Skocz do zawartości

cos turys/drag/choper DLA MOJEGO OJCA :) pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

heh smykalke to raczej ma BO W KONCU JEST MECHANIKIEM :P

szczegół ze samochodowym ale no na motocyklach tez sie zna 8)

gdyby nie on pewnie ja tez bym mial spore problemy z motocyklem i musialbym po serwisach latac a takto wlasnorecznie (przy nadzorze, albo pomocy) ojca wszystko ja robilem z moja zolta rakieta no i wfm tez :twisted:

 

ale raczej jest bardzo zapracowany wiec nie mialbyczasu na grzebanie

 

jak gadalem z vlaadem to powiedzial ze jego honda mimo pelnoletnosci spsiywala sie SUPER i nie mial zadnych problemow

 

takze 20latka nie ale cos juz z rocznikow 88 wzwyz tak sie nie sypie od razu a poza tym jakby sie mialo fart trafic cos zadbanego np z zagranicy to BY BYLO SUPER

myslalem nawet nad wypadem do niemiec ale to za duze koszty organizacyjne itd

 

wiec szybciej cos od chandlarza albo juz jezdzone w pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe; typowe polskie podejście, moto nie może mieć poniżej 500 ccm, najlepiej ponad 100 kM mimo, że na naszych drogach większość z nas używa z reguły ok 20% mocy silnika bo i tak więcej się nie da.

 

Jeśli Twój stary chce wozić na motycyklu matulkę i to z chorą nogą to zapomnijcie o jakimkolwiek chopperze. Pasażer ma tam bardzo przerąbane, twardo, wąsko i nogi trzeba zdrowo podkulać

O Goldwingu przy dosyć mikrej posturze też nie ma co myśleć, bo to nie Twój ojciec będzie prowadził Goldwinga tylko Goldwing ojca. To motocykl trudny w "pilotażu" zwłaszcza po mieście i napewno nie nadaje się jako pierwszy cięższy motocykl. No i trzeba mieć przede wszystkim siłę by go w razie czego dźwignąć.

 

Niech Twój starszy przymierzy się do Freewind'a. To jedno z niższych enduro, ale myślę, że chyba i tak będzie za wysokie. Znakomicie nadaje się do turystyki i jest dość przyjazny dla pasażera.

 

Powinniście rozejrzeć się za takimi sprzetami jak Hondą CB 500, Yamahą XJ 600, Kawasaki ER 500 czy Suzuki GS 500.

 

Jak pojedziecie do Niemiec i nie będziecie wiedzieli jak załatwić temat na cle to zdoją was tak że impreza stanie się bardzo nieopłacalna.

Po drugie niech nikt nie myśli, że Niemcy to kraj gdzie wszędzie stoją tanie motocykle. Żeby coś trafić to trzeba szukać i to nieraz bardzo długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...