Skocz do zawartości

rybol


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

E no, organizator się znajdzie :clap: )

I może jeszcze jakieś atrakcje... zobaczymy, mam pomysła :lapad: ) ale nie wiem czy wypali :lalag:

pozdr

LYsY

Łysy Twojegro rowa już każdy zaliczył, więc musisz wymyślić coś nowego, choc wiem, że pewnie chciałbyś powtórkę z rozrywki :) :lalag:

 

Qrna ja pier ale spam :evil:

 

 

Ja jestem za 14tym x3 (Ja i Moorzyn i Ganczar ) :)

 

Czyli Browar tez jest za 14-tym to już x4 :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrna ja pier ale spam :)

Jaki spam... jaki spam... konwersacja na wysokim poziomie :P

 

Ja jestem za 14tym x3 (Ja i Moorzyn i Ganczar ) :)

 

Czyli Browar tez jest za 14-tym to już x4 :evil: :lalag:

Czyli mamy teraz:

 

11 głosów za 7.10

8 głosy za 14.10 :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze tych co jest im obojętne wykluczyć z głosowania i sprawa będzie jasna.

 

Ekipa z Wrocka zamierza się walnie stawić ale nie mają dostępu do forum w Pakistanach i innych chorych miejscach. A ich trzebaby doliczyc (ok. x5) na 14go zanim wrócą z wojaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze tych co jest im obojętne wykluczyć z głosowania i sprawa będzie jasna.

 

Ekipa z Wrocka zamierza się walnie stawić ale nie mają dostępu do forum w Pakistanach i innych chorych miejscach. A ich trzebaby doliczyc (ok. x5) na 14go zanim wrócą z wojaży

PGR ja myśle że ekipa wrocławska będzie zdecydowanie większa niż 5 szt :bigrazz: może jakoś powiadomimy trole z Jeleniej :biggrin:

pozdro

Jerry

PS. A wypraszam sobie wykluczanie :)

 

Jaki spam... jaki spam... konwersacja na wysokim poziomie :)

 

 

Czyli mamy teraz:

 

11 głosów za 7.10

8 głosy za 14.10 ;)

 

pzdr @starte

Astarte pało a co z Twoją nierozłączką Burkiem ?? Kto będzie spiewał serenady w nocy na dachu??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte Palo,a Ty kiedy zlatujesz na miotle do nas??????????????

Moja wielka miotła wylatuje z Londynu (Luton) dnia 30 września roku pańskiego 2006 o godzienie 20:35 (czasu angielskiego)... wszelkie osoby chcące mnie pożegnać :) proszone są o stawienie się w tym terminie przy odprawie WizzAir ;) Lądowanie przewidziane na lotnisku w Katowicach o 23:20 (czasu polskiego) - osoby witające mile widziene :biggrin: :bigrazz:

 

Jeszcze tylko niecałe 4 tygodnie... zaraz zacznę skreślać dni do powrotu :)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...