Skocz do zawartości

wypadek na ursynowie


kzabor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj 06.09. na KEN przed Galerią Ursynów w stronę kabat miał miejsce wypadek z udziałem motocyklisty. Uderzył w tył samochodu. Asfalt był śliski po przejechaniu oszczyszczarek.

Nie wiem jakie moto i co się stało z kierowcą, ale stopień rozbicia moto był ogromny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak tylko wtrące, że pacjent, który projektował KEN razem z wykonawcami + jeszcze debil, który zezwolił np. na umiejscowienie parkingu strzeżonego 20 cm od ulicy a zaraz za nim wyjazdu z osiedla (właśnie koło GU) + jeszcze do kompletu debile od oznakowania poziomego.... wszyscy dawno powinni siedzieć i płacić odszkodowania :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety masz sporo racji. Faktycznie oprócz tego, że w większości miesc może ktoś nagle wyjechać z słabo widocznej podporządkowanej to jeszcze do tego skrzyżowania i zjdazdy na parkingi są bardzo rzadko z pasem wydzielonym do skrętu co powoduje, ża samochody nagle zatrzymują się.

Ostatnio parę razy wiechałem w ursynów i jazda nie należała do najprzyjemniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie moto? Nic o wypadku nie wiem... a to blisko mnie.

 

To ty rRyży też z Ursynowa, no prosze gromadka rośnie. Ostanio ktoś smiga na fajnej GS1150 czy to ty :bigrazz:

A tak na powąznie co do wypadku to podobno tak bardzo nie ucierpiał ale to tylko nie sprawdzone info od kumpla :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie moto? Nic o wypadku nie wiem... a to blisko mnie.

 

Ryży!!!!!! Gdzie blisko ciebie, nie przesadzaj, przecież ty mieszkasz w Lesie ............... Kabackim :bigrazz:

 

p.s. Zgodze sie z Turkiem, cały ten KEN to jest jakaś pomyłka :bigrazz: i dlatego trzeba uważać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegośnie rozumiem. Skoro wiecie że oznakowanie jest do dupy i że są miejsca gdzie ktoś może wyskoczyć niespodziewanie to może wystarczy bardziej uważać i w niebezpiecznych miejscach zwolnić / zjechać do środka jezdni/ po porstu uważać.

 

Ja rozumiem. Zwalniam, uważam, zjeżdżam...

 

A ze tak brzydko spytam czy znany jest Ci chociaz kolor motocykla i czy dalo sie poznac czy byl to raczej naked czy raczej scigacz?

 

Z gory dzieki za informacje.

 

Pozdrawiam!

 

Czerwone moto, raczej ścigasz.

Przepraszam, ale ja nie z tych, którzy robią zdjęcia jak jest wypadek (tacy też wczoraj byli) tudzież są bardziej zainteresowani dzwonem niż tym czy sami za chwilę nie przydzwonią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegośnie rozumiem. Skoro wiecie że oznakowanie jest do dupy i że są miejsca gdzie ktoś może wyskoczyć niespodziewanie to może wystarczy bardziej uważać i w niebezpiecznych miejscach zwolnić / zjechać do środka jezdni/ po porstu uważać.

 

a kto powiedział, że nie uważam-y i nie zwalniam-y... :D :biggrin:

 

 

.... ale przecież to pewnie był jakiś młody gniewny(gorzej jak motocyklista z 20 letnim stażem, normalnie jeżdżący w drogówce na motocyklu a od października miał poprowadzić BMW z videoradarem) w adidasach (gorzej jak miał SIDI VERTIGO CORSY), za szybko jechał (gorzej jak jechał przepisowo) i jeszcze pewnie starym sportowym motocyklem z głośnym wydechem i mocą 200KM (ale klapa będzie jak np. zdławionym gs-em o mocy 36 KM regularnie serwisowanym w ASO rocznik '06) i jeszcze pewnie chciał się popisać przed dziewczyną (gorzej jak to był gej) no, bo to, że kupił prawko to już wiadomo (ale gorzej jak robił kurs u Tomka i zdał za 1 razem) :D -bo przecież nikt nie będzie po wypadku z udziałem motocykla szukał prawdziwej przyczyny i winnych bo po co jak od razu wszystko zawsze wiadomo :bigrazz: - chyba trochę mnie poniosło :D

