Skocz do zawartości

cotygodniowe Trójmiejskie spotkania


dadeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na dobry poczatek zbieram chetnych do JAZDY a nie do lansu (choc moze kiedys tez). Andon, Agabusa i Mirek wiedza mniej wiecej o co chodzi.

hmm.. a podzielisz się z innymi, żeby też wiedzieli?

niemniej, nie wiem o co chodzi, ale chyba się domyślam. nie widzę przeciwskazań. zapisuję się na jakąś wycieczkę (ale dopiero po łykendzie jakby co)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to zeby jezdzic :icon_mrgreen: i tyle.

 

w najblizsza niedziele planujemy dluzszy wypad - prawdopodobnie do Torunia. Wyjezdzamy kolo godziny 11.00.

 

Zapraszam wszystkich chetnych.

 

 

EDIT: Po szczegóły zapraszam na PW.

 

Licze ze tym razem sie uda zebrac kilku chetnych ;))

Edytowane przez dadeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mając inne plany wybrałem się w tym czasie z kumplem do Koszalina. 3,5 h w deszczu z czego 2h już po zmroku. Kumpel jeszcze zaliczył szlifa (awaryjne hamowanie przed przejściem) ale dzięki gmolom i koledze motocykliście zamieszkałym przy skrzyżowaniu z butelką po ketchupie udało się doprowadzić moto do stanu używalności i dojechaliśmy do celu. Spodnie jeszcze dziś rano były wilgotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem wyszlo cos kolo 480 km

ha.. w łykend skoczyliśmy z rafaumem na wycieczkę do białegostoku. razem 900 km. pogoda piękna, dupsko wytrząśnięte. ogólne wrażenia b.dobre.

przy okazji- przy tym stanie ulic białystok zrobiłby furrorę organizując rajdy enduro przez centrum miasta (warunki są)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha.. w łykend skoczyliśmy z rafaumem na wycieczkę do białegostoku. razem 900 km. pogoda piękna, dupsko wytrząśnięte. ogólne wrażenia b.dobre.

przy okazji- przy tym stanie ulic białystok zrobiłby furrorę organizując rajdy enduro przez centrum miasta (warunki są)

 

 

no wlasnie- o to chodzi :) tylko pisz czasem gdzie i kiedy sie wybierasz - bardzo chetnie sie podlacze...o ile mozna :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie wie.. w ten łykend najprawdopodobniej też bedzie wycieczka. tym razem bliższe okolice jednak. kuzyn wyraził chęć ponownego zwiedzenia malborka. ale jak wiadomo do malborka można dojechać i wrócić wieloma drogami...

'heeej, mapy w dłoń..' kto wymyśli ciekawszą trasę do malborka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj planujemy krótkie spotkanie z wypadem - do Wladka :biggrin: niestety mamy malo czasu

 

jest duuuzo prawdopodobienstwo ze od najblizszej niedzieli zaczniemy robic spotkania weekendowe :biggrin:

 

jak będzie pogoda i paliwo to ja się pisze niestety 2 pozostałe maszyny ze składu uległy wypadkom a w 3 zaczyna szwankować silnik więc będe tylko ja i ewentualnie kumpel

pozdro Jarek lębork

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...