Skocz do zawartości

European Bike Week 2006 - Faaker See, są chętni.


Marmro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

wybieram sie w tym roku po raz trzeci z rzędu na największy zlot motocyklowy w Europie nad jeziorem Faak w Austri. Zlot odbywa sie od 2-10.09, ja planuje wyjechać w środę 6.09. Nocleg pod namiotem (13 Euro moto+namiot) - trzeba rezerwować. W trakcie imprezy lub po imprezie planuje wyskoczyć w Dolomity na jeden dzień i zaliczyć tam Wielką Pętlę Dolomitów. Potem powrót z Dolomitów w jeden dzień do Polski. Jade na Volusi z lightową prędkością przelotową 100 km/h. Całą trasę szacuję na ok 2100 km jadąc z Rybnika, wyjazd potrwa 5-6 dni.

Jeśli są jacyś chętni do dołączenia do mnie to dajcie znać.Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

wrażenia jak zwykle pozytywne, choć kapele nie były tak dobre jak w roku ubiegłym, scen do grania też było mniej a więcej punktów z jedzeniem. Szkoda, że znów nie było trybuny koło Arneitz. Jak były trybuny koło Arneitz w 2004 roku to się tam działo!!! Motorów i ludzi było chyba najwięcej od kiedy tam jeżdże, parada była ok. fajne wrażenia z jazdy z taką grupą. Ale to co polecam najbardziej to Wielka Pętla Dolomitów, którą zaliczyłem w tym roku. Tych widoków nie da się opisać, w skrócie napisze tylko, że zaliczyłem w ten dzień 3x1800 m n.p.m. oraz 4x 2200 m n.p.m. 250 km serpentyn. Ciężkie do zrobienia jadąć z Faak ale da sie szafnąć w całości w 11 godzin(550 km) przy odpowiednim przygotowaniu.

Teraz zostaje mi do objeżdzenia Szwajcaria, może w przyszłym roku? Zobacze.

 

pozdrawiam

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...