Skocz do zawartości

Prawko


art
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a ja wczoraj właśnie zaliczyłem prawko :biggrin: . Generalnie nie było lekko. Zdawały 3 osoby i tylko mi się poszczęściło. Sprzęt był zimny, bo okazało się, że pierwszy, który podstawili miał uszkodzone lusterko, które odpadało :biggrin: . Podmienili sprzęta na zimną CBFkę i jakoś poszło. Musiałem poprawiać ósemkę, bo egzaminator stwierdził, że mało się skręca moja głowa... :biggrin: , więc trzeba było kręcić łbem w każdym kierunku jazdy....dzizas. A na samym początku jak kazał mi sprawdzić czy sprzęt jest sprawny, musiałem powiedzieć formułkę: "Przed rozpoczęciem jazdy należy spradzić następujące elementy w motocyklu...." i dalej pokolei jechałem z tematem. Ostro było :buttrock:

No ale oczywiście dzieląc się swoimi radoscią, składam szczere GRATULACJE :crossy: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere gratulacje

Zdawałeś w Gdańsku ? Gdzie mniej więcej jeździłeś ?

Mnie to czeka 22 września, również kategoria A i B mam nadzieje że i mi uda się podobnie jak Tobie

Miałbym do Ciebie wielką prośbe - mógłbyś mi opisać wszystko dokładnie - co i jak (szczególnie na kat. A) ? Na PWplease

pzdr

 

Jak tylko znajde troche czasu to wszystko ci opisze:)

 

 

no to gratulacje, no teraz musisz żałować że sprzedałeś Etke, chyba że kupujesz coś innego.

 

Mam mieszane uczucia... Moja etka ciągle sprawiała problemy. Żeby jezdzić nią spokojnie po drogch publicznych musiałbym o nią zadbac a mi po prostu już ten sprzet sie znudził. Myśle że w tym roku nie kupie nic motocyklowego (ewentualnie puszkę w postaci mazdy 323f). Ale na przyszły sezon to obowiazkowo. Na razie mam tylko 4 tys na ten cel więc to troche mało...

 

:buttrock: GRATULACJE :biggrin:

 

A ten znowu posty nabija :)

 

No a ja wczoraj właśnie zaliczyłem prawko :biggrin: . Generalnie nie było lekko. Zdawały 3 osoby i tylko mi się poszczęściło. Sprzęt był zimny, bo okazało się, że pierwszy, który podstawili miał uszkodzone lusterko, które odpadało. Podmienili sprzęta na zimną CBFkę i jakoś poszło. Musiałem poprawiać ósemkę, bo egzaminator stwierdził, że mało się skręca moja głowa..., więc trzeba było kręcić łbem w każdym kierunku jazdy....dzizas. A na samym początku jak kazał mi sprawdzić czy sprzęt jest sprawny, musiałem powiedzieć formułkę: "Przed rozpoczęciem jazdy należy spradzić następujące elementy w motocyklu...." i dalej pokolei jechałem z tematem. Ostro było :biggrin:

No ale oczywiście dzieląc się swoimi radoscią, składam szczere GRATULACJE :crossy: ;)

 

U mnie naprawde był "lajcik". Koles do mnie "prosze powiedziec co trzeba sprawdzić w motocyklu przed jazdą?"

- Ciśnienie w ogumieniu, naciąg łańcucha, kienunk....

- Dobra siadaj Pan!

 

Ale uhahany jestem jeszcze dziś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...