Skocz do zawartości

Shadow Spirit VT1100


Gość Amon_Shadow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amon_Shadow

Prosze o radę.

Chciałbym kupić Honde Shadow Spirit.

rocznik 87

cena 16000

przebieg 60000

różne dodatki.

 

Czy nie uważacie że ten motocykl ma troszkę za dużo przebiegu jak na tą cenę.

Na zdjęciu wygląda ok.

 

Ale chciałbym coś więcej wiedzieć o tym motocyklu, do tej pory jeżdżę VT750C2 i wiem że to zupełnie inna bajka.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy moto ma za dużo przebiegu - no cóż bardziej podejrzane byłoby gdyby miał na liczniku 10000 km (jak 90% motorów w Polsce niezależnie od rocznika :) ). Jak dla mnie to i te 60000 km byłoby wynikiem przyzwoitym (o ile nie jest to wartość zaniżona - moto ma 16 lat). Cena nie jest taka zła - wszystko zależy od stanu technicznego. Kumpel ma rocznik 88 i jeździ to jak nowe.

Co do jazdy takim moto (miałem nie małą przyjemność poszaleć czymś takim) to przygotuj się na bestię. Twój Shadow C2 to przy tym grzeczna owieczka (nie mam nic do Twojego moto bo to piękny sprzęt ale uwierz mi C1 wyzwala zwierzęce instynkty - sam to przeżyłem :twisted: ). Jak masz możliwość to przejedź się tym sprzętem to zobaczysz o co mi chodzi.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Amon_Shadow

jak szaleć to szaleć, zbieram na przyszły sezon na Valkyrie.

 

dzięki za rady, ale kolo coś kręcił, ze zdjęcia wynikało że zbiornik był malowany, widac było po znaczku "Shadow" był po prostu nie z tego rocznika.

 

Odpuściłem sobie i teraz jestem poszczany za Valkyrią.

 

pozdr

 

P.S.

To jest dopiero bestia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż kupno używanego sprzętu to zawsze ryzyko i można się nieźle naciąć. Dobrze, że się nie napaliłeś. A Valkyria - ten motor po prostu jeździ sam (byłem cholernie tym faktem zaskoczony) a kopa ma takiego, że włosy prostuje.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...