Skocz do zawartości

VANUCCI


Rekomendowane odpowiedzi

hej mam pytanie do posiadacze odziezy w/w firmy. Planuje zakupic spodnie (VANUCCI TOURING II) i kurtke (VANUCCI RACING). Tyle tylko ze w ciemno - tj bez mierzenia (w Louisie maja fajne znizki i kumpela by mi przywiozla z niemiec). Wymierzylem sie jak maja na wzorach(tabelkach podane) podane i w sumie wyszlo mi roazmiar spodni 46, a kurtki 48. Jak to sie ma do rzeczywistosci czy nie wyjdzie to za male.

Ostatecznie bym sprzedal w PL (nawet moze by sie dalo zarobic), ale szkoda by bylo stracic okazje - w sumie za kpl skorzany ok 900 PLN wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzisaj przyszlo kombi i kask..

UVEX BOSS 4000... rewelka, jak mierzylem te wsztkie ariohy, nitro, agv to wydawaly mi sie spoko. Ale jak dostalem tego i ubral to naprawde czulem ze mam kaski na glowie a nie zabawke - z calym szacunkeim dla posiadaczy pozostalych kaskow, ale przy mierzeniu arioha jakis plastik mi odpadl (sv55).

Ubranie ogolne rewelka - kupilem rozmiarowo w ciemno - bez mierzenia - pasuje idealnie. Narazie poswirowalem i troche pochodzilem w domu, ale szybko sie cieplo zrobilo...zaraz jade posmigac - duze prawdopodobienstwo ze od razu skora przejdzie test na przemakalnosc bo zbiera sie na deszcz... Narazie rewelka, tylko buty mam troche lipne (probiker active), ale lepsze to niz adidasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety lub stety deszcz nie spadl.. ale i tak rewelka..

 

Za bardzo nie mam do czego porownac bo wczesniej jezdzilem w zwyklych jeansach i kurtce. Jeansy furgaly, a z kurtki spadochron mialem ktry mnia rzucal strasznie - wtedy jazda na moto to byla walka o utrzymanie sie na moto. Skora rewelka, teraz jest chlodniej wiec nie poczulem zeby bylo za goraco czy cos.

 

Przemakac najparwopodobniej bedzie w okolicach krocza od wewnętrznej strony uda, bo tam jest wstawka z jakiegos nieskorzanego materialu - chyba zeby sie za bardzo nie spocic w tych okolicach wiec tu na bank bedzie przemakac. Pod kolanem jest takie samo wykonczenie.

 

Kurtka rewelka jest opcja spinania ze spodniami i dziala to bez zarzutów - sa dwa zamki - jeden daje mozliwosc spiecia samego tylu z kurtka, drugi w calym obwodzie pasa. O

 

chraniacze dobre twarde leza gdzie trzeba - nie slizgaja sie ani nic, nawet przy chodzeniu. Na biodrach i na plecach pianka ochronna (ta na plecach mam wrazenie grubsza i sztywniejsza - choc moge miec takei wrazenie przez to ze wieksza)

 

Jak by byly jakies pytania to pytac. Towar rewelka jak na cena ktora za niego dalem niecale 1100PLN wliczajac w to cene ubrania (229 euro), przesylke na terenie niemiec (4,95 euro), przesylke kurierska do polski (22 euro) i jakis gift dla znajomej ktora to zalatwila w niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie zamawiam dopóki jest mój rozmiar :bigrazz:

A mam jeszcze jedno pytanie czy spodnie mają kieszeń na ochraniacze twarde na biodrach, a kurtka kieszeń na ochraniacz twardy na plecach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak...oba ochraniacze sa w kieszeniach, ogolnie wszystkie ochraniacze sa w kieszeniach tak ze jest mozliwosc wymiany

Wolałem zapytać, bo na niektórych stronach piszą, że ochraniacz na plecy trzeba dokupić oddzielnie :|

Dzięki za info :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie znalazlem - caly kpl jest dostepny na www.moto-akcesoria.pl za 1200PLN plus koszta wysylki. Wychodzi ok 200PLN wiecej jak z niemiec, ale jak ktos nie ma dojscia to lepiej dac 200 wiecej i miec naprawde dobry 2 czesciowy kpl na moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...