Skocz do zawartości

rybol


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

powiedzcie mi :banghead: (bo nie chce mi się przeglądać tych 18 stron) czy mijsce dla czterech osób się jszcze znajdzie ??? i jak to załatwiać ???

będzimy dymać z piotrkowa tryb. :biggrin:

pozdo

Chyba, że na podłodze :banghead: Tak na serio wszystkie domki są już ,,przeludnione", także myślę, że pozostałoby jedynie miejsce na podłodze. Brać karimaty i śpiwory!!!!

Chyba, że rzeczywiście rozejrzeć się za jakimś ośrodkiem w pobliżu i zaklepać miejscówki, żeby wyspać się jak człowiek. Też się nadal nad tym zastanawiam.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba, że rzeczywiście rozejrzeć się za jakimś ośrodkiem w pobliżu i zaklepać miejscówki, żeby wyspać się jak człowiek. Też się nadal nad tym zastanawiam.......

 

łeee no Adu nie bądź miętka :biggrin: na podłodze też nie jest źle, karimatke rozłożysz, nakryjesz śpiworem i wyrko gotowe. Z tego co się orientuję to w pobliżu ciężko będzie z jakimiś noclegami..Pewnie część luda i tak zaśnie na dworze więc jak dotrwasz trochę dłużej to pewnie znajdzie się miejsce na wyrku.

 

Pozdrowienia i do zobaczyska :biggrin: :flesje: :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zrobiłem kolejną aktualizację.

 

Browar x1

Rafał x1

Gremlas x1

Vatzeque x1

karola600 x1

DOMKI

 

 

Domek I

bahama

Hornetlok x2 zapłacono

Zimer zapłacono

Jaca

JJ

Dawid428 zapłacono

Tuba x2

Franek

ciasnybaniak zapłacono

t2 zapłacono

 

 

Domek II

Pietra x2 zapłacono

StaszekS

Adu x4

cebe450 zapłacono

Wojtasik

 

 

Domek III

Witas x2 zapłacono

Asmodan

Beti zapłacono

IrekSzapłacono

PaleSatan zapłacono

Dwoch znajomych Witasa spoza forum zapłacono

 

 

Domek IV

Draco Fisher zapłacono

Violet zapłacono

Dżola zapłacono

Zbyhu zapłacono

Łysy zapłacono

MarianKa zapłacono

Krasnal + Irkaa zapłacono

 

 

Domek V

Mario1810 zapłacono

Astarte zapłacono

Miklas zapłacono

Bartic zapłacono

Jerry

Kaśka zapłacono

Madzik

PGR x5 (PGR, Ganczar, Moorzyn, Piękny, Domin)

Wrocławianka

Greg zapłacono

kakanogaja

sosna

kuba gsxr wawa x2

Amazonka

Cotlet

BejZa

 

 

Domek VI

broda x2 zapłacono

AdamWo

Bronx

Ario zapłacono

badek

red

pipol

 

Co do godziny wyjazdu spod Szpili. Proponuję 15.30-16.00. Potem uderzamy na REAL. Tam zejdzie nam jakąś godzinkę. No i potem jedziemy do Leśnej Polany. Czyli na miejscu meldujemy się koło godz. 17.30.

 

Pozdrawiam, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo tu PGR z konta Maria :biggrin:...

Jak tam Draco kasa doszła za mnie i czwórkę moich dzieci??

No co Ty, przecież wekend był i w PKO robili jakąś konserwację serwisu WWW :)

Myślę, że jutro już bedzie na koncie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa poszła jakoś rano wiec czy bedzie kawałek wolnej podłogi czy nie przyjeżdzam:P ale ten, ja nie o tym. Nie możnaby sie jakoś skontaktować z rodzinka z 7 domku? Chodzi o ty zeby poinformowac ich o naszym zlocie, przypuszczam ze przeniesli by wyjazd na inny termin i wtedy moznaby opanować jeszcze jedna bude. bo z moich prostych wyliczen wychodzi na to ze pieniędzy starczyłoby jeszcze na niejeden taki domek:] co Ty na to Draco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... pieniędzy starczyłoby jeszcze na niejeden taki domek:] co Ty na to Draco?

 

 

Mi się wydaje że domków wolnych juz nie ma, było pisane wcześniej że jest 7 domków a jeden był juz wczesniej zarezerwowany dla jakieś niczego nie podejrzewającej rodzinki :crossy: :biggrin: :) no chyba że się myle z tym że nie ma juz domków to mnie poprawcie. :) :biggrin: :buttrock:

 

Pozdrawiam i do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

łeee no Adu nie bądź miętka :biggrin: na podłodze też nie jest źle, karimatke rozłożysz, nakryjesz śpiworem i wyrko gotowe. Z tego co się orientuję to w pobliżu ciężko będzie z jakimiś noclegami..Pewnie część luda i tak zaśnie na dworze więc jak dotrwasz trochę dłużej to pewnie znajdzie się miejsce na wyrku.

 

Pozdrowienia i do zobaczyska :crossy: ;) :buttrock: :)

Ja tam nie marudze, bo nieraz sie spalo gdzies w polu :) Ale po ostatnim spaniu na lezaki ,,troche" mam dosyc :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda będzie!! :biggrin: :crossy:

http://pogoda.onet.pl/0,3685,38,miasto.html

:)

 

LYsY

 

Zawsze twierdzilem ze pogode najlepiej zamawiac z netu :buttrock:

 

Czemu chcecie wyganiac rodzinke zawczasu... sami uciekna... tylko uslysza z daleka taka bande na motorach :biggrin:

 

A jesli sa na tyle twardzi ze zostana to sadze ze nie beda mieli nic przeciwko na kilka dodatkowych osob do spania w tym domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...