Skocz do zawartości

Kobieta i motocykl


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Casting powiadasz hehe ... tylko, zeby sie zakwalifikowac to trza miec czym grzac - no chyba, ze buzer zaloze i ciuszki motocyklowe to wygladam na kawal baby, bo tak to malo sadelka posiadam - wiec sie chyba nie nadaje ;o)

 

W ŻADNYM ale to żadnym wypadku nie ma takiej klasyfikacji wstępnej :biggrin:

Nie ograniczaj się... cóż falstart jedynie dowodzi zaangażowania w ... hm dobro innego człowieka .. za to dodatkowe plusy się należą :biggrin:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ŻADNYM ale to żadnym wypadku nie ma takiej klasyfikacji wstępnej :biggrin:

Nie ograniczaj się... cóż falstart jedynie dowodzi zaangażowania w ... hm dobro innego człowieka .. za to dodatkowe plusy się należą :biggrin:

 

Pozdrawiam

Kjujik

 

Zatem rozumiem, ze dajesz mi szanse i pierwsze punkty od Ciebie mam ..

No od czegos trzeba zaczac :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to forum naprawdę łączy ludzi .... parami ponoć :biggrin: a Plusy mieć to super sprawa, aczkolwiek zmieniam Plusa na Orange, niebawem :biggrin:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zmienilam PLUSA na ORANGE i jestem happy :o)

Rowniez pozdrawiam

Podsumowanie zatem:

Motur - jest

Zaangażowanie - jest

Orange - jest

Wymiary - podtuczyć można

 

Cud miód zatem :biggrin:

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem rozumiem, ze dajesz mi szanse i pierwsze punkty od Ciebie mam ..

No od czegos trzeba zaczac :o)

 

 

tylko ze nas jest mniej....to tez ile Panow trzeba bedzie wysciskac?????czy wybrana bedzie jakas reprezetacja do tulenia????? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze nas jest mniej....to tez ile Panow trzeba bedzie wysciskac?????czy wybrana bedzie jakas reprezetacja do tulenia????? :biggrin:

 

A wiesz co ? Skoro one chłopaki takie wstydliwe i na pomysł castingu nie wpadły to niech się same martwią :biggrin: i marzną.

Tutaj nie ma solidarności :bigrazz: Twarda rywalizacja że tak to ujmę :buttrock:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie zatem:

Motur - jest

Zaangażowanie - jest

Orange - jest

Wymiary - podtuczyć można

 

Cud miód zatem :biggrin:

 

No nie wiem czy taki miod, oby nie byl za slodki ;o)

Ale Madzik ma racje, nas jest mniej wiec musicie wybrac tylko mala reprezentacje do tulenia, bo nie damy rady objechac calego forum hehe :o) No chyba, ze moturem hehe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy taki miod, oby nie byl za slodki ;o)

Ale Madzik ma racje, nas jest mniej wiec musicie wybrac tylko mala reprezentacje do tulenia, bo nie damy rady objechac calego forum hehe :o) No chyba, ze moturem hehe ...

 

 

 

tak wlasnie,musi byc mala ale konkretna :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie,musi byc mala ale konkretna :biggrin: :biggrin:

 

Czyli UWK ?

Urocza wersja kieszonkowa :bigrazz:)

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty nam chcesz jakies karaluchy podstawic czy cos innego rownie malego i "sympatycznego"???? :biggrin:

 

Ejże pannica !!! Sama wszak piszesz "... tak wlasnie,musi byc mala ale konkretna..." i ja temu przyklasnąłem :biggrin:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kjujik ... co nam zaoferujesz, bo jak na razie jestes jedynym chetnym do tulenia w te jesienne wieczory :o)

Były zajawki o zlotach, o motorach a ty widze forum usług matrymonialnych.

Kjuik to zaczeło sie od Ciebie, prosze uspokój się bo admin nas zamknie :biggrin:

Madzik nie podpuszczaj bo od podpuch jestem tu ja

 

ale to tak z babami, troche 'miodu' i z reki jedzą jak Kjuiki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kjujik ... co nam zaoferujesz, bo jak na razie jestes jedynym chetnym do tulenia w te jesienne wieczory :o)

 

Nosz skaranie panbócka z temi babamy :biggrin: Tosz to JA casting zamierzam ogłosić, falstartem się białki pchają, mię mię wybierz krzyczą jedna przez drugą a tu takie słowa padają ?? Czyż to nie oczywiste że ogłaszając ów końkurs jestem jedynym i słusznym (dosłownie :bigrazz: ) obiektem do tulenia ? Miast między sobą rywalizować o wzgląd czcigodnego jurora czyli mój to się jeszcze wymaga bym się reklamować hę ? Boć to nie wiara bym miał oprócz zaszczytów z prawa do tulenia płynących coś jeszcze miał ofiarować ?

Miał wieszcz rację pisząc o onych kornikach w podtytule pierwszego posta :buttrock:

 

Pozdrawiam

Kjujik

 

Fidel5: Kjujiki z niewieściej dłoni jeść winny i takoż jedzą :biggrin: Ale ok masz racje Kolego tu nie miejsce na ... właściwie na co ? Nastukane postów jak mrówków ...

 

Pozdrawiam

Kjujik

Edytowane przez Kjujik
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...