czy z miasta, czy ze wsi, byle coś tak fajnie było :buttrock:

 

A stare panny, to sobie wypraszam, dołączam się do Cebe, odpimpkuj się :bigrazz:

Edytowane przez Vizka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię Fidel jeszcze spotkam któregoś dnia, zobaczysz!!!!!! Wtedy odpowiesz mi za te stare panny!!!!!!

Wypimpkowanie przez Adu będzie niczym w porównaniu z tym co czeka Cię z moich rączek !!!!!!!!

:buttrock: :bigrazz: :biggrin:

sprawne rece u kobiety to podstawa :notworthy:

 

To może forma "stare single" będzie was jako motocyklistki mniej razić? :notworthy:

Visus ty chyba poetą powinienes zostać :notworthy: :notworthy: :notworthy:

 

Ależ tu się porobiło!!! Jakieś regionalne rozgrywki.. Ja wam tylko powiem, że ja, rodowita Szczecinianka, nie mam nic ni do Warszawiaków, ni do Poznaniaków, póki są spoko ludźmi. Bo co to za różnica, czy z miasta, czy ze wsi, byle coś tak fajnie było :biggrin:

 

A stare panny, to sobie wypraszam, dołączam się do Cebe, odpimpkuj się :notworthy:

kobiety jak wino im starsze tym trudniejsze i bardziej w portfel ida niż w ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...