 

pees. uwaga ogólna - podziwiam u niektórych wiarę w swoje umiejętności jazdy i zdolność przewidywania wszelkich niebezpieczeństw na drodze.....przecież to wszystko jest takie proste po prostu trzeba uważać... :bigrazz:

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pees. uwaga ogólna - podziwiam u niektórych wiarę w swoje umiejętności jazdy i zdolność przewidywania wszelkich niebezpieczeństw na drodze.....przecież to wszystko jest takie proste po prostu trzeba uważać... :bigrazz:

 

 

Bo tylko np Damianowi zdarzaja sie sytuacje ktorych NIKT (nawet ON) nie mogl przwidziec a wszystkim innym takie, gdzie wypadku mozna bylo uniknac na 100%

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział, że nie uważam-y i nie zwalniam-y... :D :biggrin:

.... ale przecież to pewnie był jakiś młody gniewny(gorzej jak motocyklista z 20 letnim stażem, normalnie jeżdżący w drogówce na motocyklu a od października miał poprowadzić BMW z videoradarem) w adidasach (gorzej jak miał SIDI VERTIGO CORSY), za szybko jechał (gorzej jak jechał przepisowo) i jeszcze pewnie starym sportowym motocyklem z głośnym wydechem i mocą 200KM (ale klapa będzie jak np. zdławionym gs-em o mocy 36 KM regularnie serwisowanym w ASO rocznik '06) i jeszcze pewnie chciał się popisać przed dziewczyną (gorzej jak to był gej) no, bo to, że kupił prawko to już wiadomo (ale gorzej jak robił kurs u Tomka i zdał za 1 razem) :cool: -bo przecież nikt nie będzie po wypadku z udziałem motocykla szukał prawdziwej przyczyny i winnych bo po co jak od razu wszystko zawsze wiadomo :bigrazz: - chyba trochę mnie poniosło :D

 

pees. uwaga ogólna - podziwiam u niektórych wiarę w swoje umiejętności jazdy i zdolność przewidywania wszelkich niebezpieczeństw na drodze.....przecież to wszystko jest takie proste po prostu trzeba uważać... :bigrazz:

 

Zapomniałeś napisać, że pewnie co gorsza był to precel w żółtej oczojebnej kamizelce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

Zapomniałeś napisać, że pewnie co gorsza był to precel w żółtej oczojebnej kamizelce :D

w nakolannikach i ze szkrzydłami jak husaria

a tak na powaznie to jak wam sie jeżdzi na Rosoła, i na wspaniałych Stryjenskich gdzie czekaja rózne garbiki, studzienki i niespodzianki

 

Greedo misiu czep się tramwaja bo jak na razie to ty masz złamaną rękę a nie ja. Ja wiary w swoje umiejętności nie mam i dlatego jeżdżę chwilami zachowawczo. A ty Andrzeju uwierzyłes w zielone światło i teraz ostrzysz Pinokia lewą ręką :D

Jak się wyawaliłem pod 2oo to przyznaję, że z własnej winy i głupoty... no ale cóż. Nie myli się tylko ten, który nic nie robi.

 

Fidel na GS1150 to pewnie KubaB śmiga. Mój sąsiad zminił K1200LT na GS1200 i śmiga na niej w gajerze :D

sory za :bigrazz: ale jak znasz wszytkich na usrynowie to kto smigał np w proszłym godzie na pieknym XX :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

w nakolannikach i ze szkrzydłami jak husaria

a tak na powaznie to jak wam sie jeżdzi na Rosoła, i na wspaniałych Stryjenskich gdzie czekaja rózne garbiki, studzienki i niespodzianki

sory za :D ale jak znasz wszytkich na usrynowie to kto smigał np w proszłym godzie na pieknym XX :bigrazz:

 

Sie kolega Fidel tak nie denerwuje jak jeździ na żółto. Sam tak jeżdże i sobie to chwalę :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...