Skocz do zawartości

rybol


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje że tych domków to mało jest :)

 

Jakoś chyba trzeb będzie wziąśc domek VII

- krasnal & ircia,

- bartic,

- Xyl...znaczy Norbert :clap: & Monika (jeśli się zdecydują)

 

Ktoś jeszcze chętny???

 

 

Z tego co się dowiedziałem to szykuje się ekipa na domek nr VIII "rzeźnia-perwer-edition" :) m.in. AdamWo,broda,red,badek :clap:

 

 

Może wam znaleźć jakies miejsce przy zjeździe z autobany?
Szykuj :clap: i to takie gdzie po nudach autobany będzie zimny browarek :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o radiostacje to juz chyba tradycja zeby sie tam spotkac, wiec niech zostanie.

 

Jesli jednak wiekszosc bedzi ena nie to mozna sie zgadac na zjezdzi z autobany A4 ( zjazd gliwice rybnik) na parkingu, ale wg mnie lepsza jest Radiostacja

:) :clap: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Czy jest jeszcze szansa , zeby sie załapać????

Kolega Marian bardzo mnie namawia , a ja nie bardzo wiem czy przypadkiem nie jest juz za późno na dopisanie się do składu ?????

Prosze o szczerą odpowiedz :) :clap: :biggrin:

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Czy jest jeszcze szansa , zeby sie załapać????

Kolega Marian bardzo mnie namawia , a ja nie bardzo wiem czy przypadkiem nie jest juz za późno na dopisanie się do składu ?????

Prosze o szczerą odpowiedz :) :clap: :biggrin:

Wpisuj się Cebe na listę! Do końca tygodnia trzeba zrobić przelew w kwocie 15zł za osobę. Jak by co, to u nas w domku będzie wolne miejsce

 

A tu trochę danych

Leśna Polana http://www.lesnapolana.com.pl/

 

Dzwoniłem tam przed chwilą i na termin 14-15 październik jest wolnych sześć domków icon_biggrin.gif

 

Domki są 6-cio osobowe. Na dole jeden pokój z podwójnym łóżkiem. Na piętrze są dwa pokoje i w każdym z nich dwa oddzielne łóżka. Cena za domek 110 zł (do negocjacji). Po za tym w każdym domku jest łazienka, WC, kuchenka, ogrzewanie gdyby było zimno (wtedy dodatkowo w cenę domku należy ująć opłatę za prąd).

Na ośrodku są dwa miejsca na ognisko, niestety nie zadaszone. Gdy jest potrzeba, właściciel może dostarczyć jakieś parasole.

Za miejsce na ognisko nic się nie płaci, jedynie liczą sobie za drewno 15 zeta za taczkę.

Jakieś 2 km od ośrodka jest sklep spożywczo-monopolowy icon_mrgreen.gif

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisuj się Cebe na listę! Do końca tygodnia trzeba zrobić przelew w kwocie 15zł za osobę. Jak by co, to u nas w domku będzie wolne miejsce

To trzymaj miejsce Adu :)

Pieniążki zaraz pójdą , tylko znajdę gdzieś te namiary na kogo jak i gdzie...

Cave tibi a cane muto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzymaj miejsce Adu :)

Pieniążki zaraz pójdą , tylko znajdę gdzieś te namiary na kogo jak i gdzie...

 

Na siódmej stronie są podane wszystkie dane Draca do przelewu

 

Dobra ostateczna modyfikacja ilości osób przeze mnie zgłoszonych

ADUx4

Dzisiaj wpłacam kasę

Jeszcze mam tylko pytanie..... Czy nie dało by się czegoś zorganizować na piątek???? Bo my z chęcią przyjechalibyśmy już w piątek! Czy można by już zgłosić się do tego ośrodka i być w tych domkach od piątku

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Wróciłem do Polski dopiero 2 października i nie jestem w temacie, jakaś Leśna Polana ...hmmm... zawsze Rybol był na Kotwicy ale nie ważne ,,,, jest 13 stron do czytania .... więc jak ktoś może to prosze o jednego posta podsumowującego o co biega .....

Wiem że Rybol ma być 14-15 października w "Leśnej Polanie" i tyle ... heh :clap: ,, proszę jeśli komuś się bedzie chciało to niech napisze jednego posta w których będą suche informacje.

 

Jest Tylko jeden problem dziś ukradli mi .... tablice rejestracyjną, zgłosiłem to itd. .. ale szczęka mi opadła jak baba powiedziala mi że minimum 2 tygodnie oczekiwania na wtórnik tej tablicy :) :clap: :biggrin: ... więc nie wiem czy pojade :) no chyba że bez tablicy.

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Tylko jeden problem dziś ukradli mi .... tablice rejestracyjną, zgłosiłem to itd. .. ale szczęka mi opadła jak baba powiedziala mi że minimum 2 tygodnie oczekiwania na wtórnik tej tablicy :) :biggrin: :clap: ... więc nie wiem czy pojade :) no chyba że bez tablicy.

 

Pozdrawiam!!

...hehe... Browar... na miejsce rybola... masz jakies 7km... i to wiejskimi drogami... narysuj sobie... numery na dykcie ...i kittta... :clap: ...a tak w ogole... to rozwazam przyjazd... na rybola... i bardziej jestem na 'tak' niz na 'nie' :clap: ...

 

pozdr i zapewne do zoba,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: racja !! Pier**lić to !! Jade bez blachy !! jak bedzie tyle moturów to sie nie kapną :) ze jeden jest bez tablicy!!

 

Zmęczyłem te 13 stron ... i juz wiem wszystko .. jutro przelewam kase !!

 

PS. KTO MNIE I MÓJ PLECACZEK PRZYGARNIE DO DOMKU ????????????? :) :) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...