Skocz do zawartości

czujnik cisnienia oleju f4


pit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam pytanko do urzytkownikow f4 2 tyg temu moto przewrocilo mi sie na postoju podnosze odpalam a tu kontrolka oleju nie gasnie raz drugi trzeci odpalam i nie gasnie na lawete i do domu dobrze ze blisko rozkrecilem miske wyciagnalem zawor cisnienia oleju pare razy go wcisnalem ok pozniej czujnik cisnienia oleju pare razy srubokretem stuk stuk zlozylem odpalam jest OK! od tamtej pory wszysko jak najbardziej wporzo.

 

teraz mam pytanie czy ktos mial problemy z czujnikiem cisnienia oleju w f4 "" czy sa awaryjne""

 

Pozdro!

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc mam pytanko do urzytkownikow f4 2 tyg temu moto przewrocilo mi sie na postoju podnosze odpalam a tu kontrolka oleju nie gasnie raz drugi trzeci odpalam i nie gasnie na lawete i do domu dobrze ze blisko rozkrecilem miske wyciagnalem zawor cisnienia oleju pare razy go wcisnalem ok pozniej czujnik cisnienia oleju pare razy srubokretem stuk stuk zlozylem odpalam jest OK! od tamtej pory wszysko jak najbardziej wporzo.

 

teraz mam pytanie czy ktos mial problemy z czujnikiem cisnienia oleju w f4 "" czy sa awaryjne""

 

Pozdro!

 

hmmm jak na mój gust z czujnikiem ciśnienia oleju wszystko ok, prawdopodobnie zapowietrzyła Ci się pompa czy też inna część układu podczas tej gleby. W czasie transportu olej troszkę poprzelewał się i po odpalniu wróciło "ciśnienie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mialem ten sam problem z kawasaki gpz 500s 98r.

Przewrocilem sie przy ok 30km/h. Od tamtej pory zapala sie cisnienie oleju.

Slyszalem, ze znajomy znajomego mial to samo i zrobil jak ty i jest ok. Ja jednak jeszcze nie mialem czasu przy tym pogrzebac (to juz 4 miesiace...). Probuje sprzedac ten motocykl, jednak ta lampka bardzo odstrasza kupcow... i nie dziwie im sie. Czekam az ktos madry sie na ten temat wypowie i wtedy sprobuje pogrzebac.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede mial chwile czasu to zmierze cisnienie oleju tylko nie mam dobrej koncowki gwint 20 x 0,75 ale wyglada ze wszystko ok Pozdro

 

aha odkrecilem jeszcze wtedy korek w bloku silnika do mierzenia cisnienia i olej w kanalach byl hej

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...