Skocz do zawartości

BIESZCZADY- wrzesien


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam!

Smolnik również miałem okazję zahaczyć.

Scena faktycznie!!!

Niestety nie mogłem się napić ( :icon_mrgreen: ), muza trochę nie w moim stylu, a do tego, pomimo rezerwacji, nie dostałem noclegu. Pogoda, brrr, faktycznie nie sprzyjała spaniu na trawie he he he, więc o 0.00 musiałem się ewakuować do Cisnej.

Ale za to rano.... Co za pogoda. Objechałem całe Bieszczady.

Mam fotki, "Sceny" również, mogę przesłać na e-maila, bo nie wiem jak tu się załącza.

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bieszczad to moze kto sie wybiera tam na wiosne :icon_twisted: bo ja juz czas planuje na wiosenny wypad, tylko w nastepnym roku z Zacharem chcemy zebrac większa ekipe, jakies 5-6 motorow. W grupie zawsze rażniej :icon_exclaim:

 

ja też planuje na wiosne wreszcie zrobić prawko na motor i napewno moją pierwszą większą trasą na którą się wybiore będą bieszczady

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja też planuje na wiosne wreszcie zrobić prawko na motor i napewno moją pierwszą większą trasą na którą się wybiore będą bieszczady

pzdr

niezly pomysl, tylko jedz z jakimis doswiadczonymi bajkerami, bo niektore winkel moga cie zaskoczyć.

Ja na kilku sie niezle strachu najadłem. Do zobaczenia na bieszczadzkich serpentynach :buttrock: :)

 

P.S. troche nowych zdjec wrzucilem, sa tutaj >>>> Bieszczady - nowe foty

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezly pomysl, tylko jedz z jakimis doswiadczonymi bajkerami, bo niektore winkel moga cie zaskoczyć.

Ja na kilku sie niezle strachu najadłem. Do zobaczenia na bieszczadzkich serpentynach :biggrin: :buttrock:

 

P.S. troche nowych zdjec wrzucilem, sa tutaj >>>> Bieszczady - nowe foty

 

spoko spoko sam nie lubie jeździć :) winkle oglądałęm z tylniej części kanapy bardzo dużo razy i musze stwierdzić że robią wrażenie co niektóre, tak więc do zobaczenia na trasie :biggrin:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kto byl w Smolniku to pamieta tą kapelę. Jakoś tak znalazłem przez przypadek. Widac kawalek pieknej sceny :)

 

 

Fajny tez filmik znalazlem na google >>>BIESY<<<

Fajnie nagrany i zmontowany, autoe dobra muzyke wybral, szczegolnie" Bieszczadzkie anioly " SDM

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...