Skocz do zawartości

zły zakup przez sklep internetowy


Gość centymetr_sześcienny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość centymetr_sześcienny

dzisiaj zapłaciłem na poczcie za filtr powietrza, który zamówiłem w sklepie internetowym. niestety okazało się, że filtr nie pasuje. czy istnieje możliwość odesłania filtra za zwrot pieniędzy?

za pomoc z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można a tu cytat z pewnej strony:

"Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Tak. Zwrot zakupionego towaru może nastąpić w wyniku postępowania reklamacyjnego oraz w przypadku zakupu dokonanego poza lokalem sprzedawcy (np. u nas w domu) i umów zawieranych na odległość (np. zakupionych przez telefon lub internet), a także gdy strony tak postanowiły.

W przypadku zakupu towaru przez internet na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, mamy prawo do zwrotu towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny w okresie do 10 dni od otrzymania towaru, a w przypadku kiedy sprzedawca nas nie poinformował o tym prawie to czas jego obowiązywania wydłuża się nawet do 3 miesięcy.

Wysyłając towar do sprzedawcy należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to dobry sklep idzie sie dogadać... oni nie lubią jak psuje się im opinie zadzwońi pogadaj wymień np na ten własciwy...powiedz że pokryjesz koszt wysyłki (jezeli to twoja wina) jeżeli ich bo wysłali zły np to sprawa prosta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...